Ksseenniiaa• 20 марта 2022

Что то мне не по себе от новых заяв

Что картофаны готовятся с севера ... и зп-сев
Блин
Там ещё более менее спокойно...
oneself• 20 марта 2022
Ответ дляZanka_
В них зараз на телеграм каналах поширюють роліки про організацію спротиву, блокувпння військ агресора, армія з народом, тож мають гарний шанс звільнитися, вигнати отого свого виролка президента та реабілітуватись в очах світу
боже, дай Бог
Lastochka888• 20 марта 2022
Ответ дляОльга---
про ракети написали вже всі розвідки і військові експерти.
Так,в раші їх немає більш.Вони не були готові до тривалих боєвих дій.Для порівняння по Сирії раша за весь період випустила 500-600боєголовок,по Україні в вдвічі більше і значно за коротший срок.В Сирії немає пво і їх авіація без втрат працювали,в Україні їм знатно скоротили авіацію,а що ще гірше-загинули майже всі(або в полоні)військові пілоту,а їх за два тижня не навчиш літати на винищувачах.
Тому зараз в раші летять голови чинуш відповідних органів за провал операції в Україні і не готовність армії ерефії до війни(гинуть навіть офіцери вищих рангів пачками).І раша в потугах,намагається хоч якось поповнити запас боєголовок аласним виробництвом.Але експерти заявляють,що навіть при наявності всих складових-це 45-50 боєголовок за місяць за максимум що зможуть випустити.
По каким аналитикам информацию собирали?
И почему же тода параша Европу и Нато дрочит, если ей нечем и некем воевать?
Тетя Фрося• 20 марта 2022
Ответ дляLastochka888
То есть, они уже зашли с белопараши?
Нет ещё. Ездят колоннами. Хз когда заедут. Не объявят же нам.
Ольга---• 20 марта 2022
Ответ дляLastochka888
читала різні джерела і британскої розвідки і сша,також війскових експертів.
зараз рашу дрочить і європа і сша)))
правда я ні разу не чула щоб раша погрожувала єс чи сша нападом,лише ядерною зброєю.
п.с.також ознакою,того що армія ереф не підготовлена до повноцінної війни,каже велика смертність серед офіцерів високого рангу.
Ольга---• 20 марта 2022
Ответ дляLada_333
ми з вами якихось різних експертів читаємо. Я читала, що вдосталь у них ракет, не високоточних звичайно, але вистачає. І про всіх збитих пілотів ви загнули.
по-перше:я не писала рро всіх пілотів,а про пілотів винищувачів,по-друге:майже всіх.
ще в перші дні війни були відправленні аси,які мають досвід боєвих дій в Сирії і нагороди за виконанні завдання.
Наприклад Красноярцев,навіть має спільне фото з бункерним і асадом,а зараз в полоні у нас.
Ольга---• 20 марта 2022
Ответ дляZanka_
еліта раші вже готова його усунути,поговорють що має раптово вмерти)
санкції свою справу роблять,мільярдні збитки стимулюють,арншти неркхомсті,активів,бути неаиїздним-дуже стимулюють олігархів.
Pole• 20 марта 2022
Ответ дляrivara
Меня больше пугает другое. Все мы знаем что белорусы не рашисты, и в своем большинстве воевать не хотят . Плюс знаем что туда перекинуты рашвойска. Боюсь что бы россияне не сделали провокацию, что как бы они сдаются в большом количестве, и обманом не захватили наши позиции
Я теж подумала, що то може бути троянський кінь.