Оце трапляється зараз багато фото в телеграмі, де русня ховає своїх «хероїв- асвабадітєлєй»…я в шоці, як можна жити в цих бараках? Подивіться на ці вікна дерев‘яні, які ще Сталіна бачили, занавєсочки взагалі дореволюційні, обшарпані, брудні…і тут жив расєйский херой…
Можна жити бідно, але в чистоті і порядку. Моя бабуся жила бідно, але хата завжди стояла вибілена, в хаті все блищало - біленькі фіраночки на вікнах, ікони на стінах, фотографії, вишиті рушники…
Дивлюся і розумію - між нашими народами прірва була, є і буде! Хто і коли взагалі придумав, що ми брати?