Valli-valli• 25 марта 2022

15 миллионов гривен помощи семьям погибших военнослужащих

Не дай Бог комусь зіткнутися з такою бідою, але , як думаєте, справді будуть виплачувати? Адже більшість сімей захисників залишаться без годувальника, а в багатьох ще й діти меленькі (((
juljashalaj• 26 марта 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Не знаю,я чесно не чула таких заяв. Ну самі подумайте, якщо у раші загиблих 16000,у нас при самому гарному розкладі значить тисяч 5000, помножте їх на 15 мільйонів,що виходить? І війна ще триває...
Так не всі 5000- військовослужбовці
Чудо в камуфляже• 26 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Президент сказав , є відео, бачила сама точно
Я ж не сперечаюсь,я кажу що не чула. Однак думаю,що буде якесь роз´яснення. В таку суму я не вірю,зовсім.
Елена1265• 26 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Ну от
В разі смерті чи каліцтва - вдова з двома малолітніми дітьми від держави отримає співчуття, а від сусідів подяку. Ну і захист, звичайно
И будет пахать, чтоб обеспечить и поднять детей, а при попытке получить какую-нибудь помощь от государства, будет слышать упреки, мол где отец детей, а узнав, что отца нет, будут тыкать помощью по утрате кормильца, мол это такие огромные деньги и вы жируете…
Чудо в камуфляже• 26 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Так не всі 5000- військовослужбовці
Чого? Я рахувала по правилам війни, втрати тих хто обороняється до нападників 1:3,це про регулярну армію. І ще раз,війна в розпалі.
Борисфенка• 26 марта 2022
Не хочу ніскільки.
Боже, вбережи наших захисників!
Розовая кукла• 26 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
А чому ні, вони ж на службі. Це їхня робота. Думаю, що так, цілком може бути. Але це не стосується добровольців, там, мабуть, допомога буде копійчана, якщо й взагалі буде
Их приравняли к ветеранам
Розовая кукла• 26 марта 2022
Ответ дляValli-7d1a
а може то всіх мається неувазі, що , якщо пішов добровольцем то сім´я не отримає нічого?
Скоріш за все.... добровольця брата ось тільки но поховала, навіть тіло до моргу за свої кошти везли до моргу, ще й їхала під обстрілами й ледь машину знайшла... нікому нема до нас діла.а на війні вбивство то не дивина .. якось так
juljashalaj• 26 марта 2022
Ответ дляЕлена1265
100%
Але це буде потім
А зараз чоловік повинен захистити свою сім´ю. Поки ще живий і здоровий
Юля 458• 26 марта 2022
Ответ дляРозовая кукла
Прийміть мої співчуття.
Розовая кукла• 26 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Прийміть мої співчуття.
Дякую... дуже не вистачає його .. нема з ким радитися і поговорити
Olga- da52• 26 марта 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Думаю мали на увазі що не всі, з цих 5000,військові. Там і добровольці, і срочники, і тероборона.
Чудо в камуфляже• 26 марта 2022
Ответ дляOlga- da52
Я зрозуміла,але зазвичку,коли рахують військові втрати ,рахують саме регулярні війська в процентному співвідношенні,всі інші до уваги не беруться,по зрозумілим причинам.
Olga- da52• 26 марта 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Так, але я думаю в нашому випадку до армії слід рівняти всіх, хто вступав у озброєнні протистояння із противником- тероборона, добровольці, поліція і т. ., в той час коли до складу армії противника входять виключно військові.
Чудо в камуфляже• 26 марта 2022
Ответ дляOlga- da52
Не впевнена. Я думаю,поки Україна не знає достаменно геть втрат регулярної армії,не те що всіх джерел спротиву. А при статистиці орієнтуються на регулярну армію,з поправкою на призовників.
анаско 79• 26 марта 2022
Сколько у нас погибших, где публикуют?
анна 1986• 26 марта 2022
Ответ дляанаско 79
Сколько у нас погибших, где публикуют?
Никто не скажет. Но точно не 5тыс как пишут выше. Посмотрите,что пишут матери погибших Киму и что и как им отвечают. Вот так и с этими деньгами будет,надо будет ещё доказать, что ты не кактус. Я даже больше того думаю,что деньги эти есть -очень большие деньги крутятся сейчас,много благотворительности, но деньги как всегда пойдут кому-то по карманам, а убитых солдат просто огласят пропавшими без вести к примеру.Вы ж не первый день живёте в стране,сами знаете, кто-то сейчас беженец в спортзале,а кто-то чемоданами золото и евро вывозит.
Marina..• 26 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
100%
Але це буде потім
Вот только дети кушать хотят уже сегодня.
Valentina shop2020• 26 марта 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Сумніваюсь. Звідки такі гроші? А якщо вони є,то чому не перестає лунати ’допоможіть армії’? Це шалена сума для України.
Все. Деньги забрать у пороха,турчиновп,яйценюка,свинарчукаи еже с ними и раздать военнослужащим.
Война из за этих тварей....
yasilisa• 26 марта 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Вспомните ВОВ и гляньте статистику потерь и соотношение у немцев и у нас. Там 3:1, а то и 5:1 только наоборот
yasilisa• 26 марта 2022
Ответ дляРозовая кукла
Примите соболезнования. Через такое пройти, такая утрата
Чудо в камуфляже• 26 марта 2022
Ответ дляyasilisa
Ну то зовсім інша історія,я все ж таки сподіваюся,що Україна воює по іншому, аніж СРСР.