И в каком именно функционале?
shkoda_anna• 17 марта 2022
Хорошие реабилитологи и до войны на разрыв были. ДЦП травмы, инсульты. Добавятся теперь контузии, ранения.
Ответ дляdemra
Если без опыта реального то неактуально !
Не скажите. Приятель воевал в АТО, к медицине не имеет отношения вообще. Там ему пришлось стать медиком! И после этого , как вернулся начал помогать ребятам дальше, реабилитация и учиться по ходу этому профессионально начал.
Я не реабілітолог професійний але мама дитини з дцп у якої є реабілітолог. Окрім того що він займається з донькою 1.5 години тричі на тиждень. Весь цей комплекс виконую і я кожного дня з донькою. Сказати що важка праця-нічого не сказати. У мене мала 13 кг але є й такі що й 50 і 60 кг і їх у нього щоденно 5-10осіб. Робочий день з 7.00 до 22.00 Це дуже складна робота. Не просто руку-ногу підняти як лфк а закачати всі м´язи,навчити підніматися,ходитии і тд.
У нас реабілітолог-людина яка на своєму місці,за результат.