лллллллллллллл• 29 марта 2022

Я мабуть зажравшийся біженець. Як не зійти з розуму. Чи можливо поїхати в іншу країну?

Тікали ми з Василькова я і дитина 9 років. 5 днів в підвалі сиділи і я не витримала. Поїхали... В Німеччину в мене тут тітка.живем у них квартира 4 кімнати але дуже маленькі 6 чоловік. Їх молодшому сину 7 р. Хлопець вогонь ні секунди спокою...всі дні що знаходжуся тут елі витримую дуже важко і морально і від цього натовпу в хаті. Саме сумне в цьому що ми вже влаштувалися в школу і подали документи на статус тимчасового перебування.... Але я не хочу тут бути, квартиру знайти майже не реально та іще купа причин. Ось промайнула думка може в Іспанію прохати( там теж є родичі) але як тоді бути з ціми документами школою і всім. Просто відчай. Плачу кожного дня. Дуже мені тут не подобається.
StelllaA• 29 марта 2022
Ну вы уже к одним родичам приехали же , хотите вторых попробовать? Комфорт будет только если сами снимете жилье. Остальное напряг. И вам и принимающей стороне

Лорисель• 29 марта 2022
Це про Німеччину. Мені здається, що далі там сидіти небезпечно. Ніхто не знає, що буде далі щоб з Європи не тікпли назад. Я сама стджу на валізах
Xue• 29 марта 2022
Беріть відповідальність за свої рішення на себе, буде легше жити.
Olga- da52• 29 марта 2022
Якщо вже почали оформлення, то ніяк.
Дівчата тут пишуть що Німеччина одна з найкращих країн для біженців. Іспанію та Італію не хвалять.
elenafr• 29 марта 2022
Испания хуже. Германия по социалкам самая выгодная.
Mtdrakon• 29 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Удалено администрацией...
Жужa• 29 марта 2022
В Іспанії немає соціальних виплат та житла, все за свої гроші
автор лллллллллллллл • 29 марта 2022
Ответ дляelenafr
Тошнить від їх нудятства.... І планування наперед і від всього ..
З приводу житла відправила запросів 20 на квартири відповіді не має..
Лорисель• 29 марта 2022
Ответ дляMtdrakon
Удалено администрацией...
Тю.так это при чем..как всегда на советчице... дело не в количестве людей а в самом действии. Что боевики едут. Раньше ведь не ехали?Они прямым текстом уже говорят куда атом полетит. Может пугают. А может и нет.

Mtdrakon• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
Все везде так же.Европа живет этим нудяцт вом
Ну,можете в центр беженцев пойти,там можно
MsOksi• 29 марта 2022
Вибачайте автор, що влажу у вашу тему. Ситуація аналогічна. Також подали вже документи. Але цікавить чи можемо поїхати в Канаду звідси тепер ?
xthyjujhbz• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
Автор а в чем занудство? Или вам сейчас веселье нужно?
MsOksi• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
А можете кинути на яких сайтах шукаєте.
Дякую
Erjebaka• 29 марта 2022
Ответ дляxthyjujhbz
Думаю просто с непривычки.. человек надломлен и в стрессе, подсознательно хочет в ’свою’ жизнь, а эта ,совсем другая...человека ломает, это абсолютно нормально..тут у всей страны птср, и помощь спецов нужна, а ее нет, и не будет(
Alexandra• 29 марта 2022
Ищите рядом, но не у родственников, очень много предложений
. Я также подала в одной, а теперь зовут в другую, при подаче ещё не знали всех нюансов. Теоретически можно: идете и делаете снятие с регистрации и отказ от помощи, а в другом месте подаете снова, только в Испанию можете съездить и просто так, никого не предупреждая, все равно там выплат нет
Irina_85ua• 29 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Куда полетит? В Польшу?
автор лллллллллллллл • 29 марта 2022
Ответ дляxthyjujhbz
Наприклад в тому що я кщо я захочу виїхати з квартири яку раптом найду треба попередити за 3 місяці. Щоб оформити карту в банку треба записатися за на термін . Дитина якщо хоче їхать на екскурсію зі школою в травні треба вже сказати чи поїде. А може я вже в травні до дому поїду перемогу святкувати.. Я не можу так планувати далеко. Для мене це просто якийсь жах
Ksenia777• 29 марта 2022
Ответ дляAlexandra
везде нет ответа, можно ли сниматься с регистрации и подаваться в другом месте. фиг с выплатами, просто чтоб легально быть
ksusha1155• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
Там все так(((( держитесь((

lenchik maha• 29 марта 2022
Ответ дляMtdrakon
Удалено администрацией...
сто пудов! или нанесет привентивный удар) девченки, срочно валите из Германии!
Telochka• 29 марта 2022
Ви реально зажравшийся біженець. Люди в подвалах сидять без води та їжі, а ви між країнами вибираєте. Вертайтесь додому, якщо все не влаштовує, там вам саме місце! задрали вже своїми мажорськими примхами
ИринаКа• 29 марта 2022
Ответ дляKsenia777
Можливо, Європа ще не стикалась з біженцями, які шукають не безпеку, а комфорт?
Alexandra• 29 марта 2022
Ответ дляKsenia777
Единственная проблема - легально работать, а быть вы можете год в странах ЕС, путешествуйте на здоровье
автор лллллллллллллл • 29 марта 2022
Ответ дляErjebaka
Я вже думаю краще я б під бомбами сиділа але в себе вдома .. і ці німці гуляють собі спокійно....а батьки мої в підвалі так і сидять..... Як це витримати не знаю
kvinna• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
А что вас удивляет? Причем здесь нудятство?
Если у вас нет контракта рабочего у немец.работодателя с постоянной ЗП, то вы ненадежный сьемщик, потому в западной ЕС нашим и не хотят сдавать жилье. У них защищён квартиросъёмщик, потому подстраховуются. Их можно понять.
Ksenia777• 29 марта 2022
Ответ дляИринаКа
искать комфорт нормально, а вы достали, свои своих же жрут в такое время. Вы хотите чтобы автор с мусорки ела потом что она беженец или рыдала все время? не дай бог еще в музей сходит или кофе выпьет
lisulya• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
У вас є можливість повернутись під бомби і не силувати себе тим плануванням екскурсій наперед
Ksenia777• 29 марта 2022
Ответ дляAlexandra
а где это так написано? еще не выпустили ничего на этот счет кажется...
My_everything• 29 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Куда ?
Марго 152• 29 марта 2022
Вам важко від натовпу в хаті? Ви нічого не переплутали? А як хазяйці, не важко?
Припустимо ви приїдете в Іспанію, а там вам теж не знімуть апартаменти і буде те саме.