Love_Love_Love_• 09 марта 2022
От і зустрілись ми у Франції, я українка і жінка з російським паспортом
Чоловік тут мій допомагає французьським волонтерам з перекладами.
Сьогодні така картина: приїхала група людей з України поселятись в готель ( перед цим потрібно реєструватись в розподільйому центрі).
Всіх поселили і тут в кінці жінка з дитиною років 9-10 витягає парашкін паспорт. Всі в шоці, години дві з‘ясовували що робити, сама приїхала з України, в кінці третьої години дівчинка вже плакати почала, жінка перелякана розгублена………ееееехххх
А я так ненавиділа москалів, а тепер от знову шкода людей чисто по людськи.
От такий початок історій про подорожі з парашкінськими паспортами….
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляbuterfly_2013
ні, не вірно. ваш чоловік також малограмотний.
В тому що в певній країні, а НА певних територіях.
називаючи ’на Україні’ ви тим самим показуєте, що це лише територія без ознак державності. тобто і порушити її кордон не є злочином.
але це не так. неважливо де ви живете і які світогляди демонструєте, поважати кордони держави і країни обов´язково. тому вимовляти правильно тільки В Україні.
але можна казати на росії. і писати з маленької літери. вони самі дали нам таку преференцію.
Тогда почему, все, кто тут грамотные за все время меня не поправили?
frumoasa17• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Вот и отлично 😁
А мы им создадим правильную картинку ))
Крым наш 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Раша лохи позорные 😂
А мы им создадим правильную картинку ))
Крым наш 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Раша лохи позорные 😂
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Ваши приоритеты и аргументы не является моими
По крайней мере пока что
А там посмотрим .
По крайней мере пока что
А там посмотрим .
А белорусы, которые воюют за Украину, тоже падлюки?
Mira29-c3c3• 09 марта 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Я розберусь, що мені слухати, дякую.
І прислів’я улюблені у кожного свої.
Не пишіть мені, будь ласка, більше. Піду покурю.
І прислів’я улюблені у кожного свої.
Так ,здається ,це ви перша мені написали. всього доброго.
Ответ дляГл@ша
Один приклад сьогодні була прес-конференція полонених військових, так от диявол криється в деталях. Сидить соплі розмазує й розповідає що ми здалися тому що побачили що селян багато й у них більше зброї. А в них лише один снайпер. Розумієте? Сьогодні в нашу лікарню доставили трьох поранених людей по яких просто стріляли їдучи на БТР. Чому їх жаліти? Це не ми зайшли на їх землю, це вони прийшли вбивати нас на нашій землі. А правило одне виживає сильніший.
Є ті, хто прийшов на нашу землю і стріляє в нас. Ніхто не говорить, що їх треба жаліти.
Але ще є ті, у кого російський паспорт, але вони ненавидять свого царя, виходять на мітинг і підтримують нас.
Але ж ми зараз ненавидимо всіх і зразу, не робдячи винятків навіть для дітей.
Це правильно???
IloveMinecraft• 09 марта 2022
Ну а до чого та жінка з дитиною? У чому вона винна? Люди , не дурійте , Бога ради
за крок до весни• 09 марта 2022
Боженько, їй повилазило.
За весь час не поправили. Інша особа на зміну заступила, акаунт змінити забули? Та у конфлікт, ви, Сонна, Сова, ув´язалися, зокрема й через те трикляте на. Не поправили її
Як там по вашому? Сматрю в кінгу - віжу фігу?
frumoasa17• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Как она вчера три страницы топила за Крым
Крым наш 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вам фиг с санкциями
Жаль тему удалили 😂😂
Крым наш 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вам фиг с санкциями
Жаль тему удалили 😂😂
Правильно роблять, що видаляють, за засоби війни теж.
Ответ дляАнна-d2d5
Аналогічно, чуже місце для біженців буде займати представник агресора. Її дитина плаче? А в Маріуполі дитина від спраги померла під завалами, теж плакала мабуть.
Ну не эта же женщина на Мариуполь снаряды отправила,а? Или среди наших нет предателей? Я тоже считаю, что ’русский’ это теперь клеймо. Но мир не чёрно-белый,к сожалению
Ответ дляНаtаша
Вы для упоротых рашистов тоже существо, как же Вы этого не понимаете. Обыкновенная технология войны: обесчеловечить врага. И пока мы будем друг друга ненавидеть ничего никогда не изменится, будем убивать друг друга, сегодня они нас, завтра мы их. И кто-то должен остаться или стать ЧЕЛОВЕКОМ, пусть это буду я.
Мы не убивали русских.
Они пришли нас убивать.
Очнитесь уже.
Мы для них - ничто.
Пока мы твердили - Николы знову.
Они постили - Можем повторить.
И повторили
Они пришли нас убивать.
Очнитесь уже.
Мы для них - ничто.
Пока мы твердили - Николы знову.
Они постили - Можем повторить.
И повторили
Ответ дляЕвга-9246
Це правильно???
Всі росіяни, теперішні, майбутні носитимуть клеймо фашисти й все це заслуга їх батьків, дідів і т.д . Не ми розпочали війну, а вийти на мітинг на 5 хвилин й тікати під обстрілами не одне й те саме. Вони тепер не одне століття всі без виключення фашисти.
frumoasa17• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Смешно было )))))😂😂
Пам’ятаю цю тему. Теж виповзли, мир будь-якою ціною
моя помощница с красным паспортом под пулями ездит кровь сдавать у нее 4-, для наших воинов
В то время как наши ребята под забором в молдову лезут(недавно тема была)
И в поезда когда еще мужиков пускали мужики двухметровые так браво женщин с детьми раскидывали чтобы самим влезть, что маме моей подруги тупо руку сломали
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Слава почет уважение и все плюшки
Украинские гражданство по желанию или отметки герой Украины
У них такой же паспорт как у меня, только посвидки нет.
Ответ дляАква Марина
А мне жаль.
Ну в чем она виновата?
В том, что тоже бежит от рос снарядов и хочет спасти своего ребёнка?
Ну в чем она виновата?
ну хоть кто-то мыслит не эмоциями..
у меня в городе тоже есть несколько знакомых с русскими паспортами, со справкой на жительство живут уже кучу лет, у них жены и дети украинцы. Им реально теперь страшно выходить на улицу.