Він бачить декілька варіантів.
1. Через тиждень-два рашка здається.
2.Через тиждень -два друга хвиля наступу.
3. З 1 квітня буде збирати "срочніків" , сірійців і кидати до нас. Арестович впевнено говорить, що П.програв. все це розгоратиместься , як він сказав крайній термін, початок до травня. Ну може середина.
Тут вже багато говорили про травень.
Лавайте щодня молитися за Україну. Я як встала зранку-почитала псалми. Потім вдень і обов´язково на ніч. Чим білтше людей зверненься до Бога- тим краще. Вимолюймо.
1. Через тиждень-два рашка здається.
Тут вже багато говорили про травень.
Ответ дляЛорисель
Все що він казав в 2019 р збулося як по написаному. Я відео дивилася за 2019 рік. Все сказав. Навіть про те, що тепер з’являються оці новопровозглашенные республики. Дядько не дурний. Все що зараз відбувпється він по поличках розказав у 2019 р.
А вы это видео когда видели? В 19 или сейчас? Я просто сейчас и у меня вопрос. Мне кажется его сняли сейчас. Если же это правдивое видео, то снимаю шляпу
Ответ дляKapitoshka-4fe1
А він? А?
Його прізвище мелькає через пост. Бачу, що жінки у захваті. А я не розумію одного... Якщо він знав і казав про те, що буде війна, то чому тоді, як радник президента, нічого не зробив для того, щоб зараз було людям де сховатись. Чому у ’Велике будівництво’ не увійшли бомбосховища?