лллллллллллллл• 29 марта 2022

Я мабуть зажравшийся біженець. Як не зійти з розуму. Чи можливо поїхати в іншу країну?

Тікали ми з Василькова я і дитина 9 років. 5 днів в підвалі сиділи і я не витримала. Поїхали... В Німеччину в мене тут тітка.живем у них квартира 4 кімнати але дуже маленькі 6 чоловік. Їх молодшому сину 7 р. Хлопець вогонь ні секунди спокою...всі дні що знаходжуся тут елі витримую дуже важко і морально і від цього натовпу в хаті. Саме сумне в цьому що ми вже влаштувалися в школу і подали документи на статус тимчасового перебування.... Але я не хочу тут бути, квартиру знайти майже не реально та іще купа причин. Ось промайнула думка може в Іспанію прохати( там теж є родичі) але як тоді бути з ціми документами школою і всім. Просто відчай. Плачу кожного дня. Дуже мені тут не подобається.
Ksenia777• 29 марта 2022
Ответ для__Kvitka__
Тааак...тоді чому ви живете табором якщо маєте можливість працювати? Зніміть собі маленьке житло, може ще з кимось, кімнату в общазі, там у них вони досить комфортні і не дорогі. Зверніться до волотнерів, вам найдуть житло під ваш бюджет.
Моя сестра знімає в Дортмунді за 300 евро, кімнату у двохкімнатній квартирі.
ну так может зп у человека украинская. мы не знаем, тем более все бежали от войны и не ясно бы как было с работой, снять и остаться без ничего не вариант
плюс квартиру не резидентам по моему сложно снять, или нельзя, я не уточняла

Tanya11133• 29 марта 2022
Ответ дляRabbit2012
Типичные паразитирующие элементы. Вас там таких пол Европы, которым тесно, шумно, мало. Которые ищут не тишину и покой и радуются, что не стреляют и не летят ракеты, а где выгоднее, где больше пособие, где еще куча плюшек. Сегодня звонила подруга из Швеции. Господи, орки и там себя уже показали. Все им мало, не то, не так. Уже там группы себе посоздпвали, как плакать в магазинах и что говорить, чтобы скидки давали и реплика ’ я из Украины’ уже во многих странах звучит нагло, требовательно и потребительски. И уже начинает европейцев раздражать.
Щось не зрозуміла,а шо там в Швецій відбулося?
Апель-синка• 29 марта 2022
Ответ дляМарго 152
Вам важко від натовпу в хаті? Ви нічого не переплутали? А як хазяйці, не важко?
Припустимо ви приїдете в Іспанію, а там вам теж не знімуть апартаменти і буде те саме.
За перебірки Бог дає недобірки (с)
Апель-синка• 29 марта 2022
Ответ дляErjebaka
Навіщо ви обізцінюєте людину?ви не знаєте що вона пережила, і це вибір якщо вже так, залишитись чи поїхати. І виїхавшим також не просту, є такі, що їм це складніше ніж в підвалі сидіти. Люди різні, реакціі теж. Шкода зараз тих, у кого вибору немає, хто в окупації, нажаль. Але це не означає, що теперь укрїнка =радій всьому, що хоч трохи краще за підвалах та сухарик.
Нет, это как раз автор сейчас обесценивает всё, что сделала для неё принимающая сторона, утверждая что её еще и бесит всё у них. Хотя ж никто не держит, не нравится - не ешь. И собирается такой же прихлебательницей к другим родственникам припереться.
Интересно, а остальных от такой родственнички не ’знудить’ в итоге, и не взбесит такое потребленческое отношение?
Апель-синка• 29 марта 2022
Ответ дляrn7788
Автор, дорогенька, як я вас розумію. В мене також було житло, гарний одяг, а тепер майже нічого... Сиджу на поки що на ЗУ, за кордон боюся їхати. Ви так не хвилюйтесь, є дуже велика ймовірність, що до літа війна закінчиться і повернетесь до власного будинку. Сприймайте те, що відбувається зараз, як тимчасове явище. Так не буде завжди. Скоро обов´язково стане краще, треба лише почекати.
для этого не обязательно обсирать семью принявших их родственников. только потому что их не бомбят.
Дробот И.• 29 марта 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Ну кто их будет бомбить в ответ? Мир ещё не сошёл с ума. Говорить можно, что угодно. США на Японию скинули 2 атомные бомбы, Япония тут же капитулировала, мир никак не отреагировал. Никто не будет уничтожать весь мир, устраивая перестрелку ядеркой. Нужно же быть реалистом.
Мир никак не ответил потому что адекватного ответа не было ни у кого. Сша были единственные у кого была бомба. Сейчас ситупция иная, силы соизмеримы, это как карибский кризис - хрущев&кеннеди
Sunbeam1• 29 марта 2022
Ответ дляMsOksi
Вибачайте автор, що влажу у вашу тему. Ситуація аналогічна. Також подали вже документи. Але цікавить чи можемо поїхати в Канаду звідси тепер ?
а що в Канаді? там ж нема ні житла, ні соціалки..
ТарасОльчик• 29 марта 2022
Автор, в мене питання . Ви з Василькова на Київщині? Я звідси в перший тиждень сиділи в подвалі вноді, зараз тут спокійно. В чому проблема вернутись? Ми і не виїзжали.
Не подобається, вертайтесь.
автор лллллллллллллл • 29 марта 2022
Ответ дляТарасОльчик
Не подобається, вертайтесь.
Та я і хочу, але чоловік і мама проти категорично. Кажуть ще рано вертатись і трохи потерпіти. Зараз напишуть що я не беру відповідальність і т.д. Але я не знаю як буде краще...

MsOksi• 29 марта 2022
Ответ дляtanuwe4ka
В директиве об этом четко написано на усмотрение принимающей стороны. Т. е. это в каждой стране решают сами- должно быть разъяснение. Есть риск сняться с одного места, а в другом не получить помощь. Плюс 90%, что полученные выплаты нужно будет вернуть.
Поясніть детальніше, слова про повернути виплати 90%. Якщо ми живемо в Німеччині, але планую оформити візу в Канаду. І поїхати які кошти скільки ..від якого часу я маю. Повертати? дякую
Slavnaja• 29 марта 2022
Ответ дляOlga- da52
Якщо вже почали оформлення, то ніяк.
Дівчата тут пишуть що Німеччина одна з найкращих країн для біженців. Іспанію та Італію не хвалять.
Це зовсім не так ! Потрібно написати заяву -відмову, що людина бажає виїхати з Німеччини і все, можна їхати.
В Німеччині ніхто нікого не тримає, тільки потрібно все задокументувати.
Slavnaja• 29 марта 2022
Ответ дляMsOksi
Можете поїхати будь-куди, попередньо надіславши заяву про відмову від статуса у Німеччині.
Танюша мама двоих принцесс• 29 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Це про Німеччину. Мені здається, що далі там сидіти небезпечно. Ніхто не знає, що буде далі щоб з Європи не тікпли назад. Я сама стджу на валізах
В Польше очень много солдат США тоже
tanuwe4ka• 29 марта 2022
Ответ дляMsOksi
Нажаль не можу відповісти вам. Тому що у Канади свої вимоги. Канада при прийнятті українців не керується Директивою ЄС, тому можливо якась інша процедура. Взагалі я так розумію, що потрібно звернутися буде в офіційні установи Німеччини і там ці питання з‘ясувати.
Виктория-Ли• 29 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
Ніхто не казав що тут не можливо вижити нащо перекручувати .....просто описано моральний стан що це все дуже важко. Ти встаєш робиш все що треба. Але не відчуваєш нічого. Діра пустота. Не має радості, не хочеться ні манікюр, ні речі купляти, ні їхати кудись дивитись місто. Просто нічого не відчуваєш. Рятує тільки думка що дитина в безпеці і все.
Автор, гормон стресса выходит только после 2-х месяцев.. понимаете? Вы уехали (пардон, еще не все прочла) а тело еще живет в стрессе и в панике, а тут на мозг давит новая жизнь ’решай! думай! планируй’ вот и состояние ’не могу, не готова, нет спокойствия...’ все очень прогнозируемо с Вашим состоянием..
tanuwe4ka• 29 марта 2022
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
В Польше очень много солдат США тоже
Как по мне это не значит ничего. Логично, что сейчас каждая страна хочет перестраховаться в случае чего. И правильно делает. Хз, что в голове у бункерного. Особенно, когда с экранов орут разное.
JanaPP• 29 марта 2022
Ви думаєте ви їх не напрягаєте? Ну можна пожити в школі, в спортзалі на підлозі спати як варіант...
Ответ дляtanuwe4ka
Согласна, просто написали так, как будто только в Германии.
MasterMai• 30 марта 2022
Ответ дляkvinna
А что вас удивляет? Причем здесь нудятство?
Если у вас нет контракта рабочего у немец.работодателя с постоянной ЗП, то вы ненадежный сьемщик, потому в западной ЕС нашим и не хотят сдавать жилье. У них защищён квартиросъёмщик, потому подстраховуются. Их можно понять.
Та ладно. Человек сидящий на социале - это лучший квартиросъёмщик. Он точно не потеряет работу и за него точно заплатит государство

var• 30 марта 2022
Ответ дляTelochka
Да я вижу у вас интеллект аж прет. У меня даже слов не находится, чтоб дискутировать с вам подобными
Это дама тут создавала тему - где она живет у немцев и ей очень влом помогать им с бытом.
Что она хочет питаться отдельно и просто давать им часть коммуналки.
И страшно удивлялась - почему ее мало кто поддержал тут
Драпала из Киева
Telochka• 30 марта 2022
Ответ дляvar
Драпала из Киева
Та я вообще в шоке, сколько тут тем наклепали, перебирая странами. У меня в голове не укладывается, как можно обсуждать, где плюшки лучше - в Германии или Польше, когда речь изначально была убежать в безопасность, а не комфорт
Удаляюсь, у меня нет больше сил развидеть это все. Просто стыдно.
var• 30 марта 2022
Ответ длялллллллллллллл
Во чого ржать з того що не знаєшь? Щоб працювати треба знати мову. Щоб знати мову треба пройти курси сертифіковані. Та навіть якщо ти мастером манікюру сюди приїдеш треба здати мовні а потім по професії. А якщо будеш на дому приймать перший же кліент тебе здасть в поліцію.
І до речі дитині треба мати права щоб їздити на велосипеді. Це дурдом якийсь
Такое не только в Германии.
В Греции - мастером маникюра работать без лицензии нельзя. Иначе штрафы огромные.
В школу, например, разрешено 40 опозданий в год, потом подключается ювенальная система.
kvinna• 30 марта 2022
Ответ дляMasterMai
Смешно. Социал нам не покрывает затраты на жилье. Более того, социалом нельзя заплатить за жильё, только оплата в магазинах.