Olgusya• Изменено 23 марта 2022
Якими російськими товарами ви користувалися і чи перестали після війни?
В сусідній темі бідкаються, що більше не завозитимуть кацапську зубну пасту Сплат. Дивуюся, як можна взагалі користуватися російськими товарами (вони не вміють нічого робити якісно), а після нападу на нас і поготів. Ще до війни я купувала колись російську фарбу для волосся Estel - лайно рідкісне, виїдало очі, зіпсувало волосся. А ви чимось користуєтеся досі?
До речі, до війни я хіба що дивилася їхній новий серіал "Тригер", бо ідея цікава. Але зараз принципово не відкриваю нові серії.
Что_по_чем• 23 марта 2022
Ничего рашкиного после 2014 принципиально не покупаю (хотя, тот же Сплат до 14 любимой пастой был)
nata-provans• 23 марта 2022
Я довго про Сплат не знала, який виробник, якось не помічала, та дуже здивувалася як дізналася 🤦♂️
А так загалом пам’ятала виробників, та від рос відмовлялася
Зручно було коли в магазині навіть писали що виробник росія
Ну і мабуть естель маска для волосся яка для блондинок, тепер сумніваюся хто виробник
Ответ дляАнна-d2d5
З 14р. завжди дивлюсь на виробника: рф - не купляю. Якось купила в ветаптеці ліки для кота, відійшла вже, глядь- а там рф. Прийшлось вертатись в аптеку, так і сказала, що не хочу кацапського товару, треба попереджати покупців. Ліки мені мовчки обміняли
А це уже порушення закону, ліки не підлягають обміну та поверненню.
Что_по_чем• 23 марта 2022
Ответ дляclernikol
Я зазвичай не дивлюся країну виробника. З цікавості тільки що глянула те, що перед очима. Дезодорант Рексона, виробник росія.
Рексона и Дав - это корпорация Unilever, Британия
MarishulaB• 23 марта 2022
Не смотрела на производителя , не знаю было ли что-то русское в обиходе
Но у нас их товаров и не должно быть вроде на полках, давно запретили
ArmUkraineNow• 23 марта 2022
Фу, я колись купила дитячий сплат - галіма, більше і даром її не хочу.
Але я раніше ніколи не дивилась хто виробник, тепер буду.
Із кіно мені подобалась ’Кухня’ і її проведення ’Готель Еліон’. Зараз якось не має бажання глянути.
Kristal2013• 23 марта 2022
Никогда не смотрела кто производитель. А сейчас и подавно не буду смотреть. Нет выбора. Беру все, что есть на прилавке.
И да, на терборону отлично пошел и сплат, и чистая линия, и ушастый нянь и все остальное, что можно было купить в магазинах.
_Alekssandra_• 23 марта 2022
Ответ дляOlgusya
Від Сплат темніють зуби. Я спробувала її ще в році 2010, памʼятаю, що був жах. Перейшла на Лакалут - одразу зуби прийшли в норму.
А Лакалут не рос? Я его видела в списках.
Кефир Закарпатский. Мне во время революции бывшая коллега чуть лицо не расцарапала потому что этот кефир ’регионалы делают’, а я его осмелилась пить у нее на глазах.