Дівчата, хто працює в поліції і вже отримав аванс в цьому місяці, вам дали ті 30 тисяч чи ні?
Ксюша-говоруша• 13 марта 2022
Ответ дляЮля 458
У мене інші колеги. Питаю для подружки, чоловік їй втирає,що зараз не будуть платити, але він може обманювати)
Да-да, все на коханку потратить. Напевно головне його щастя, особливо тепер
Ответ дляЮля 458
Виплати у березні місяці за лютиий, а ви вже хочете получити те, що пообіцяли в березні, за березень. Ось у квітні, якщо ці обіцянки не просто слова, то і получить ваша поліція.