Как-то странно и страшно. Да и у рашки самолетов рядом с нами нет.
Рашка в ніч нападу оголосила безпольотною зоною (NOTAM) величезний шматок території вздовж нашого східного кордону, а ще за пару годин всі пасажирські літаки тупо почали облітати Україну, або ж відміняти вильоти з українських аеропортів.
Керуючися цією логікою, просто слідкуйте чи починають пасажирські літаки облітати Білорусь чи ні. Але з ними важче, бо там в принципі майже ніхто не літає...
Natella777• 11 марта 2022
Я видела что с начала война в южной части РБ не летали самолёты, и правильно, все знают что там ракеты запускаются
Vasilina7755• 11 марта 2022
Общалась сейчас с девочкой из Белоруссии, сказала, что у них всё так же, без изменений, повестки никому не приходили
antoninalav• 11 марта 2022
Ответ дляVasilina7755
Може одумаються білоруси і не будуть лізти куди не треба… це ж взагалі абсурдно і не логічно