Кап_ля• 17 марта 2022

Кто в Польше отзовитесь

Извиняюсь за название.
Кто в Польше отзовитесь ❗❗❗
Нужна помощь всех и каждого!!! Кто находится в Польше. Как беженцев, как живущих в Польше украинцев, так и поляков.
19 марта в 9:00 на польско-белорусской границе Кордонний перехід кукурикі Нужно задержать фуры, которые постоянно везут груз на пуйляндию через Беларусь. Пожалуйста откликнитесь!
Посмотрите сторис или последний пост в инстаграмм от @natalia.uа
Фейсбук https://sovet.kidstaff.com.ua/gotourl.php?url=http...
Максимальный репост и присутствие тех, кто в Польше.
Sveta7• 17 марта 2022
Ответ дляNatkash
З котами простіше, вони менше уваги вимагають.
Моя донька виросла з котами, все добре. Можу сказати, порівняно з дітьми, яких тримали в стерильних умовах, мала кращий імунітет. Єдине, що можу порадити, не брати зовсім маленького. Останніх двох ми брали у 3,5 місяці, від домашніх вихованих мам, в такому віці вони вже всьому були навчені, та й було зрозуміло, що коти-добряки. У подруги підібраний маленьким в підвалі, також класний, але довелося якийсь час потратити на адаптацію.
Головне вчити дитину, що тваринка також жива, мучити не можна.
В мене таке дитя, що за кота переживаю. Доведеться з очей не спускати. Мабуть ліпше вже дорослу кицю, хоч втече від його обіймів раптом що.

Sveta7• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
З котиком це як з дитиною. Тільки дитина виростає і з кожним роком стає самостійнішою, а котик ні)
Колись киця була в батьків. Дуже розумна, все розуміла.
menina• 17 марта 2022
Ответ дляSveta7
А вечері не буде. Давно без вечері. Добре, що є можливість пити гарячий чай.
Так, є вода. Є тепло. Так що ми не маємо права нити.
Сьогодні яскраве сонце.
Чекаємо і віримо в перемогу!
Sveta7• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
Сьогодні яскраве сонце.
Чекаємо і віримо в перемогу!
Так, тягне на двір, на сонечко. Вже хочеться в землі колупатися. Щось садити, сіяти, гребти,...
menina• 17 марта 2022
Ответ дляSveta7
Колись, коли моя дочка малою вибігала в двір, від неї всі коти врозсипну хто куди втікали, хоча вони ну дуже ручні.
menina• 17 марта 2022
Ответ дляSveta7
Люди, які займаються землеробством ні морально ні фізично не можуть бути злими
Sveta7• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
От щось таке і в нас. Спочатку гладить, цілує, а потім то за хвоста хапає, то обіймає/душить, то ганяється за ними. Таке...

ЛерусикП• 17 марта 2022
поднимем тему в топ!!!
Sveta7• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
Я буваю дуже злою, особливо від 24.02. Іноді не можу стриматись. Це лякає. Ніби й не я тепер.
menina• 17 марта 2022
Ответ дляЛерусикП
поднимем тему в топ!!!
Та ми щось підіймаєм, а вона ніяк не підіймається.
menina• 17 марта 2022
Ответ дляЛерусикП
поднимем тему в топ!!!
Я вже втомилася придумувати, що писати)
menina• 17 марта 2022
Ответ дляSveta7
Це так. І зриваєшся на рідних((
menina• 17 марта 2022
О, так тема в топі) ура)
Амарилис• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
О, так тема в топі) ура)
Нажаль ні(
Амарилис• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
О, так тема в топі) ура)
Я взагалі не розумію. В топі є теми на дві сторінки, а цієї нема.
Natkash• 17 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Наскільки пригадую, щоб підняти тему в топ, одного + чи слова Топ недостатньо, мають бути повноцінні речення, і враховується обмежена кількість повідомлень від одного користувача, але можу помилятися. Колись давно так піднімали тему про онкохвору доньку нашої форумлянки, там, здається, обговорювали це питання.
Амарилис• 17 марта 2022
Ответ дляNatkash
Є тема в топі. Я шукала по назві, а її змінили.
Sveta7• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
Це так. І зриваєшся на рідних((
А більше нема на кому. Так виходить мій біль, а потім приходить інший. Важко.
zaza1-• 17 марта 2022
Топ

menina• 17 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Так
menina• 17 марта 2022
Ответ дляSveta7
Та це навіть не біль, а якийсь невимовний відчай, особливо коли дивишся фашистські ролики, про те що ми самі себе бомбимо
або захарову, яка кривляючись вимовляє, що всі звірства, то інсценуації НАТО
Як таке можливо? Як можна так відкрито не боячись ні бога ні людей брехати?
Але що їм збрехати, якщо і вбити для них це всього лиш політика навіженого діда.
anja_kom• 17 марта 2022
Топ
anja_kom• 17 марта 2022
Топ
anja_kom• 17 марта 2022
Топ
Амарилис• 17 марта 2022
Svetljachokkkk• 17 марта 2022
Дівчата!
Одне слово ’’топ’’ не піднімає тему.
Треба кілька слів написати
Tatarova• 17 марта 2022
Тему в топ!

delf_09• 17 марта 2022
Поширила в фб.
Чи якась інфа звідти?
автор Кап_ля • 17 марта 2022
И зачем название изменили? То ведь лучше было. Теперь тема умрёт 😒
А так ведь 9 страниц накатали. Пол дня в топе.
автор Кап_ля • 17 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Поширила в фб.
Чи якась інфа звідти?
В субботу митинг. Посмотрим. Зависит от количества людей, которые придут