21.03.2022 року. 04.30.
Витік аміаку Сумихімпром!
Зона ураження радіусом близько 5 км!
⚠️ Пам’ятка. Дії населення при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації з викидом (виливом) аміаку.
Аміак — безбарвний газ із різким задушливим запахом, добре розчинний у воді, вибухонебезпечний, токсичний. Аміак легший за повітря, тому для захисту необхідно використовувати укриття, підвали та нижні поверхи будинків.
📄 Правила поведінки в умовах викиду (виливу) аміаку:
▪️ виходити із зараженого району необхідно перпендикулярно напрямку вітру;
▪️ якщо немає можливості вийти з району зараження, необхідно укритися в укриттях, підвалах, квартирах (будинках), попередньо загерметизувавши вікна, двері, вентиляцію (бажано тканиною, змоченою в лимонній кислоті або слабкому розчині оцту чи води);
▪️ в квартирі (будинку) бажано пройти до ванної кімнати та включити душ на мілке розпилення (вода поглинає аміак із повітря), вентиляцію не включати (витягує чисте повітря та затягує забруднене);
▪️ якщо чуєте запах аміаку – дихати через зволожену марлеву пов’язку (бажано змочити 5% розчином оцтової або лимонної кислоти).
🩹 Перша допомога при отруєнні аміаком:
▫️ виведіть ураженого на свіже повітря;
▫️ дайте йому теплого молока з харчовою содою;
▫️ одягти ватно-марлеву пов´язку, змочену водою, краще 5% розчину оцтової або лимонної кислоти;
▫️ при потраплянні в очі — промийте водою або протріть вазеліновою або оливковою олією;
▫️ при ураженні шкіри — обмийте чистою водою, зробіть примочки з 5% розчину оцтової або лимонної кислоти.
Витік аміаку Сумихімпром!
Зона ураження радіусом близько 5 км!
🩹 Перша допомога при отруєнні аміаком:
▫️ виведіть ураженого на свіже повітря;
ArmUkraineNow• 21 марта 2022
Ответ дляnikolayev
Взорвали, или авария?
Херачили по ньому мать всю ніч.
Терористи, тварі, а не армія.
Декілька днів назад там рядом обстріляли лакокрасочний - пожежа була знатна.
Ще раніше - скинули 5 бомб на університет, що поруч. Так чи так і цілились, чи промазали.
Ненавижу тварів, і про яке співчуття їм чи їхнім ’інкубаторам’ тут іноді хто пише
Терористи, тварі, а не армія.
ArmUkraineNow• 21 марта 2022
Ответ дляArisya1
Вчора по рос. тв була від них заява, що наша сторона готує провокації на Сумихімпром. Якщо росія буде намагися захопити місто, то ми самі зірвемо склад з аміаком, щоб повісити це на них. Готувалися тварі. Всю ніч гатили по місту, ми чули вибухи.
Це мля треба штолі дивитись їх новини кончені? Щоб знати куди прилетить? Бо як тільки вони звинувачують нас в чомусь, так туда і гатять, так і роблять там самі те, в чому звинуватили нас....

Ответ дляbuterfly_2013

я ще вчора це сказала своїм, що по хімпрому гатитимуть, вже ’анонсували’
VivaForever• 21 марта 2022
Ответ дляbuterfly_2013
Херачили по ньому мать всю ніч.
Терористи, тварі, а не армія.
Политех разбомбили?и 14 этажное здание?
ArmUkraineNow• 21 марта 2022
Ответ дляVivaForever
Политех разбомбили?и 14 этажное здание?
Вікна повилітали. Писали, що найбільше постраждала бібліотека
VivaForever• 21 марта 2022
Ответ дляbuterfly_2013
Понятно( Сволота