Підкажіть будь- ласка, може є лайф хак як приготувати яєшню в мікрохвильовці? Або які, взагалі, страви в ній можна приготувати?
Сил вже, просто, немає їсти те що дають чи те що доступно, а готувати немає де😫
Banditt777• 16 марта 2022
Омлет вкусный получается, можно с сыром и колбасой сделать. Любые овощи можно сварить. Зависит от набора продуктов....и напряжения в сети тоже(((
Можна і яєшню. Розбийте в глибоку тарілку кілька яєць, добре збовтайте, посоліть, посипте перцем. Можна додати молока. Поставте в мікрохвильовку на 1-2 хв (залежить від кількості яєць, чим менше яєць, тим менший час). Потім відкрийте дверцята, перемішайте і знову ставте. І так до готовності. Надовго не ставте, бо яйця мають здатність ’вибухати’, коли вже готові.
У меня дочь готовит омлет в чашке. Возьмите чашку побольше. Туда мелко порежьте помидорчик, сосиску, два яйца с молоком взбейте, посолить-поперчить и в микроволновку.
И десерт вкусный делает. Банан, яйцо, ч.л. какао и немного молока. Банан размять. Даже муки не надо. Три минуты.
ku4eravaku4erava• 16 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже
які радісні новини з самого ранку!
Дякую вам
які радісні новини з самого ранку! Дякую вам
Только целое не кладите
Ответ дляirkin
Удалено администрацией...
Це абсолютно не ваша справа звідки і що я роблю і чим мене кормлять.
Займіться собою, своєю локацією і своєю їжею, або просто пройдіть повз якщо немає відповіді по темі. Дякую за розуміння
Ответ дляLove_Love_Love_
Да я вообще не со зла, просто интересно стало.
И по теме могу подсказать.
Делаю дочке омлет в микре. В широкой глубокой тарелке. Яйцо посолить, взбить, если возможно ещё чуть молока и на 2 минуты в микру.
И по теме могу подсказать.
Sunlight de Louren• 16 марта 2022
Картошку по селянски. Нарезать дольками, соль, перец, масло и на 30 минут. Можно окорочка сверху положить. Мясо в рукаве с овощами отлично выходит. 25-35 минут. Бутерброды гарячие, овощи в рукаве отлично запекаются. От 15-30 минут. Нужно методом эксперимента время выставлять. Смотря какая у вас микроволновка
emerald_88• 16 марта 2022
Ответ дляirkin
И по теме могу подсказать.
Мне бы вашу выдержку.
Я бы уже послала после такого ответа, а вы советы раздаете
Ответ дляЛанита
а сахар?
Муркамурковна• 16 марта 2022
Курочку: курочка кусочки, багато цибульки, можна додати ложку сметани, а можна без, сіль перець і готово
Вообще все можна)
Юся шопоголик• 16 марта 2022
Я в чашке ребёнку делают омлет
Яйцо, молоко размешать и на пару минут
Полезно и вкусно
Яйцо, молоко размешать и на пару минут
Полезно и вкусно