up_s• 14 марта 2022

Продавці, Працюєте зараз? Відправляєте?

Виїзжали з дому з одним пакетом в руках, йде тепло і навіть не уявляю де тепер купувати дитині взуття
Потрібні доньці якісь кросівки чи щось подібне на весну, 34- 35 розмір
Реально купити тут?
Поки в нашому селі хоч нова пошта працює
ZhukOlena• 14 марта 2022
Вдома ніхто не залишився, щоб речі вислати? Мені чоловік переслав через нп

автор up_s • 14 марта 2022
Ні :(
serebro16-72be• 14 марта 2022
Ответ дляup_s
Ні :(
Дивлячись звідки але посилки йдуть так що шукайте і замовляйте
Надя-Надюша• 14 марта 2022
думаю, хто у відносно спокійних регіонах, ті працюють. укрпошта і нова пошта здійснюють перевезення де це можливо.
Shade_of_the_Sun• 14 марта 2022
Не знаю, як там воно працює, але я від мами посилку НП чекаю 10й день. Відстань між містами менше 150 км, центральна Україна.
Oksana0612• 14 марта 2022
Де Ви знаходитесь? В багатьох містах західної України є пункти гуманітарної допомоги, одяг, взуття, побутова хімія, візочки, все нове. Пошукайте поблизу.
vika200920093• 14 марта 2022
у нас к сожалению отделения не принимают посылки. хотя многие спрашивают. ищите где работают отделения или в своем городе.
Liza2704• 14 марта 2022
Работаю, отправка с Днепродзержинска (Днепр обл) новой почтой
Olena Dnepr• 14 марта 2022
Работаю. Отправки новая и укр. Днепр.

автор up_s • 15 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Ми в центральній частині України