Доброго вечора, шукаю трикімнатну квартиру на шістьох - дві жінки, два підлітки та дві дитини 6-7 років. На строк до 3х місяців з можливістю подовжити. Чи може є в когось контакти, чи є групи у Телеграмі, буду вдячна!
KateFrosty• 30 марта 2022
Ответ дляSuzie-Q
Ну може у ближньому передмісті, транспорт важливий.
Мушу Вас розчарувати. Наразі поселяють приїжджих на відстань 70-100 км від Львова. Якщо і залишились квартири тут і у передмісті, які можуть здати, то ціна за місяць від 2000 у.е. Більш менш за прийнятну ціну розійшлись ще місяць тому
Oleksa1551• 30 марта 2022
Ответ дляSuzie-Q
Я все розумію, але житло потрібне, будемо шукати.
А какая-то причина во Львове, или просто?
Санта-Алла• 30 марта 2022
Знайомі винайняли житло в Чернівцях. Там більш спокійніше та ціни адекватні
Бачу по об´явам, що вирівнюється потроху ситуація з житлом. Більше пропозицій, ціни адекватніше. Моя знайома тиждень тому зняла двокімнатну за 10 тис, була пропозиція і за 9, але гірше умови. Так що все можливо. В телеграмі є львівські канали Оренда від власника та Оренда Львів квартири, підпишіться та ловіть.
Ответ дляpeppy77
Дякую.
Ответ дляnikiya
Я без сарказму бажаю вам удачі. Квартири періодично з’являються, хтось їде далі, хтось вертається додому. Ми зняли тиждень тому. Дорого, через ріелтора з комісійними 50%. Але це реально. Дзвоніть по обявам на олх. Але, прошу, нікому не платіть завдатки, бо це шахрайство.
Дякую.
в місті якось вже нормалізується з житлом
жінки + підлітки - можна найти +/- норм житло
+ діти 6-7р - навряд, хіба якась убита хата (в норм не візьмуть навіть при доплаті)
пс: ну і ось таке, регулярно , аж ніяк не красить...
(не знаю як відео вставити, це в телеграмі, відео)
(не знаю як відео вставити, це в телеграмі, відео) Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff