Аноним• 03 ноября 2012

Тарифний план для Діджус

у кого Діджус?який тарифний план?
зявились Алло,квартал і ще якпийсь-не памятаю...
підкажіть в якому тар.плані найдешевші дзвінки на Кс і Діджус?смс,ммс,інтернет НЕ цікавлять абсолютно.Лише дзвінки.і щоб в місяць не більше 40грн(1 картку найм.терміналу) поповнювати.
гроші щоб знімало не в день по пару коп,а лише тоді колит я дзвоню.
--Елена--• 03 ноября 2012
тарифный план диджус + чего то там .30мин в день на все номера по 5 копеек,1час 30мин по киевстару и диджусу,отлично,мне хватает.
ldemchuk• 03 ноября 2012
с такими условиями будет дороже чем фиксированное снятие суммы в день.
У меня снимает в день 1,50=30по Украине,50 по К и Д=45грн в мес если не привышать минуты.
Ири_на• 03 ноября 2012
Ответ дляvpomoshmamam@mail.ru
там много всяких диджус+....какой у вас?))
Аноним• 03 ноября 2012
бувають дні,коли я зовсім не телефоную.тому не хочу щоб знімало навіть копійки,а лише те,що наговорю.
Baffi• 03 ноября 2012
Алло квартал непоганий, але він тільки для нових абонентів, тобто треба нову сімку купляти. В мене тарифний план 5 копійок, не скажу що все влаштовує, але як на мене зі всіх запропонованих оптимальний варіант.
Аноним• 03 ноября 2012
Ответ дляBaffi
нова сімка мені не підходить...
поваренок• 03 ноября 2012
У меня снимает 1 грн в день. Это и не много, даже если не звоню в какой-то день. В месяц выходит 30 грн. Зато каждый день мне приходит 3000 (!) минут на Диджус и Киевстар. Это ооочень много! Ну и плюс интернет бесплатный. Тарифный план наз. Диджус безлим + Киевстар.