чи є якісь намітки стосовно роботи? Жити у родині можна лише 60 днів, а що далі?
Ответ дляmikshyta
Люди, поясніть мені, Ви вважаєте, що через два місяці не можливо ьуле повернутися в Україну і ви там шукаєте роботу чи ви хочете залишитись там назавжди і тому шукаєте роботу? Перспектива працювати прибиральницею, але жити в Європі мене не приваблює, мабуть тому і сиджу вдома в не дуже безпечному регіоні)
Все просто, люди шукають роботу, щоб не бути обузою,щоб винаймати житло, щоб купувати продукти, купити хоч мінімум речей по сезону. Як буде розвиватися ситуація - ніхто не знає, я не вірила у початок війни, тепер не вірю оркам з їх заявами. Тут, у Польщі, поважне ставлення до кожної праці. А тут на порадниці вже через тему - хто в Польщі - бігом працювати ( від тих, что в Україні ). Ось, автор створила тему про роботу - знову невдоволення.
Всі хочемо повернутися, але чи буде куда і коли ?