Юля 458• 24 марта 2022

Хочу відволіктись. У кого є любовник?

Як приховуєте від чоловіка зараз, коли війна? Він вас підтримує? Допомагає?
ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Коханця немає, мені марченко подобається наш одеськийзнаю, в моді кім, Арестович. Але цей такий мовчазний і по ділу завжди говорить. Вигляд у нього інколи такий буває брутальний))))
Нечего такой

автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Наслідки безанонімуса
Після Перемоги все буде, в ще заборістєй, бо ще казки про закордон добавляться
Ну , як кажуть, дай Бог дочекати)
Загадочная• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прімєрно так?
- кохана, що тобі снилось?
*картінка дуже мертвого путлєра*
- ой, шось таке приємне!

Дробот И.• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
13,11,10,майже 8,6.
Ого. Ви мої герої. Майже без зупину
ИринаКа• 24 марта 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Мені теж він заходить
І Тарас Тополя чомусь, хоча він виглядає дуже солодко)
ИринаКа• 24 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
От стресса наверное меня климанул, ладно уговорили ..Брюс Уиллис... покатит
Ну, це класика
Дробот И.• 24 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Щось вас конкретно піджало))) я б на цього гнусавого гноміка подивилась лише в тому разі, якщо б не то що чоловіка не було, а й усі пальці зникли)
Аххааа. Дівчата, внсела ьеиа, хоч відволіклась
Майстерня домашнього текстилю• 24 марта 2022
Ответ дляДробот И.
Ого. Ви мої герої. Майже без зупину
То тільки цифри страшні) я хотіла 4, 2 хлопчики і 2 дівчинки, но п´ятий получився неожиданно, як всігда. Нічо, і цей прийшовся до компанії.
annetka_zaraza• 24 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Мені теж він заходить
Так, Щось в ньому є( в Тополі), хоч і не мій типаж. Посмішка приваблює така відкрита.

annetka_zaraza• 24 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Нечего такой
Дробот И.• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Санька-4b93• 24 марта 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Жах, яка бридка тема! Вся Україна молиться про звільнення України від окупантів, а може це Бог розгнівався на Україну??? І карає за перелюб, гомосексуалізм, проституцію, і таке інше? Содом і Гоморра...
Ой- оєчки. Покайтесь, ибо грядет
irin-chic• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
вы бесподобная
Perla9• 24 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Нема. Зараз постійно вдома, от і подумала, якби був, як нам з ним зустрічатись ? Чоловік спалить
Та легко, сказати, що гречку або цукор шукали
Perla9• 24 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
А вы заметили как Зеленский возмужал...прям из мальчика на побегушках который в 2019 на батлы звал Порошенко, превращается в мировой секс символ ..он мне и по росту подходит ..я б с ним бы замутила
Ленка, морозь курицу
Дробот И.• 24 марта 2022
Ответ дляirin-chic
вы бесподобная
А до всього ця бесподобна людина з області Х- нської. В мене нема слів. Оце витримка! Захоплююсь ВАМИ!
Юлия 0811• 24 марта 2022
Пару днів назад писала жіночка, яку коханець поселив у своєму закордонному будинку і відправив до неї дружину з родичами. Зустріч мабуть цікава була)
Ответ дляДробот И.
Та шо там, з Генічеська я. Он, вроді, рублями обіщають забезпечити, на ксероксі напечатали і роздають желающим, а в мене туалєтна бумага на ісході, дівчата, і це какастрофа. Уявіть 7 душ, чим жопи витирати?)) бум брать. Шутю.
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Головне щоб не стріляли.

Ответ дляЮля 458
Головне щоб не стріляли.
Та, бля, стріляють. Вечорами автоматні черги. В мене за будинком їхня часть розташована в общазі училища. Машинами своїми орчанськими іспортили стадіон.
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А де всі воїни ЗСУ? Їх взагалі нема в місті? Просто читаю про Мелітополь, там пишуть , людей викрадають серпом, питання, де ЗСУ , і головне, а де поліція? А ваша поліція де? Я просто не розумію(
Ответ дляЮля 458
Нема з 23.02.нікого нема. Самі організовуємось. Дівчата на ринку організували пункт взаємодопомоги, люди приносять, хто чим може поділитись, а потім по домам розвезли. Мужики організували патрульні загони, їздять по місту, охороняють ринок. А шо робить? Зібрались, пішли бомбосховища прибирати.
Леди Репях• 24 марта 2022
Курочка, Вы ли это? Помню недавно такие темы создавала леди с ником ’курочка’.

По теме: любовника нет)
Леди Репях• 24 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Судячи з того, що в вас 5 дітей, ви просто наахались досхочу)
Ахахахахах
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А де ділися? Просто , це болюча тема, я переживаю зараз за своїх ( хоч живі?
Чоловіків рашисти не викрадають? Жінок?
Людей викрадають, так, тому по місту не шастаєм особо. В мене чоловік священник ПЦУ, на мінуточку. Єдиний на всю Генічеську ОТГ.
Леди Репях• 24 марта 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Надеюсь, Вы несерьёзно...
Юся шопоголик• 24 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Не хотела вас расстраивать
Только вчера читала что он заканчивает свою карьеру из за прогрессирующей деменции((
А вроде как вчера был крепкий орешек, эх…
Ответ дляЮля 458
Чоловіків рашисти не викрадають? Жінок?
23.02 поліція виїхала вся роняя тапки. ЗСУ 20 чи 25 чоловік в ротації. Це смішно проти танків. Я не знаю їх долю, наші знайомі не виходять на зв´язок. Один лайкнув допис, і Слава Богу, значить живий. В Чонгарі в полон усіх забрали.
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А чого 2-3, війна ж 24 почалася?