4 штуки над малым селом, как понять чьи он
Я лумаю наши, а люди в селе боятся(
Звертаюсь до автора і до всіх, хто побачить дрони. Це - ВАША БЕЗПЕКА! Якщо не хочете, щоб йопнуло серед ночі прицільно - намагайтесь прослідкувати або хоч зняти із телефону напрямок, будь-як визначити, звідки летять. Ніхто зараз не знімає краєвиди для відосіків - не той час!
Olga- da52• 15 марта 2022
Ответ дляLor111etta
Є зараз дрони для сільгоспробіт.
Може розпилюють хімікати?
Ещё снег на полях, какие химикаты. Это рашисты вычисляют координаты стратегических обьектов.
Lor111etta• 15 марта 2022
Ответ дляOlga- da52
Ну вам ,ЭксперДу ,виднее
Ответ дляZelenkа
І ще, дрони на великі відстані ніхто не запускає, зазвичай в радіусі до кілометра десь стоїть свинособака-диверсант. Просто не махайте в дрон руками і не факайте - зробіть вигляд, що гуляєте і тихенько рухайтесь в напрямку, куди він летить.
Спасибо!