Извиняюсь за название.
Кто в Польше отзовитесь ❗❗❗
Нужна помощь всех и каждого!!! Кто находится в Польше. Как беженцев, как живущих в Польше украинцев, так и поляков.
19 марта в 9:00 на польско-белорусской границе Кордонний перехід кукурикі Нужно задержать фуры, которые постоянно везут груз на пуйляндию через Беларусь. Пожалуйста откликнитесь!
Посмотрите сторис или последний пост в инстаграмм от @natalia.uа
Фейсбук https://sovet.kidstaff.com.ua/gotourl.php?url=http...
Максимальный репост и присутствие тех, кто в Польше.
Кто в Польше отзовитесь ❗❗❗
Ответ дляNatkash
З котами простіше, вони менше уваги вимагають.
Моя донька виросла з котами, все добре. Можу сказати, порівняно з дітьми, яких тримали в стерильних умовах, мала кращий імунітет. Єдине, що можу порадити, не брати зовсім маленького. Останніх двох ми брали у 3,5 місяці, від домашніх вихованих мам, в такому віці вони вже всьому були навчені, та й було зрозуміло, що коти-добряки. У подруги підібраний маленьким в підвалі, також класний, але довелося якийсь час потратити на адаптацію.
Головне вчити дитину, що тваринка також жива, мучити не можна.
В мене таке дитя, що за кота переживаю. Доведеться з очей не спускати. Мабуть ліпше вже дорослу кицю, хоч втече від його обіймів раптом що.
Ответ дляАмарилис
Я взагалі не розумію. В топі є теми на дві сторінки, а цієї нема.
Наскільки пригадую, щоб підняти тему в топ, одного + чи слова Топ недостатньо, мають бути повноцінні речення, і враховується обмежена кількість повідомлень від одного користувача, але можу помилятися. Колись давно так піднімали тему про онкохвору доньку нашої форумлянки, там, здається, обговорювали це питання.
Ответ дляNatkash
Є тема в топі. Я шукала по назві, а її змінили.
Ответ дляSveta7
А більше нема на кому. Так виходить мій біль, а потім приходить інший. Важко.
Та це навіть не біль, а якийсь невимовний відчай, особливо коли дивишся фашистські ролики, про те що ми самі себе бомбимо
або захарову, яка кривляючись вимовляє, що всі звірства, то інсценуації НАТО
Як таке можливо? Як можна так відкрито не боячись ні бога ні людей брехати?
Але що їм збрехати, якщо і вбити для них це всього лиш політика навіженого діда.
Svetljachokkkk• 17 марта 2022
Дівчата!
Одне слово ’’топ’’ не піднімає тему.
Треба кілька слів написати
Одне слово ’’топ’’ не піднімає тему.
Треба кілька слів написати