Ответ дляsinolingua
Немає закону - ані політичного, ані морального, - де якась драна кішка стоїть вище за дитину чи будь-яку людину. Для моїх дітей ваші срані кішки несуть загрозу для життя - в них страшна алергія на оту ’пухнасту’ гидоту, до анафілактичного шоку. Тому ні, ви не маєте права нести загрозу для життя інших людей і всі права ваших кішок обмежуються стінами вашого житла.
Як фізична особа я можу робити те, що не заборонено. Значить, це дозволено. А моральні принципи у кожного свої. І, беручи на себе зобов´язання турбуватись про живу істоту, мої моральні принципи говорять мені про те, що я повинна його виконувати. Як і багатьом тисячам інших людей, які знають, що означає людяність, доброта, честь, відповідальність і беруть своїх тварин з собою навіть в настільки жахливих умовах. І той, хто знати не знає про ці якості не має жодного права розкривати на них свій чорний рот.