Розумію що моя проблема це зараз не проблема, порівнюючи з ситуацією в країні. Але в кого є час скажіть свою думку.Я уже тут писала не одну тему. Мене морально розривають моя сім´я (двоє дітей і чоловік) та мої родичі (батьки та сестра зі своєю дитиною). 24 тікала з Києва, взяла з собою сестру з дитиною. Чоловік мій знайшов хороше житло в Карпатах. Ми всі там жили три тижні моя сім´я та моя сестра з дитиною. Кожен день я говорила сестрі скоро приїдуть батьки, шукай житло собі з батьками. В Києві вони також проживають разом. Приїхали батьки поїздом. У нас будинок студія, є одне ліжко де ми спимо учотирьох і ще є диван для двох людей. Це все студія. Чоловік мій м´яко кажучи терпіти не може моїх родичів, сказав що у нашому будинку жити вони не будуть. Нехай собі шукають. Я тебе ж у студії разом з родичами спати не можу, вони хроплять, мої діти 1 і 3 роки крутяться. Нам тісно. Родичі знайшли собі житло у загальній школі, там усі люди сплять в залі, там у батьків тиск піднімається, коли цілим табором сплять. Знайшли інше житло, палата в лікарні. Але лікарня стара дуже із запахом. Теж їм там тяжко жити Натякають що я б могла розмістити разом спати в студії у себе. Це для мене дуже не зручно, а чоловік категорично проти. Мої батьки і сестра на мене дуються що я не забираю їх. А чоловік стає неврівноваженим як тільки чує слова про моїх родичів. До слова машиною і закупкою продуктів я їм звісно допомагаю, але вони хочуть жити з нами. Скажіть хто більше не прав, я з чоловіком чи мої родичі?
melisa-milena• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Короче жесть просто. У мене вибір порвати відносини з чоловіком, і бути хорошою для родичів. Або забрати родичів і в цій студії буде просто терор. Мі чоловік так їх ненавидить, що в нього іскри летять. Або жити в злагоді чоловіком, але я відчуваю себе жахливою. Що я проміняла батьків на чоловіка. Чоловік каже що родичі наглі
Муж прав.
И да, Ваша семья теперь это муж и дети.
Остальные просто родственники.
Это примите за аксиому и Ваша жизнь наладится.
У меня, например, на первом месте я и муж, потом дети......потом всё, места закончились. Остальные решают свои вопросы сами. Я могу помочь, если хочу и могу. При том, что родители у меня хорошие и я их люблю. Но приняла для СЕБЯ решение не разрываться на части. Жить стало намного проще....
И да, Ваша семья теперь это муж и дети.
Остальные просто родственники.
Ответ дляФлонита
Після цієї теми вирішила забрати родичів. Терор 8 людей почнеться сьогодні. Будемо так. Подивимось чим закінчиться. Це буває часто коли поряд родичі, тому розлучення не загорами.
Не треба так робити!
Ваша сім´я - це ваші діти та чоловік.
Скільки вам років, що досі не можете пуповину перерізати?
Сестра без чоловіка...ви того ж хочете?
Ваша сім´я - це ваші діти та чоловік.
Сестра без чоловіка...ви того ж хочете?
melisa-milena• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Вы, извините, дура. Нахер Вам эти прихлебатели ноющие. Они только этого и ждут, чтоб разрушить Вашу семью. Опомнитесь, гоните всех в шею от своей семьи. А Киеве вполне безопасно, пусть туда валят. Но нет, они нашли способ впиться клещами в вашу семью и разрушить ее. Очень удобный момент. Можно манипулировать войной. Гоните их всех на три буквы.
И если Вы боитесь их потерять, то не переживайте, никуда они не денутся. Будете через время нормально общаться, НО они уже будут учитывать, что у Вас своя семья. Проверено на себе !
Олеся Малиновская• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Він записаний в теорборону. Якщо поїде теж сказав щоб родичів тут не було. Я думаю можливо мені розлучитись і жити батьками і сестрою. 10 років вони цього прагнуть схоже
Странная вы однако,они хотят? А вы чего хотите?
Олеся Малиновская• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
У вас семья с мужем, у родителей своя семья . Они ответственные за себя,а не вы за них. Ищите им жилье и не обязательно в том же городе. Не думаю что муж просто так их ненавидит. Если не совсем дебил, тогда чего вы живете 10 лет
Елена....39• 18 марта 2022
Вариант один.найдите себе жилье,а они пусть в студии остаются.лучше подальше
Олеся Малиновская• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Звісно. Ви знайдете мені чоловіка який буде любити моїх родичів ? Майте на увазі що вони постійно намагаються бути у моїй сім´ї. Відвезти, привези, гості, допомога. Мій чоловік не одружувався на моїх родичаз, а на мені. І своїх родичів не вішає мені на голову. Я його родичів бачу раз в рік. А він моїх родичів кожного дня. Відчуваєте різницю
Так ваши родственники офигевшие просто. Бедный муж
Олеся Малиновская• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Це довго писати. На його погляд вони не правильно живуть. Трохи доля в цьому є. Вони наприклад ніколи не прибирають в свої квартирі. Але і в мого чоловіка теж поганий характер. Але в інших питаннях у нього все ок. Він і заробить і їсти може готувати ц дітьми активно займається. Усе 50 на 50, тому я постійно в сумнівах як мені бути (((((
Короче понятно, вы троль. Бред полнейший
Ответ дляОлеся Малиновская
Хіба не очевидно що я хочу. Я хочу жити зі своєю сім´єю і допомагати родичам, щоб вони не ображались на мене. Хочу щоб дітям моїм спокій в сім´ї. І родичі на відстані. І в разі моєї нужди також змогли б мені родичі допомогти. Ось цього я хочу.
Олеся Малиновская• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
А мы тут причем? Если вы не можете донести это. Оградите свою семью от таких родственников
Ответ дляФлонита
Які ’чарівні’ у вас думки
що значить розлучитись і жити з батьками і сестрою? Викиньте це з голови!
В честь чого? Щоб що? Ви ж допомагаєте як можете! У вас же реально немає куди селити і ваші родичі не на вулиці і не в підвалі живуть, і це не назавжди, і не курорт, щоб крутити носом
Ответ дляОлеся Малиновская
Я вашу думку зрозуміла. Просто бачте є ще люди які думають, що допомогати по максимуму своїм батькам під час війни - це святий обов´язок, а комфорт чоловіка може почекати кращих часів. Половина моєї голови теж так думає. Тому вирішила запитати тут.
Олеся Малиновская• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Вами манипулируют родитеди и сестра , похоже это легко делать, раз вы тут спрашиваете совета
Ответ дляФлонита
10 років пояснюю обом сторонам як мені тяжко. Нічого не міняється. Кожна сторона тягне покривало на себе. Сестра зробила вибір свій не на користь чоловіка, а на користь батьків
І що з того її рішення хорошого вийшло? Вона щаслива зараз? Думаю ні, і хоче свідомо чи несвідомо щоб і ви так само жили. Для чого тоді взагалі стосунки якісь мати чи заміж виходити, дітей народжувати, якщо ви рабині ваших батьків?
Ответ дляФлонита
Автор, сколько Вам и мужу лет и Вашим родителям?
Ответ длязавитушка
Я не розумію чому ви вважаєте себе відповідальною за батьків та сестру, ви що голова сім´ї чи що?
Ваші батьки та сестра дорослі дієздатні люди і самі можуть дати союі раду.
Чого ви ведетеся на їхні вибрики -там їм не подобається, тут їм не подобається. Сестра взагалі на шию сіла і ніжки звісила. Вона шо, недієздатна чи що.
Я вважаю ви не маєте нести за них відповідальність та жертвувати своєю сім´єю з чоловіком.
У вас взагалі то двоє літей і їм також потрібен батько.
Допомагати -так, задовольняти всі капризи-ні.
Вот адекватный ответ! Автор, прислушайтесь! Кагала 8 человек в одной комнате!!!((( Та ну на....
Люди которые пишут о том что родители взрослые,самостоятельные, пусть решают свои проблемы сами, вы правда так считаете? Речь же не идёт о обычной жизни в которой каждый устраивает свой быт и комфорт как считает нужным. Если у ваших родителей сгорит дом, вы тоже можете плечами , выразите сочувствие, а дальше пусть сами выгребают? Взрослые ж люди
Банально, даже места для ночёвки в спортзале были кем то организованы (матрасы, белье, средства гиены), т.е. по сути чужие люди ущемили себя в комфорте, чтоб обеспечить родственникам автора маломальский условия, а автор должна думать исключительно о своем комфорте?
kostyanych• 18 марта 2022
Мы уехали к родичам в небольшой городок, при этом семья сестры жены живёт у ее родителей, мы же снимаем квартиру отдельно, так как жить с ними сложно (у них малые дети и у нас), хотя приглашали.
Ваша семья это вы, муж и дети. Остальные пусть идут лесом. Максимум- вы можете найти жильё для родичей. Зачем мучаться??? Не нравится жилье- едем обратно в Киев. Киев не бомбят как Марик, Ахтырку или Харьков.
Ого! У нас сейчас в доме мои родители и родители мужа. Я не переношу его мамашу-истеричку, а он мою маму, она слишком прямолинейная. И мы так уже вместе четвёртую неделю. Тесно очень, спим по 4 человека + животное в комнате. Но я не представляю, как бы я свою маму в школу, а сама тут жировала бы. Ну и муж свою маму бы не прогнал, поэтому терпим друг друга.
Блин… тут люди так ваших родителей обзывают и унижают, ппц
То тут раньше было, что мужик сегодня есть, а завтра нет, а теперь мужик важнее мамы и папы. Мне 34 года, жили отдельно до войны с родителями, но сейчас вместе.
Я наверное какая-то неправильная, но в такое время хочется с родными быть рядом, как бы тесно и некомфортно было.
То тут раньше было, что мужик сегодня есть, а завтра нет, а теперь мужик важнее мамы и папы. Мне 34 года, жили отдельно до войны с родителями, но сейчас вместе. Я наверное какая-то неправильная, но в такое время хочется с родными быть рядом, как бы тесно и некомфортно было.
Space_girl• 18 марта 2022
Ответ длязавитушка
Взагалі то він оплачує 70% квартири, а автор 30. А батьки і сестра нуль.
Без чоловіка не тільки батьки, а і сестра з дитиною швидко підуть в спортзал на матраци.
І чоловік автора не винен нічого її сестрі.
А то під ’війну’, всі швидко сіли йому на шию і вишньобуються.
Вони що недієздатні там всі?
Одинокі жінки з дітьми самі повлаштовувалися, а тут дорослих людей мають кружити.
Вони що недієздатні там всі?
В моей семье все друг друга выручают и поддерживают, а у автора не семья, а фигня какая-то имхо
Ответ дляФлонита
Так, вони наглі. Я вам співчуваю, дійсно дуже важко, коли такі відносини.