Просто Галюня• 13 марта 2022

Плануємо виїзжати, треба до Праги, через кордон з Румунією буде швидше ніж з

Польші? Всі варіанти придумуємо , підкажіть
Len00K• 13 марта 2022
Машиною?

Bambi-kids• 13 марта 2022
Через Словакію однозначно ближче
AlVola• 13 марта 2022
После пересечения границы Ужгород -словакия очень много автобусов с волонтерами, нас отвезли в Прагу бесплатно
nadezhdaLitv• 13 марта 2022
Ответ дляAlVola
Підкажіть, будь ласка, коли ви їхали?
nadezhdaLitv• 13 марта 2022
Ответ дляAlVola
І який там соцпакет в Чехії (школа, садок, медицина). Як з роботою і проживанням?
AlVola• 14 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Підкажіть, будь ласка, коли ви їхали?
5 марта
AlVola• 14 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Понятия не имею, мы приехали в Польшу, у меня тут учится сын