Хочу_домик_в_деревне• 27 марта 2022

Куда можно зарепортить на этот паблик!?это пи...ец

Пожалуйста жалуйтесь на этот пиздец
https://t.me/slavyansk_z
Dashylichka• 27 марта 2022
Поскаржилася

antoninalav• 27 марта 2022
Як поскаржитись?
antoninalav• 27 марта 2022
Сволота((( пишуть про ракетний удар пр Луцьку вчора. Наші збили 3 ракети, ніщо до Луцьку не прилетіло. А вони там радіють
автор Хочу_домик_в_деревне • 27 марта 2022
В правом верхнем углу три точечки, выбираете ’report’, потом ’other’ (или тоже самое на русском) и пишите что то типа ’канал несёт угрозу целостности и безопасности Украины, призыв к убийству украинских граждан’ и отправить (’report’).
Ответ дляantoninalav
Да там пиздец творится ! И почти 7 тыщ подписчиков. Надо блокировать, раэскидайте пожалуйста по группам куда можете!
вре_Динка• 27 марта 2022
ShopEngland• 27 марта 2022
Можно пожаловаться в эти боты
Кибер Армия https://t.me/CyberArm_bot?start=share_6e043a47431f...

STOP Russian War @stop_russian_war_bot
Ответ дляShopEngland
Можно пожаловаться в эти боты

STOP Russian War @stop_russian_war_bot
Дякую!
ShopEngland• 27 марта 2022
Ответ дляХочу_домик_в_деревне
Дякую!
Будь ласка!

Olga_31• 27 марта 2022
Пожаловалась
Жесть конечно
Villaruel• 27 марта 2022
Ответ дляХочу_домик_в_деревне
Будто 7 тыщ подписчиков сразу изменят свое вероисповедание после блокировки паблика😂 Нуну😂
skripa12• 27 марта 2022
От вашей жалобы мнение у людей не поменяется, таких групп очень много
solnyshko78-78• 27 марта 2022
Поскаржилася
Ответ дляVillaruel
Вы можете не жаловаться , если не понимаете зачем это делается. Как минимум люли не будут читать эти гавно-новости.
Alena.i• 27 марта 2022
malva08• 27 марта 2022
Поскаржилася. Ви бачили, вкрали з музею форму німців-фашистів і кажуть, що то наші бандерівці в ній воюють
Ответ дляmalva08
Я ж кажу там дири в головах
rivara• 27 марта 2022
+
12 друзей Коршуна• 27 марта 2022
Готова, пожаловалась

Svet-Oks• 27 марта 2022
Поскаржитесь ще на канал ЗАЭС ( триколор )
Дякую
menina• 27 марта 2022
Поки ви скаржилися, я пару роликів подивилася. Про родину яку обстріляли. Подивіться відео там, де хтось біжить і зустрічає жінку, яка каже, мовляв там далі десь моя дочка, вона також поранена. І стоїть собі спокійно далі. Коли цей хтось підбіг до батька пораненої дитини, то він також стояв спокійно , поки дитина лежала ззаду нього і зацікавлено споглядала за зйомками.

Як в таке можна вірити? Потім ця ж родина і головна актриса Алеся, піддакує на питання, ’’хто стріляв? нацики?’’ А головне, що ’’нацики’’ проганяли їх геть українською мовою.

menina• 27 марта 2022
Ответ дляmalva08
Я це пропустила) але вже не хочеться в те лайно повертатися...
Filomena• 27 марта 2022
Задавайте Ї логічні питання. Може хтось задумається. Оперуйте їх же логікою
Filomena• 27 марта 2022
Особливо добре, коли пишуть жителі окупованих територій. Пишуть правду, яку бачать. Там же методичка. Їм нічого протиставити крім фейкових відосиків