Юля 458• 24 марта 2022

Хочу відволіктись. У кого є любовник?

Як приховуєте від чоловіка зараз, коли війна? Він вас підтримує? Допомагає?
Лали30• 24 марта 2022
Життя,як воно є.Немає любовника,але посміхнулась.Приємно,що є інші теми,не про війну

Майена• 24 марта 2022
Можно я позанудничаю?))) Якщо ми спілкуємось українською, то можливо все ж таки не любовних, а коханець? По теме сказать нечего ))))
annac• 24 марта 2022
Думаете без анонимов расскажут?
Майстерня домашнього текстилю• 24 марта 2022
В мене немає, мене і чоловік задовбав, щоб і ще й коханця терпіти.
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайена
Постійно так говорю.
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляannac
Думаете без анонимов расскажут?
Ксюша-Ксюшенька• 24 марта 2022
Без анонимов не интересно откровенничать)
Ответ дляЮля 458
Постійно так говорю.
А у Вас є той любовник?
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А у Вас є той любовник?
Нема. Зараз постійно вдома, от і подумала, якби був, як нам з ним зустрічатись ? Чоловік спалить

ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
У меня любовник только в тайных грёзах...где мои 16 лет
Дробот И.• 24 марта 2022
Заздрю. Коханець під час війни, оце лібідо. Ого- го
Ответ дляku4eravaku4erava
Прімєрно так?
Дробот И.• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прімєрно так?
А мені ця морда огидна. Солодкицй брехун. Щоразу відчуваю себе ошуканою
Ksu160576• 24 марта 2022
знаю, що у моєї куми відморозився - хапнув дружину, дітей і чухнув
ИринаКа• 24 марта 2022
Тема заглохне)
ИринаКа• 24 марта 2022
Ответ дляДробот И.
+
ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
Ответ дляKsu160576
и любовницу в переноску это наша киця
К@пусто4к@• 24 марта 2022
У меня нет. Я мужа люблю уже 17 лет как. Так скучаю . Девочки, пусть с нашими любимыми мужчинами будет все хорошо, пусть будут живы и здоровы.
Ksu160576• 24 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
и любовницу в переноску это наша киця

Ответ дляДробот И.
Та вмєсто Арестовича будь що можна підставити. Ну, не знаю, Арнольда чи Фредді, чи когось там ще. То просто мем такий.
ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прімєрно так?
Нет лучше два спортивных атлета с крепкими жезлами женского счастья
Ответ дляku4eravaku4erava
Дас іс фантастіш) Я - я.
Дробот И.• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Мені Зідан до вподоби. Класний. А цей, ну неее
Лучшее нашим детям• 24 марта 2022
Никого нет на данный момент.(
Сегодня вспоминала 2020, в сравнении такой год был замечательный.
BloomBom• 24 марта 2022
Если бы были анонимы, то тема была б интересной) а так никто не признается
Пы.сы. У меня любовника нет
Так, давайте накидувати наші тайні фантазії))
Дробот И.• 24 марта 2022
Яе же це задовбало. Ненавиджу рашу, кпацапів та пуйло. Хто там про коханців думає, не знаю. Я взагаліне можу розслабитися, які там в дупу коханці))))
ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
А вы заметили как Зеленский возмужал...прям из мальчика на побегушках который в 2019 на батлы звал Порошенко, превращается в мировой секс символ ..он мне и по росту подходит ..я б с ним бы замутила
Ответ дляДробот И.
Лічно в мене сексу не було майже 2 міс. З війною то понятно, а до війни був ковід, а перед ковідом місячні.
автор Юля 458 • 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А зараз чого нема? Чоловік вдома?