Зверху назва сайту, дуже неприємно від Антоніни Паперної, Галини Безрук, Артік і Асті. Дівчата не аби які зірки,але ж українки.
Ну Лорак то вже давно зрозуміло, що продажна дешевка .
Баста своїм мовчанням просто дуже розчарував.
Там ще можна запропонувати нових кандидатів.
ksusha1155• 19 марта 2022
Ответ дляirina_kiss
У Мота жена украинка.
Офигеть((( умер для меня как артист
К.а.л.и.н.а• 19 марта 2022
У кожної людини є інстинкт самозбереження. У мене шеф вихідець з Росії, він абсолютно не підтримує те, що відбувається зараз, але робить це перебуваючи в іншій країні. А якби був в РФ - каже, що не ризикнув би навіть в месенджерах комусь писати щодо своєї позиції. Дуже зі мною сварився, коли я підіймала тему того, що чому у нас змогли вийти на майдан, а там не можуть. Бо не можуть. Бо з з тих пір, як у нас відбувся майдан - в рф дуже сильно посилили ряди росгвардії. Тому що людей б´ють, мордують і стирають зі світу за плакати, на яких взагалі нічого не написано. Люди залякані, люди знають яка жорстока у них поліція, які можуть бути наслідки, а також яка шалена підтримка у діючої влади (серед малоосвіченого населення, яке 30 років зомбується телебаченням). Він каже, що не можна за 1 день відкрити очі, після 30 років ’гіпнозу’. Коли виходили наші люди на майдан - вони виходили за справедливістю. Там же нею навіть не пахне, всі суди продажні і тобі намалюють ту справу, яку захочуть намалювати. Люди там жертви режиму, жертви пропаганди, жертви корупції, жертви низької освіти, жертви політики, яка ніколи не була спрямована на розвиток.
Тому без різниці хто там змовчав, хто ні. Ми це згадаємо потім, після перемоги. Просто варто раз і назавжди усвідомити, що з тієї сторони немає чого чекати. Там не буде майдану, там не буде підтримки. Нам потрібно перемогти їхню владу і поставити уявну стіну між нашими країнами. Вони ’отримають’ своє пізніше, коли почнуть розуміти, коли усвідомлять що відбулося. Вони самі себе та один одного з´їдять. Це буде відстрочене покарання, яке дасть їм життя, не ми.
А наші сили краще зосередити на вдячності країнам, які нас підтримують, на єдність. До чорта всю ту рф та все, що з ними пов´язане. Розвертаємося туди спиною і дивимося в іншу сторону
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Ну, хто ж не знає лорак, білана і басту?)
знаю лише лорак з цих
Ива Купальская• 19 марта 2022
Та шо там звезды, мы их уже обсудили вдоль и поперек. Вот Леруа, Мейкап, Орифлейм, Эйвон, КФС, Ашан работает и вашим и нашим и таких много....
Перемога 2022• 19 марта 2022
Мне вот удивительно, почему Сумская не вздрючит свою дочь? Давно ли та дурында стала русской?
Ответ дляК.а.л.и.н.а
А що на фото, бо я не розібрала
Ответ дляirena_irena1979_irena
І мені, а мама моя каже - мабуть ще й примовляла, щоб доця мовчала. Ми колись бачили інтерв´ю Сумської, що вона за Тоніне громадянство більше 100 тисяч уо віддала
Ива Купальская• 19 марта 2022
Ответ дляAlenka_ua
Мейкап уже не работает на расею, они делали оф.заявление в Фейсбуке
на нас тоже не работают, в первую неделю принимали заказы и деньги, потом их заморозили, стали расформировывать заказы, а деньги зажали.... сейчас уже и заказы закрыты на сайте, по Киеву есть точки самовывоза, но нет
К.а.л.и.н.а• 19 марта 2022
Ответ дляBell-k@
А що на фото, бо я не розібрала
Снайпери, які стояли по периметру на концерті в Лужніках. Цікаво яка у них була інструкція, якщо хтось дістане прапор України - стріляти? Там друга Північна Корея, люди не мають права на іншу точку зору окрім дозволеної.
Ответ дляvalichka
тоже думала, что галустян поддержит Вовку.зашла в инсту к нему, а там веселье в каждом посте
Отож. Просто Зе з багатьма ж рос зірками дружив, по роботі пересікався. Як вони можуть сторіз постити тіпа нічого не сталось, для мене загадка. Повинні буди підтримати Зе