Флонита• 18 марта 2022

Як завжди родичі і чоловік розривають мене (

Розумію що моя проблема це зараз не проблема, порівнюючи з ситуацією в країні. Але в кого є час скажіть свою думку.Я уже тут писала не одну тему. Мене морально розривають моя сім´я (двоє дітей і чоловік) та мої родичі (батьки та сестра зі своєю дитиною). 24 тікала з Києва, взяла з собою сестру з дитиною. Чоловік мій знайшов хороше житло в Карпатах. Ми всі там жили три тижні моя сім´я та моя сестра з дитиною. Кожен день я говорила сестрі скоро приїдуть батьки, шукай житло собі з батьками. В Києві вони також проживають разом. Приїхали батьки поїздом. У нас будинок студія, є одне ліжко де ми спимо учотирьох і ще є диван для двох людей. Це все студія. Чоловік мій м´яко кажучи терпіти не може моїх родичів, сказав що у нашому будинку жити вони не будуть. Нехай собі шукають. Я тебе ж у студії разом з родичами спати не можу, вони хроплять, мої діти 1 і 3 роки крутяться. Нам тісно. Родичі знайшли собі житло у загальній школі, там усі люди сплять в залі, там у батьків тиск піднімається, коли цілим табором сплять. Знайшли інше житло, палата в лікарні. Але лікарня стара дуже із запахом. Теж їм там тяжко жити Натякають що я б могла розмістити разом спати в студії у себе. Це для мене дуже не зручно, а чоловік категорично проти. Мої батьки і сестра на мене дуються що я не забираю їх. А чоловік стає неврівноваженим як тільки чує слова про моїх родичів. До слова машиною і закупкою продуктів я їм звісно допомагаю, але вони хочуть жити з нами. Скажіть хто більше не прав, я з чоловіком чи мої родичі?
dikajad• 18 марта 2022
Если бы я организовала жилье своей семье, то не хотела бы видеть свекровь. Тем более у вас так же тесно, как и в спортзале. Но, наверное, в это время выбирать не пришлось бы... Совесть бы замучала

Вера• 18 марта 2022
Шукайте не тільки біля себя, по області, теж сусідні.
gizma2019• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Короче жесть просто. У мене вибір порвати відносини з чоловіком, і бути хорошою для родичів. Або забрати родичів і в цій студії буде просто терор. Мі чоловік так їх ненавидить, що в нього іскри летять. Або жити в злагоді чоловіком, але я відчуваю себе жахливою. Що я проміняла батьків на чоловіка. Чоловік каже що родичі наглі
а вас сам факто того, что муж ненавидит ваших родных все 10 лет не смущал?
valleriya14• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Якщо Ви б допомогли сестрі в перший же день знайти житло для батьків, то цієї проблеми б не було. А так ясно, що у вас відносини з ними, м´яко кажучи, погані. І ясно, що ви на стороні чоловіка . До чого тоді ваші крокодилячі сльози та заламування рук.
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ дляgizma2019
Звісно. Ви знайдете мені чоловіка який буде любити моїх родичів ? Майте на увазі що вони постійно намагаються бути у моїй сім´ї. Відвезти, привези, гості, допомога. Мій чоловік не одружувався на моїх родичаз, а на мені. І своїх родичів не вішає мені на голову. Я його родичів бачу раз в рік. А він моїх родичів кожного дня. Відчуваєте різницю
Did Panas• 18 марта 2022
Через що ваш чоловік так не любить родичів?
gizma2019• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
нет, не понимаю общения с родными раз в год

я вам никого искть не буду, а себе нашла адекватного мужа с которым у нас нет разногласий по поводу родных с обоих сторон

_Alekssandra_• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
А Ви особисто проводили якусь роботу з родичами, що б зменшити такі ситуації? Пояснювали їм, ставали перед ними на захист чоловіка?
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ дляvalleriya14
Ми мені радите покинути чоловіка. І др жити з родичами. Ок. Я зрозуміла вашу пораду. Ви помітили що ти моєї сестри ніколи не було чоловіка, тому що вона на перше місце поставила батьків. Тому я теж можу розвестись і будемо з дітьми без чоловіків. Зате в злагоді з батьками
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
10 років пояснюю обом сторонам як мені тяжко. Нічого не міняється. Кожна сторона тягне покривало на себе. Сестра зробила вибір свій не на користь чоловіка, а на користь батьків
gejly• 18 марта 2022
Это капец товарищи, весь мир идёт на жертвы (финансовые, временные, комфорт) для того чтобы помочь нашей стране, а тут родственники такие, что врагов не нужно.

Автор , у ваших родителей и сестры видимо нет денег в отличии от вашей семьи ? Отсюда и ночёвки в школе , больнице. Вам не удобно спать, храп мешает, а понимание что родители спят в спортзале, спать не мешает? Комфортно?
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ дляDid Panas
Це довго писати. На його погляд вони не правильно живуть. Трохи доля в цьому є. Вони наприклад ніколи не прибирають в свої квартирі. Але і в мого чоловіка теж поганий характер. Але в інших питаннях у нього все ок. Він і заробить і їсти може готувати ц дітьми активно займається. Усе 50 на 50, тому я постійно в сумнівах як мені бути (((((
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ дляgejly

Ні. Не комфортно мені спати. Але так хоч є комфорт у моїх дітей. Тепер уявіть я забираю родичів без згоди чоловіка. Спати тісно, вночі храп, діти плачуть, я з чоловіком сварюсь кожну секунду, діти слухають, усі сваряться. Я можу таке зробити. Тоді спокою не тільки мені не буде, а ще й моїм дітям
Olga2126• 18 марта 2022
А якщо б ви були на їх місці як би ви хотіли щоб вони з вами поступили? Теж щоб спали в лікарні чи в спортзалі? Ось так і робіть. Віднося до людей так як би хотів щоб відносились вони до тебе. Звичайно що важко все це але іноді треба потерпіти..
_Alekssandra_• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
І це все 99% за рахунок чоловіка? Фінанси я маю на увазі.
valleriya14• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Не советовала я вам бросать мужа. Как вы читаете...Да вы его и не бросите, ясно как божий день. Только не стройте из себя жертву. Можно было бы мужу вашему сказать еще в первый день ’Любимый, сейчас война, всем тяжело и страшно, давай на время оставим все склоки и ссоры и поможем родителям, если ты не хочешь что бы они жили с нами’. Все. Адекватный, взрослый человек думаю вас бы услышал. А так признайтесь себе в первую очередь, что именно вы не хотели заморачиваться с поиском жилья.
gejly• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
На самом деле вы все для себя уже решили, нужна группа поддержки, чтоб очистить совесть, то же вы пытаетесь сделать прикрываясь детьми- не получится

Совершенно посторонние люди, ютят у себя в домах беженцев и никто от этого комфорта себе не добавляет
А есть ещё те кто едет в Мариуполь на своих машинах, чтоб вывезти людей, тоже мало комфорта в этих действиях

Каждый поступает так, как ему велит совесть, консультации со сторонними обывателями , тут ни к чему
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
Фінанси чоловік 70%, 30% я
автор Флонита • 18 марта 2022
Ответ дляvalleriya14
Ви трохи не розумієте ситуацію. Я його і прошу кожного дня. Він ненавидить їх адськи !!! Якщо я зараз попрошу купити мені золото з діамантом, він прямо зараз сяде в авто і купить. Якщо я попрошу забрати родичів, він мене пошле і почнеться терор.

valleriya14• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
ну забейте тогда на родителей, больше мне сказать нечего
автор Флонита • 18 марта 2022
Після цієї теми вирішила забрати родичів. Терор 8 людей почнеться сьогодні. Будемо так. Подивимось чим закінчиться. Це буває часто коли поряд родичі, тому розлучення не загорами.
Space_girl• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
10 років живу з чоловіком, сварки виключно через моїх родичів. Його просто тіпає від них. Якщо розведусь з ним, то причиною точно будуть родичі. У мене варіант тільки порвати відносини з чоловіком і жити з батьками ((
Если б мой муж в такой ситуации вякал на моих родителей летел бы быстро из квартиры родину защищать. Ишь какой, сам в комфорте отсиживается ещё и не доволен. Противно стало от него. У меня и мысли не было, что мы свекровь не заберём, хотя отношения периодически сложные. Люди и по 8 человек в одной комнате ютятся+соседи в других комнатах. Лишь бы в безопасности были.
gejly• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Разве семья это не компромиссы? Вы мирились с его ненавистью в мирное время, он засовывает свою ненависть подальше в военное? Если человек своими действиями причиняет вам боль, он вас не любит, любимому человеку обеспечивают комфорт, прежде всего душевный. Поэтому вариантов два либо проблема не в муже, а в вашем не желании, либо на кой такой муж
Space_girl• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Він записаний в теорборону. Якщо поїде теж сказав щоб родичів тут не було. Я думаю можливо мені розлучитись і жити батьками і сестрою. 10 років вони цього прагнуть схоже
Ваш муж конченый
Space_girl• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Если вам нормально жить с человеком и рожать от него, когда он адски ненавидит ваших родных, то это вас очень характеризует. Может просто заблокировать номера ваших родителей и живите спокойно с мужем. Возможно когда-то он возненавидит и вас за что-то, это будет ваша карма.
Koshulya• 18 марта 2022
А я вообще не понимаю в чём проблема. Ваша сестра и родители взрослые самостоятельные люди и могут решить свои проблемы самостоятельно. Тем более Я так понимаю жить есть где, но им не нравится. Ну так сейчас многим некомфортно. Я бы в жизни не напрашивалась к своим родственникам, если бы понимала что места нет и двое маленьких детей, тем более муж против. Думаю, что нелюбовь вашего мужа к родственникам не беспочвенна.
Атрика• 18 марта 2022
Авторе,а який вік Ваших родичів?
завитушка• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Я не розумію чому ви вважаєте себе відповідальною за батьків та сестру, ви що голова сім´ї чи що?
Ваші батьки та сестра дорослі дієздатні люди і самі можуть дати союі раду.
Чого ви ведетеся на їхні вибрики -там їм не подобається, тут їм не подобається. Сестра взагалі на шию сіла і ніжки звісила. Вона шо, недієздатна чи що.
Я вважаю ви не маєте нести за них відповідальність та жертвувати своєю сім´єю з чоловіком.
У вас взагалі то двоє літей і їм також потрібен батько.
Допомагати -так, задовольняти всі капризи-ні.
завитушка• 18 марта 2022
Ответ дляSpace_girl
Взагалі то він оплачує 70% квартири, а автор 30. А батьки і сестра нуль.
Без чоловіка не тільки батьки, а і сестра з дитиною швидко підуть в спортзал на матраци.
І чоловік автора не винен нічого її сестрі.
А то під ’війну’, всі швидко сіли йому на шию і вишньобуються.
Вони що недієздатні там всі?
Одинокі жінки з дітьми самі повлаштовувалися, а тут дорослих людей мають кружити.
Елена....39• 18 марта 2022
Ответ дляФлонита
Я її звісно допомагаю. Але вона тут була три тижні і не шукала. Чому? Знала що батьки скоро приїдуть. Зараз шукаю житло активно дуже. Але взагалі все заселено. Навіть хати без зручностей
Может денег нет у вашей сестры?