Kristinka2106• 20 марта 2022

Переговоры

А что там по переговорам? Завтра опять будут?
iriiiiiiin• 20 марта 2022
До сраки все эти переговоры.
FanKkoni• 20 марта 2022
Пофіг на них
Горськ• 20 марта 2022
Ні.Заглохли поки перемовини.Бункерний взагалі не хоче перемовини з зеленським.В кожного своя позиція і перемовини беззмістовні.
Oleksa1551• 20 марта 2022
А он позавчера реально ’разбункеровался’? Когда в синем пуховике выступал
natapril• 20 марта 2022
Ответ дляГорськ
Вот червяк подземный
Elina Zorina• 20 марта 2022
Надії на переговори мало...але я кожен раз дуже надіюсь що до чогось домовляться ,бо з кожним днем нашу країну все більше рівняють з землею.
Страшно за всіх нас .
автор Kristinka2106 • 20 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
Страшно за всіх нас .
Вот и я очень надеюсь
Natella777• 20 марта 2022
Ответ дляOleksa1551
Сомневаюсь. Он же никого на 20 метров не подпускает, а тут прям на стадион пришел)
sashik77• 20 марта 2022
Ответ дляNatella777
І ні в кого не виникло бажання придушити цю падлу прямо на стадіоні.. шкода..
Заkoхані• 20 марта 2022
Ответ дляNatella777
То был двойник скорее всего
ТеодорБастард• 20 марта 2022
А я думаю что ни в каком он бункере и не сидит. А спокойно ходит по Кремлю и нихрена не боится
автор Kristinka2106 • 20 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
+
happy camomile• 20 марта 2022
В тик- токе уже гуляет видос про его пуховик за 1,5 🍋
Oleksa1551• 20 марта 2022
Ответ дляNatella777
Так а что это.
Я в новостях видела сюжет..
Клон? Актер итд? Дубликат?
Len_to4ka• 20 марта 2022
Ответ дляOleksa1551
Так а что это.
Я в новостях видела сюжет..
Клон? Актер итд? Дубликат?
Голограмма
AHetfield• 20 марта 2022
Я не верю в переговоры. Я не знаю, каким образом всё это можно остановить, но российская педерация всегда дожила с прибором на все договорённости.
lyuba111• 20 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
Страшно за всіх нас .
Перегововори передбачають поступки . Для нашої країни будь які поступки - ’зрада’.
Та й нападники не поспішають поступатися.
Максимум - про якісь гуманітарні коридори домовляться
lyuba111• 20 марта 2022
Ответ дляТалисманчиk
То был двойник скорее всего
Но и на ’двойника’ никто не пытался напасть (похож ведь)
Горськ• 20 марта 2022
Ответ дляNatella777
Вроді пишуть,як був.До останнього пєсков казав,що не знає чи буде,але на 15 хв вийшов.Ну я теж не вірю,що він міг приїхати в Москву і вийти перед натовпом,змонтоване щось знову
Еленнн• 20 марта 2022
Ответ дляNatella777
(((.Если посмотреть видео Пу,где он говорит..,задний план -размыт ,светлосерые панели и сверху иногда флаги. А в реале- ссади стоят люди, рябой фон. Неувязочка. на даунов расчет. которые его народ.
Elina Zorina• 20 марта 2022
Ответ дляlyuba111
Який тоді може бути вихід із цієї ситуації,якщо в країн нерівні сили ,військове/ технічне забезпечення,ядерна та хім/ зброя?
lyuba111• 20 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
Я не бачу вихода...
Читаю - сподіваються, що противник виснажеться... раніше нас
Нема оптимізму(((
Elina Zorina• 20 марта 2022
Ответ дляlyuba111
Я не бачу вихода...
Нема оптимізму(((
Тут я з Вами згодна.
Кожен день страх,тривога ,переживання за близьких...
І найстрашніше - це вістутність надії на припинення війни.
Илона-Матвеева• 20 марта 2022
Мені здається тільки ’Чіна’ може зупинить рашу.
malvaa• 20 марта 2022
Завтра, 21 числа, онлайн встреча.
только что в телеге прочла.
Илона-Матвеева• 20 марта 2022
Ответ дляТеодорБастард
Боїться ще й як!
І боїться він свого народу...того і зомбує .
І боїться сопельку підхватить.
І Чіну боїться.
Маленьке плєшивеньке,він слабак ,він воює чужими руками.Ображений на весь світ,хворий на голову .Якби боровся сам на сам ,какав би в штанці.А з червоною кнопочкою усі розумні тявкать.