Love_Love_Love_• 09 марта 2022

От і зустрілись ми у Франції, я українка і жінка з російським паспортом

Чоловік тут мій допомагає французьським волонтерам з перекладами.
Сьогодні така картина: приїхала група людей з України поселятись в готель ( перед цим потрібно реєструватись в розподільйому центрі).
Всіх поселили і тут в кінці жінка з дитиною років 9-10 витягає парашкін паспорт. Всі в шоці, години дві з‘ясовували що робити, сама приїхала з України, в кінці третьої години дівчинка вже плакати почала, жінка перелякана розгублена………ееееехххх
А я так ненавиділа москалів, а тепер от знову шкода людей чисто по людськи.
От такий початок історій про подорожі з парашкінськими паспортами….
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Ото дитё кстати живо

PmB• 09 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
А ви звідки знаєте, шо вона підтримує чи мовчить?. От чесно, зараз такі як ви схожі на тих, хто пише одинакові коменти як під копірку про 8 років і тд. Вони про 8 років і занылі, а ви ’всі росіяни винні і всіх винищить’.
В даний час це ніби можна зрозуміти. Але чим тоді ми відрізняємось від безмозких мавп, якшо не розуміємо, шо всі люди різні. І навіть в раші є всякі, і не всі підтримують і не всіх треба ненавидіти. В чому винна та дівчинка, наприклад.
Не надо мне обобщать.
Может это вы похожи там на кого то.
Я сказала то что считаю нужным. И плевать мне на якусь дивчынку . И всех кацапов считаю виноватыми. Это мое право.
Есть исключения но их мало.
Mira29-c3c3• 09 марта 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Моя дочь с постоянным видом на жительство, то есть РЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ. По духу, воспитанию -она украинка. Почти 20 лет тут живем. НО! Не может получить украинское гражданство годами. Несколько раз подавала документы. Не переносит на дух русских сильно-сильно, ...и...если б выехала сейчас -была бы, наверное, та же история (но мы остаемся тут!).
Я все понимаю, ненависть сильная. И это надолго.
Но кто сможет - останьтесь людьми. Простые бабы с детьми не принимали политических решений, а стали жертвами таких же обстоятельств. И сейчас будут еще и нести на себе основной удар ненависти.
А ви чули шо говорять прості баби коли до них звертаються журналісти?Прості баби -вони б нас у ложці води втопили б.
TOP-Room• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Удалено администрацией...
Думаю, ее причастность стремится к нулю в сравнении с предателями в нашей власти. У них, кстати, украинский паспорт. Знаете, что нас бомбят на украинских двигателях? Мотор Сич все 8 лет ремонтировал и поставлял двигатели в Рашу через Беларашу. И даже сейчас он собирается продолжить сотрудничество с Рашкой.
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляTOP-Room
Не аргумент
Ифигения• 09 марта 2022
Ответ дляГл@ша
Миру мир і т.д по новій методичні, плавали знаємо.
Удалено администрацией...
PmB• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Удалено администрацией...
Интересная у вас психология.
Вот когда погибнет тогда запоете по другому раз у вас нулевая эмпатия.

Евга-9246• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
А я не собираюсь соревноваться . Мне это не надо .

Я великолепна от рождения - потому что я украинка 🇺🇦
Мой паспорт - лучший в мире .
Удалено администрацией...
Гл@ша• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Удалено администрацией...
Тю, а як же толерантність , та нести в маси світлі та чисті помисли? Що ж ви в одну мить перетворилися на ту саму істеричну рузьку баришню
Ифигения• 09 марта 2022
Ответ дляPmB
Интересная у вас психология.
Удалено администрацией...
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Солидарна

Украинский паспорт великолепен 🇺🇦
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Удалено администрацией...
Аминь 😁
ЗайкаСвоя• 09 марта 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Ні, я не чула.
Та і сама б не втопила. Тим більше у ложці.
Чесно-чесно.
Вибачте, якщо щось не так.
chornoruk• 09 марта 2022
Автор, я вибачаюся, не по темі. А можете написати, як у Франції наші діти будуть іти в школи? Там є російськомовні чи відразу ідуть у французькі? Можете написати. Як з мовою?
Mira29-c3c3• 09 марта 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Ні, я не чула.
Чесно-чесно.
Вибачте, якщо щось не так.
Ну при нагоді послухайте.Втопити у ложці води -то таке прислів’я .
frumoasa17• 09 марта 2022
Виповзли толерантні, може ще жаліти росіянок? Нас вбивать, а ми повинні ще бути толерантними, капець
Евга-9246• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Солидарна

Украинский паспорт великолепен 🇺🇦
З чим ви солідарні. Вони так само голосять про найкращу націю і руський паспорт найкращий. Так чим ми відрізняємось, якшо кидаємось з ненавистю на дітей тільки тому що у їх батьків червоний паспорт.
PmB• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Удалено администрацией...
Тварью называйте кого то из своих . Это раз.
А во вторых кто кого убивает?? Але, очнитесь дамочка.
Или вы от корабля отстали?
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вечер
Очередной вброс

Завтра тоже будет

Вчера одна юродивая за Крым топила

Повеселила от души 😂😂

TOP-Room• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Не аргумент
Удалено администрацией...
fox...m.x• 09 марта 2022
Ну это глупо человека судить за паспорт, на каком языке говорит. Откуда вы знаете какая она?
Сонная Сова• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
У меня золотой паспорт мира - Украинский паспорт . У меня все вери гуд с этим вопросом 🤘
Удалено администрацией...
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ещё раз
Я не соревнуюсь
Мне это не надо

Я украинка 🇺🇦
Этим все сказано
ArmUkraineNow• 09 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Я спецом мужа спрашивала, он сказал и так и так правильно.
ні, не вірно. ваш чоловік також малограмотний.
В тому що в певній країні, а НА певних територіях.
називаючи ’на Україні’ ви тим самим показуєте, що це лише територія без ознак державності. тобто і порушити її кордон не є злочином.
але це не так. неважливо де ви живете і які світогляди демонструєте, поважати кордони держави і країни обов´язково. тому вимовляти правильно тільки В Україні.
але можна казати на росії. і писати з маленької літери. вони самі дали нам таку преференцію.
frumoasa17• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Вечер
Очередной вброс

Завтра тоже будет

Вчера одна юродивая за Крым топила

Повеселила от души 😂😂
Працюють боти, все як завжди
Реверанс• 09 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Сказали йти в префектуру, перед тим записатись на зустріч
Почему не вслед российскому кораблю?
Наши дети тоже хотели жить.
Вы с жалостью заканчивайте.
ИринаКа• 09 марта 2022
Я б теж більшість підтримала, але моя кума, яка років 15 живе в Україні, є громадянкою Молдови. І вже років 6-7 не може отримати українське громадянство через бюрократію. А вона точно українка!
kamilla11• 09 марта 2022
Ответ дляTOP-Room
Удалено администрацией...
Ваши приоритеты и аргументы не является моими
По крайней мере пока что
А там посмотрим .
Гл@ша• 09 марта 2022
Один приклад сьогодні була прес-конференція полонених військових, так от диявол криється в деталях. Сидить соплі розмазує й розповідає що ми здалися тому що побачили що селян багато й у них більше зброї. А в них лише один снайпер. Розумієте? Сьогодні в нашу лікарню доставили трьох поранених людей по яких просто стріляли їдучи на БТР. Чому їх жаліти? Це не ми зайшли на їх землю, це вони прийшли вбивати нас на нашій землі. А правило одне виживає сильніший.
il-mari• 09 марта 2022
Ответ дляkamilla11
💯
а якщо в не1 посв1дка на проживання..