Ksseenniiaa• 20 марта 2022

Что то мне не по себе от новых заяв

Что картофаны готовятся с севера ... и зп-сев
Блин
Там ещё более менее спокойно...
kuskus• 20 марта 2022
Ответ дляОльга---
про ракети написали вже всі розвідки і військові експерти.
Так,в раші їх немає більш.Вони не були готові до тривалих боєвих дій.Для порівняння по Сирії раша за весь період випустила 500-600боєголовок,по Україні в вдвічі більше і значно за коротший срок.В Сирії немає пво і їх авіація без втрат працювали,в Україні їм знатно скоротили авіацію,а що ще гірше-загинули майже всі(або в полоні)військові пілоту,а їх за два тижня не навчиш літати на винищувачах.
Тому зараз в раші летять голови чинуш відповідних органів за провал операції в Україні і не готовність армії ерефії до війни(гинуть навіть офіцери вищих рангів пачками).І раша в потугах,намагається хоч якось поповнити запас боєголовок аласним виробництвом.Але експерти заявляють,що навіть при наявності всих складових-це 45-50 боєголовок за місяць за максимум що зможуть випустити.
Ось свіжу інформацію прочитала-у них закінчуються точні ракети, тому вони будуть використовувати так звані тупі бомби
Invictusgirl• 20 марта 2022
Америкосы уже откровенно начинают подбешивать
Такая тупая констатация фактов
Будто говорят -сегодня в меню не кофе,а чай
Людей убивают тысячами,а эти все телятся с пво и самолётами,ещё и как насмешка-вас теперь будут убивать не высокоточными ракетами,а закидывать чем попало.
Звиздец
Rubiii• 20 марта 2022
Ответ дляkuskus
Смотрите, эта молния в вайбере, уже много раз люди писали, что находили там фейки.
Это не официальный канал, не верьте всему там.
Ольга---• 20 марта 2022
Ответ дляXue
А там чого не вистачає?
ви розумієте що боєголовка це не лише метал,а і ’начиння’ і електроніка?
це не тротилову бомбу з мила замішати.
раша зараз під санкціями,вони навіть свої камази без імпортних деталей комплектувати не можуть,вже на 40% скоротили виробництво.
Invictusgirl• 20 марта 2022
Ответ дляЮля 458
А , ну тоді все Ок. А то я думаю, як такими темпами буде далі. А дітей куди?
Ну и дети потом
Куда им уже без родителей
Сорри,за сарказм
Но просто слов нет уже
Solmira• 20 марта 2022
Ответ дляСирень74
Ну от яка в них мотивація буде?
Не знаю наскільки там промили мізки, але ж ми нічого поганого їм не робили, їли їхні продукти, користувалися косметикою, за що з нами воювати?
Це як вакцинація, попередження загрози. А раптом ми на них підемо, так от, щоб не пішли, треба напасти першими. Логіка країни-агресора, що за свом рівнем розвитку застрягла в минулому столітті.
Elina Zorina• 20 марта 2022
Ответ дляrivara
Меня больше пугает другое. Все мы знаем что белорусы не рашисты, и в своем большинстве воевать не хотят . Плюс знаем что туда перекинуты рашвойска. Боюсь что бы россияне не сделали провокацию, что как бы они сдаются в большом количестве, и обманом не захватили наши позиции
Бацька мотивує військових завжди силовими методами,погрозами і розправами з сім´єю в близькими....
Ля-Ля• 20 марта 2022
Почитала , аж їсти захотілося )
З того всього нарешті за 3 тижні поїла нормально ... картопельки смаженої
rivara• 20 марта 2022
Ответ дляmenina
Переодягнених легко вичислити питаннями про місцевість і т.д. в наших ЗСУ є білоруські добровольці. Навряд чи такий примітивний обман спрацює.
Ага, ночью в боевых условиях у группы людей попитати про місцевість. Тож не поодиноке дрг.
Solmira• 20 марта 2022
Ответ дляrivara
В нас ніби не дурні воюють. Не даремно ще не захопили жодну з цілей. Ви так не вважаєте?
Invictusgirl• 20 марта 2022
Ответ дляRubiii
Есть такая же инфа и в других каналах
frumoasa17• 20 марта 2022
Ответ дляОльга---
В них є х-101, але після того, як ними обстріляли Вінницю, то полетіли голови, що це надто дорогі ракети для війни. Є старі х-55, но це теж, вони не безкінечні. Майже сто літаків посадили на землю, вони явно такого не очікували. 6 генералів загинули, про майорів - полковників вже мовчу. Наші рознесли загони 331 полку ПДВ, вже навіть в їх групі в вк, писали, що не день: так хтось у цинку
Ольга---• 20 марта 2022
Ответ дляkuskus
о,це так,факт не приємний.їм на мирних байдуже.
є вже і такі у нас...якісь на парашутах скидали..
Finetouch• 20 марта 2022
В телеграме есть канал, где белорусы сливают информацию откуда полетела ракета, самолёт, вертолёт. Вчера, сегодня , там реально много рашисткой техники перемещается
Solmira• 20 марта 2022
Ответ дляЛиса Порш
Читаю белорусский форум многие пишут, что их сейчас переодевают в русскую форму
Лукасик свою жопу прикриває. Хитра вусата морда(
Rubiii• 20 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Есть такая же инфа и в других каналах
Нужно искать только оф.каналы.
Остальные каналы создают обычные люди для набора подписчиков и просто копируют инфу из канала в канал.
Юля 458• 20 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ну и дети потом
Куда им уже без родителей
Сорри,за сарказм
Но просто слов нет уже
А , ну тоді можна ще й захопити трохи.
Ксюша-Ксюшенька• 20 марта 2022
Там ещё и Армения шевелится
Оксана_12• 20 марта 2022
Ответ дляMax12
Ну чё мы их пожарем
Тьфу на вас. Я тепер картоплі хочу. Смаженої. З часником. Після шостої.
Алина -a577• 20 марта 2022
Ответ дляkuskus
Або просто смажену картоплю…
Пюююрэээээ
Invictusgirl• 20 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Там ещё и Армения шевелится
В смысле армия ?
Сегодня видела их протесты против войны
frumoasa17• 20 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Там ещё и Армения шевелится
Це база рашки в Арменії збирається сюди. А так, їм Азербайджан насував по самі помідори, в Україну вони точно не підуть.
rivara• 20 марта 2022
Ответ дляSolmira
Наши -лучшие!! Поверьте, я только за, что бы ошибиться!! Но рашисткие твари если где и прорываются то только брехней или провокацией, я про это
Helga_SV• 20 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Там ещё и Армения шевелится
эти тоже, твари, армяне....
Helga_SV• 20 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Азербайджан -наши люди:-) от них столько поддержки. Сцыкливые жопу лижут хуйлу
elena901• 20 марта 2022
nnnnika• 20 марта 2022
Ответ дляMax12
Ну чё мы их пожарем
100%. Зробимо з них деруни
Lux Aeterna• 20 марта 2022
Более чем уверена, что собравшиеся жарить картошку в первых комментариях темы прекрасно отсиживаются в Польше, в селах зу и т.п.
rivara• 20 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Там ещё и Армения шевелится
Нет, они ведь не поддержали рашку и против войны
Lada_333• 20 марта 2022
Ответ дляRubiii
Вы лично знаете? Откуда у вас эта информация?
так сегодня девушки в какой то теме рассказывали о своих родственниках с белораши, какими словами они нас обзывают и что они нам желают....