Аноним• 03 ноября 2012
Тарифний план для Діджус
у кого Діджус?який тарифний план?
зявились Алло,квартал і ще якпийсь-не памятаю...
підкажіть в якому тар.плані найдешевші дзвінки на Кс і Діджус?смс,ммс,інтернет НЕ цікавлять абсолютно.Лише дзвінки.і щоб в місяць не більше 40грн(1 картку найм.терміналу) поповнювати.
гроші щоб знімало не в день по пару коп,а лише тоді колит я дзвоню.
Аноним• 03 ноября 2012
бувають дні,коли я зовсім не телефоную.тому не хочу щоб знімало навіть копійки,а лише те,що наговорю.
Аноним• 03 ноября 2012
Ответ дляBaffi
Алло квартал непоганий, але він тільки для нових абонентів, тобто треба нову сімку купляти. В мене тарифний план 5 копійок, не скажу що все влаштовує, але як на мене зі всіх запропонованих оптимальний варіант.
нова сімка мені не підходить...