Дівчата, знаю зараз не час, але хочу поцікавитися процедурами Ботокс. Міжбровка вже зашкалює, а ще й зараз весняне сонце. Думала, ніколи не буду колоти. Але порівнюю моїх ровесників, 37 років, в тих хто колить міжбровку, дійсно -5 років. Боюсь недокосметологів, мало в кого є медосвіта. Розглядаю ще Лазерхауз, Полтава (можливо в мене асоціюється з закладом, який несе відповідальність). Вони пропонують Ботокс, американський. Міжбровка - 18од. Не можу знайти відгуків. Можливо, хтось залишить свої враження
НимогуПридуматьНик• 18 марта 2022
Запитайте в знайомих хто и де робив. Так краще. Це сама проста зона, там щось ’погано зробити’ важко. Але краще шукати лікаря, хто рахує не одиниці препарату, а зону. Буває що треба робити корекцію, нормальний косметолог це робить безкоштовно.
Ботокс мало тримає, краще Діспорт
Blinking_Star• 18 марта 2022
Мені лазерхауз подобається. Хоча і текучка, але спеціалісти нормальні, з освітою та досвідом. Робіть ботокс без проблем.
ВсеБудетСупер• 23 мая 2022
Мне тоже Лазерхаус нравится. Делаю ботокс только у них, докол бесплатный, косметологи с высшим медобразованием.