GeekTeaParty• 23 марта 2022

Девочки работающие в ИТ, кто куда выехал и по каким критериям выбирали?

Думаю про Португалию.
E-ducate• 23 марта 2022
Теж думаємо про Португалію, але після війни
автор GeekTeaParty • 23 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Почему после, если не секрет? Сейчас, вроде э, с документами проще, в обычных условиях надо было года 2 ждать
Pavelolka• 23 марта 2022
Ответ дляToralei-d6ca
Думаємо...муж. Л-логика )))
E-ducate• 23 марта 2022
Ответ дляToralei-d6ca
я не готова залишити свою родину зараз, і одна з 2 дітьми (молодшій 1.5 роки) за кордоном - такий себе з мене буде працівник.
Статус біженця мене не цікавить.
Португалія - одна з країн, що пропонує візу digital nomad
NesmeyanaYa• 23 марта 2022
Не виїзжала, і поки не хочу. Просто тимчасово переїхали з Києва
Pavelolka• 23 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Статус біженця мене не цікавить.
У вас муж айтишник или вы? Я к чему. Что в планах для половинки не айти?
автор GeekTeaParty • 23 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Думаємо...муж. Л-логика )))
Тут немного в другом вопрос. Если оба могут работать, то наличие ВНЖ у одного сняло бы некоторые вопросы.
E-ducate• 23 марта 2022
Більшість моїх колег (дівчат) залишаються в Україні. Виїхала 1 (з мамою і маленькою дитиною) виїхала до Варшави, 1 (сама) до Берліну
lichkon• 23 марта 2022
Подумайте про Канаду
E-ducate• 23 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Зараз у нас один ІТшнік - це я, чоловік теж закінчивав КПІ, але останні 10 років у нього був власний бізнес, далекий від ІТ, який зараз на 100% зупинений.
Далі, буде далі. Поступово або оволодіє чимось з ІТ, або розпочне новий бізнес.
автор GeekTeaParty • 23 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Статус біженця мене не цікавить.
Там не статус а ВНЖ и налоговый номер (то есть можно оформить самозанятого), что раньше приходилось ждать долго
Решка7777• 23 марта 2022
муж -пошел защищать
я могу удаленно работать , сейчас в Киеве
переезд до окончания войны не рассматриваем
Если и , Македония на год
E-ducate• 23 марта 2022
Ответ дляToralei-d6ca
В Португалії не проблема за візою digital nomad отримати податковий номер.
Крім того пропозицій від рекрутерів з усього світу зараз у мене в linkedin , навіть, стало більше.
Не вийде з візою, або буде бажання спробувати іншу країну, знайду роботодавця і виїду по робочій візі.

Ми не плануємо виїхати назажди, але є чітке бажання спробувати жити в іншій країні
автор GeekTeaParty • 23 марта 2022
Ответ дляE-ducate

Я не говорю что были проблемы, просто сейчас это намного быстрее
Но вопрос в теме немного про другое, кто УЖЕ выехал (или собирается в ближайшее время) и почему.
автор GeekTeaParty • 23 марта 2022
Ответ дляlichkon
Подумайте про Канаду
Там надо получать визу, и сама страна дороже.
E-ducate• 23 марта 2022
Ответ дляToralei-d6ca
зрозуміло
більшість моїх колежанок нікуди не виїхали, залишились в Україні, чекають своїх чоловіків і допомогають армії.
take_zhyttia• 23 марта 2022
Компания предлагает разные варианты, на выбор множество стран. Но мы пока в Украине, если поеду - в крайнем случае или после того как закончатся активные боевые действия. Здесь все, кто мне дороги и пока тут могу быть полезна.
Re1ne• 23 марта 2022
Я в Болгарии, потому что со мной мама и ребенок, здесь проще с языком + есть офис моей компании, при необходимости сюда трудоустроят по истечению 90 дней, пока работаю удаленно на Украину
Green14• 23 марта 2022
Я думала в Германию податься, но жить как обычный немец я не потяну, а так как у меня есть работа, то никакая помощь мне скорее всего не светит. Послушаю, что другие думают.
Vladis86• 23 марта 2022
дівчата може не в тему...але підскажіть.. перевчилась з буха на бізнес-аналітика 1С/BAS/ERP але на даний момент junior.. Робила ТЗ на SAP.. англійський базовий рівень лише... підскажіть куди податись і що я зараз можу зробити зі своїми знаннями? в осибисті будь-ласка
E-ducate• 23 марта 2022
Ответ дляVladis86
Сфокусуватися на SAP, і забути про 1С.
Є знайомий 1С-ник, який виїхав у Польщу, і зараз мріє влаштуватись хоча б на склад пакувальником.
Він пробував там влаштуватись junior python або SQL, але без успіху
Vladis86• 23 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Сфокусуватися на SAP, і забути про 1С.
я б з радістю..я так розумію підтягувати англ. першочергово. я лишилась в Україні, нікуди не планую...
Ketia• 23 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Сфокусуватися на SAP, і забути про 1С.
Та да, 1С хорошо, когда мирно. Работа всегда есть в Украине. Но блина, столько времени угробить этот геморрой (иначе 1С назвать не могу), и остаться сейчас ни с чем
Vladis86• 23 марта 2022
Ответ дляKetia
коли бухгалтерію лишала, то відповідно вибрала 1С та BAS бо я їх знаю..війна мене застала на вивченні ERP. та і бізнес аналітики зараз не потрібні...
я думала може тестувальником кудись хоч на якусь зп
oksana.developer• 23 марта 2022
Муж и я айтишники. Планируем после войны в Португалию по digital nomad.