Хто знає чи дійсно потрібно ставити на консульський облік дитину, якщо в´їхала в Польщу по біометрії тільки з одним з батьків після 24.02.2022?
Я зателефонувала до консулатів у Варшаві та у Гданьську (мені потрібен саме останній). Одже: наразі вони приймають на облік лише дітей, які у Польщі не з батьками. Вчора їм надійшла установа, що потрібно розпочати й облік дітей, яких вивезено матерью без письмого дозволу батька. Вони розроблятимуть форми для реєстрації та саму процедуру, й будуть думати, як їх зробити швидкою та простішою. Інформація про це повинна з´явитися на сайті у п´ятницю або у понеділок.