Love_Love_Love_• 09 марта 2022
У Львові немає житла, навіть не шукайте.
Можна поїхати у область, або в інші регіони ЗУ
Вик@ Осипов@• 09 марта 2022
Мне просто по человечески интересно, почему именно Львов? Почему все именно туда так хотят попасть?
Love_Love_Love_• 09 марта 2022
Ответ дляnavariya
Зато є сайт, де можна спробувати пошукати.
Голова держадміністрації, сьогодні завив про 20 000 місць біженців (по Львову та околиці).
Ну от чому тут завжди щось доказують? Я займаюсь пожобовою орендою 15 років- житла немає!!!!!!
Ми просто вирили все що могли, тупо, все
Olga131300• 09 марта 2022
Ответ дляВик@ Осипов@
Ой , я теж хотіла це запитатись
Чому іменно Львів
Є ще Тернопіль , Івано-Франківськ , Ужгород , Чернівці
Але всі хочуть Львів
Чому іменно Львів
Але всі хочуть Львів
Вик@ Осипов@• 10 марта 2022
Ответ дляOlga131300
Ой , я теж хотіла це запитатись
Чому іменно Львів
Але всі хочуть Львів
Чому іменно Львів
Але всі хочуть Львів
В Черновцах тоже полная ...опа с жильем. Приехали с сестрой и 3 детьми в Черновцы в 10 вечера. Нас направили в общежитие на ночлег. С утра, часов с 7 мы начали обзванивать все отели, хостелы, квартиры, дома, даже дачи. Готовы были оплатить оренду за месяц, а прожить максимум неделю. И ничего, тупо всё занято было