А что там по переговорам? Завтра опять будут?
Elina Zorina• 20 марта 2022
Надії на переговори мало...але я кожен раз дуже надіюсь що до чогось домовляться ,бо з кожним днем нашу країну все більше рівняють з землею.
Страшно за всіх нас .
Ответ дляElina Zorina
Страшно за всіх нас .
Вот и я очень надеюсь
Natella777• 20 марта 2022
Ответ дляOleksa1551
А он позавчера реально ’разбункеровался’? Когда в синем пуховике выступал
Сомневаюсь. Он же никого на 20 метров не подпускает, а тут прям на стадион пришел)
ТеодорБастард• 20 марта 2022
А я думаю что ни в каком он бункере и не сидит. А спокойно ходит по Кремлю и нихрена не боится
Ответ дляТеодорБастард
+
Oleksa1551• 20 марта 2022
Ответ дляNatella777
Так а что это.
Я в новостях видела сюжет..
Клон? Актер итд? Дубликат?
Я в новостях видела сюжет..
Клон? Актер итд? Дубликат?
Ответ дляElina Zorina
Страшно за всіх нас .
Перегововори передбачають поступки . Для нашої країни будь які поступки - ’зрада’.
Та й нападники не поспішають поступатися.
Максимум - про якісь гуманітарні коридори домовляться
Ответ дляNatella777
Вроді пишуть,як був.До останнього пєсков казав,що не знає чи буде,але на 15 хв вийшов.Ну я теж не вірю,що він міг приїхати в Москву і вийти перед натовпом,змонтоване щось знову
Ответ дляNatella777
(((.Если посмотреть видео Пу,где он говорит..,задний план -размыт ,светлосерые панели и сверху иногда флаги. А в реале- ссади стоят люди, рябой фон. Неувязочка. на даунов расчет. которые его народ.
Elina Zorina• 20 марта 2022
Ответ дляlyuba111
Який тоді може бути вихід із цієї ситуації,якщо в країн нерівні сили ,військове/ технічне забезпечення,ядерна та хім/ зброя?
Elina Zorina• 20 марта 2022
Ответ дляlyuba111
Я не бачу вихода...
Читаю - сподіваються, що противник виснажеться... раніше нас
Нема оптимізму(((
Тут я з Вами згодна.
Кожен день страх,тривога ,переживання за близьких...
І найстрашніше - це вістутність надії на припинення війни.
Илона-Матвеева• 20 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Боїться ще й як!
І боїться він свого народу...того і зомбує .
І боїться сопельку підхватить.
І Чіну боїться.
Маленьке плєшивеньке,він слабак ,він воює чужими руками.Ображений на весь світ,хворий на голову .Якби боровся сам на сам ,какав би в штанці.А з червоною кнопочкою усі розумні тявкать.
І боїться сопельку підхватить.
І Чіну боїться.