АдеКВАтная• 19 января 2014
Хтось тут є ростом 163см і вагою 65кг
Твердая валюта• 19 января 2014
Да худейте Вы сами, не ищите никого, просто перестаньте жрать вредную еду и всё!!!!
АдеКВАтная
• 19 января 2014
шукаю напарницю для схуднення) була одні дівчинка але вона після родів і ще ніколи не пробувала худати і незнає навіть як тд тп) я їй чим зможу допоможу але вона поки втягнеться то це займе багато часу а мені потрібно вже скидати вагу негайно до весни)
АдеКВАтная
• 19 января 2014
Ответ дляТвердая валюта
вас ніхто не прсив коментувати...дивні тепер пішли люди... якщо я скинула вже 25кг то мені не потрібно розказувати як худати і що їсти!
Якщо я пишу що потрібна напарниця то вона мені потрібна а якщо вам нетреба то йдіть мимо
АдеКВАтная
• 19 января 2014
Ответ дляЛепешечка
163 и 60 кг подойдет?
Только я наоборот поправиться хочу
а навіщо вам набирати вагу?
Твердая валюта• 19 января 2014
Ответ дляАдеКВАтная
Вы злая, начинайте опять жрать!))
Лепешечка• 19 января 2014
Ответ дляАдеКВАтная
а навіщо вам набирати вагу?
Чтобы костями не торохтеть
Зубачистка• 19 января 2014
Ответ дляЛепешечка
163 и 60 кг подойдет?
Только я наоборот поправиться хочу
Ой а я 164 и 60, а вот поправляться не хочу. а Вы почему хотите поправиться?
Лепешечка• 19 января 2014
Ответ дляЗубачистка
Потому что суповой набор-это не женщина
АдеКВАтная
• 19 января 2014
Ответ дляЛепешечка
Потому что суповой набор-это не женщина
100%