Что никогда не будем вместе с человеком, которого безмолвно люблю 6 лет почти. Люблю с первого взгляда, но никогда ему об этом не говорила и при нечастых встречах старалась скрывать чувства и эмоции.
Сейчас жалею, что не хватило смелости и решительности признаться, хотя бы намекнуть...
Ответ дляSolnet
Арестович? Так он женат
Нет. Человек ниразу не публичный.
Ответ дляviika65
так сейчас признайтесь.
Нет связи больше недели. Писала узнать как дела, сообщения не дошли(((
frumoasa17• 13 марта 2022
А чому не будете? Чому мовчали, одружений?
Поки людина жива, ви як мінімум може їй сказати про свої почуття.
Я на жаль, ніколи не зможу більше сказати моєму коханому чоловіку, які в мене почуття. Ми одружилася в минулому році, його не стало вже в цьому
frumoasa17• 13 марта 2022
Ответ дляПазл собран
Можливо просто немає зв’язку, вірте у краще.
harchushyn• 13 марта 2022
Ответ дляПазл собран
І що???
Телефон розрядився.Телефон розбився.
Автор, у вас по житті потяг СТРАЖДАТИ і жити цими емоціями. Те що ви 6-ть років жили цими емоціями є цьому підтвердження.
А тепер появилася можливість їх підсилити. Що ви й робите зараз.
Тому ....
Телефон розрядився.Телефон розбився.
Тому ....