Ответ дляЕлена-0f43
Да я тоже читала что там не радужно и надолго, но если включить логику и здравый смысл- то и так понятно что скоро это не закончится, ящик пандоры открыт и по одному щелчку сами понимаете всё это прекратить не удастся.
Ну от, а тут сваряться, що 09.06.2022 - це довго.
Які розміри росії, і там кожен ’під кайфом’ від пропаганди. Це ж не тільки путін, населення підтримує в більшосиі дії ’царя’. В них ядерна, хімічна зброя. Воне не мають честі, гуманності. Китай в невідомій позиції. Ситуація не проста. Добре, що ЗСУ дають люлєй. Думаю, треба стояти на своєму і боротися. Ситуація дуже непередбачувано може просто обернутися на нашу користь. Хоч би так і сталося! 🙏