seta1983• 16 марта 2022

Зеленая карта Польша

Подскажите пожалуйста.ехать будем первый раз.Пересекать Польшу нужно обязательно зеленая карта?где ее купить?И если мы с Польши поедем на Болгарию она будет действовать?или при вьезде в каждую страну нужно покупать заново?Спасибо кто ответит И еще девочки подскажите что такое виньетка и нужна ли она счас
annac• 16 марта 2022
Можно пересекать без зелёной карты. Я оформила уже в Польше. Месяц бесплатно

Аноним Первый• 16 марта 2022
На кордоні роблять безкоштовно на місяць зелену карту. Але по закінченні ви думаю мусите її продовжити у страховій компанії , на час перебування за кордоном. Штраф за їзду без зеленої карти по европі 1 тис євро. Віньєтка, це квиток на оплату платних доріг, кажуть її українцям видають безкоштовно , але де і на яких умовах мені не відомо.
Аноним Первый• 16 марта 2022
Ответ дляannac
Де ви оформляли? Яка ціна починаючи з другого місяця?
annac• 16 марта 2022
Ответ дляАноним Первый
Цену дальше не знаю. Вот здесь говорят на украинском
Аноним Первый• 16 марта 2022
Ответ дляannac
Дякую!
Ксюша-говоруша• 16 марта 2022
Ответ дляАноним Первый
+-40є за місяць у нас
Ксюша-говоруша• 16 марта 2022
Віньєтки у Польщі не треба. Там платна тільки ділянка А4 фактично від Катовіце до Кракова. Платиться по факту (на шлагбаумах). Решта дороги безкоштовні.
По віньєтках в інші країни, залежно від країни
Питайте) об’їздила всю європу за кермом

Vlada-Maria• 16 марта 2022
Ответ дляАноним Первый
+48587663404
Український консультант, оформляєте онлайн, приходить на пошту. Далі сказали в польській страховій -149 злотих на місяць. Але, здається, там залежить від автомобіля, я просто детально не цікавилась
автор seta1983 • 16 марта 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Питайте) об’їздила всю європу за кермом
Большое спасибо вам что нашли время ответить!Планируем с Польши на Болгарию через Румынско Молдовскую.а там как получиться.
Ксюша-говоруша• 16 марта 2022
Ответ дляseta1983
В Румунії і Болгарії потрібні віньєтки. Купити можна онлайн або на кордонах (там будуть повноцінні кордони).
Але якщо з Польщі то Вам ще треба буде переїхати Словакію і Угорщину. Там теж віньєтки, але щоб зловили когось ще не чула.
t.fodlash• 16 марта 2022
в польше на автобанах с украинцев деньги не берут.
Ксюша-говоруша• 16 марта 2022
Ответ дляt.fodlash
В Польщі автобани для всіх безкоштовні))
Виктория1104• 16 марта 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Нет,есть платные, есть бесплатные.Те,что платные только для украинцев сделали бесплатными.
Ксюша-говоруша• 17 марта 2022
Ответ дляВиктория1104
Це кусочок від Кракова до Катовіце, а то автобани безкоштовні завжди і для всіх
Olga1987-26• 17 марта 2022
Вся система- 1 міс 627 грн, 2 міс 2169 грн, 3 міс - 2981, 6 міс 5572 грн, рік 6899 грн
Звертайтесь, можу зробити, зараз друкують не на бланках
Ксюша-говоруша• 17 марта 2022
Ответ дляOlga1987-26
Можна Вас запитатись, для цікавості, чому 15-ти денна і місячна подешевшали вдвічі?
Olga1987-26• 18 апреля 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Акційна ціна
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga1987-26
Онлайн можна оформити, мені через пару хвилин після оплати вже прийшла на ел. пошту. Крім того, можна ще й на 15 днів зробити, кому непотрібно на цілий місяць.
https://hotline.finance/ua/?utm_source=hotline.fin...