Столько появилось информации на тему изнасилований русскими оккупантами во время войны..Я до последнего не хотела в это верить, что такое вообще возможно.Кто возможно принимает беженцев либо что то знает не из новостей на эту тему, от кого то слышал, знает людей с кем такое случилось, напишите…
Безимени890123• 31 марта 2022
Щоразу, коли я слухаю перехоплення розмов свинолупих з їх родинами (хоча я не впевнена, чи підходить взагалі слово ’родина’ до цієї паралельної форми існування білкових тіл), я клянуся собі, що більше не буду оху#@ати, бо куди вже більше і глибше.
І щоразу мені відкриваються нові горизонти пекла.
Як от наприклад сьогодні, коли один виблядок розповідав, як вони вбили і зжерли алабая, бо бач сухпаї вже набридли, а курей і гусей вони вже всіх пожерли раніше.
А другий виблядок хвалився своїй самці, в яку напаковану українську хату він потрапив і скільки звідти всього накрав. І його самка із схвальним вигуком ’какой ти у мєня маладєц, какой же рускій солдат нє украдьот прі случяє’ — радить йому понишпорити по хаті уважніше, бо ’Сонє в школу, єй нада ноутбук і кросовкі 38 размєра’.
Свинолупа самка мріє вдягнути свою личинку в крадений на війні одяг української дитини.
Я не знаю, навіщо я все це слухаю, адже я і так знаю, що ми воюємо не з людьми.
Але я нічого не можу з собою вдіяти, я всотую в себе, в свою пам´ять ці свідчення нелюдських злочинів — і шалено мрію.
Мрію про те, щоб настав час, коли вони почали б жерти одне одного, коли скінчаться всі сухпаї, кури, гуси, свині і навіть коти з собаками і голуби, щоб вони різали одне одному горлянки і канібалили під вкритим зірками українським небом, аж поки не залишиться один найспритніший і не вдавиться кокардою товаріща.
І щоб вкрадені кросовки 38 розміру відкусили ноги рской дєвочькє Сонє по самі коліна, їй все одно не треба буде вже ніколи ходити в школу, бо школу до того часу спалять якутські партизани.
Я буду мріяти про це.
Ні, в мені не залишилось ані крихти жалю. Ні до кого з них. Весь мій жаль згорів в Маріуполі, Чернігові, Харкові, Ірпені, Бучі, Ізюмі і Сумах.
А коли ми переможемо, я почну мріяти про відбудовані міста і про те, як я поїду подивитись на Чорнобаївку. А потім в подорож всіма містами України.
Хай буде так.
Це перепост зі тг. Якщо комусь цікаво, дам прямі посилання на записи тих розмов, але кажу одразу, нормальна людська психіка не змозі то перетравити одразу. Ті образи, ті звірства, що творять рашисти, приходять тижнями.
Я буду мріяти про це.
Хай буде так.
ореста1981• 31 марта 2022
Ответ дляksusha1155
Ни разу не встречала реальные отзывы
А що ,вам особисто має написати жертва? Молодих дівчат групами по пару днів гвалтують,післі чого більша половина помирає від розривів і кровотеч
VivaForever• 31 марта 2022
Ответ дляДиляра917
Да потому что у меня мама УКРАИНКА там живет…Что за люди такие злые
Читай отзывы.так это у вас называется.нелюди
ТеодорБастард• 31 марта 2022
Ответ дляTekila_
Снова пропетляли. Так что там про моё шото ляпнуть, где извинения? Дошло наконец, что про азовцев в Буче я не говорила и это вы шото не то мне ляпнули? Или, как всегда, будете твердолобо гнуть своё? У вас всегда 2 варианта поведения : 1. безапеляционно гнуть своё. 2. когда не выгодно, морозится.
Удалено администрацией...
Ответ дляYulia-3262
А німці були в формі Хуго Бос, з зубною пастою, станками для гоління Джілет та шоколадом, виховані і вирощені в більш менш цивілізованій країні . Для наших замордованих колгоспами і голодом, босих і голих дівчат вони були в більшості недосяжною мрією.
Знаю історію від бабусі, що одна жінка з села все життя прочекала німця , заміж за колгоспника не виходила, так сама жила й померла від глибокої старості.
Напевно були страшні випадки, проте якщо порівнювати рівень виховання і поведінки беззубого алкоголіка івана і фріца з якогось німецького села, де на фермі ще тоді були туалети, каналізація та інші блага цивілізації, стає очевидним що й поводились вони відповідно . Німці труси, годинники, ложки не тягнули з України в Німеччину під час 2ї світової , це факт. А от ’наші’ раділи елементарним речам , як і зараз рашисти радіють парфумам, блендерам та одягу з українських будинків :(
Удалено администрацией...
Ответ дляБезимени890123
Хто не вірить в ті жахи, які чинять орки, то послухайте перехоплення їх розмов. Як вони з гордістю розповідають скільки раз і кого виєб... І що то були практично діти, як по колу пускали і годинами гвалтували. Була розмова між двома російцями, які хвалилися один одному, своїми ’досягненнями’, то один чітко і виразно сказав: ой, чьо ти знаєшь о єбле, ми одну до смєрті заєбалі, а вашим пацанам так слабо? 4/5 мата я викинула
вполне возможно эти перехваты - фейки, хотя точно ни я, ни вы не можем знать
Ответ дляnadia-74
Объясню.На разных участках,регионах посылали разного уровня состав.Где зелёных ,а где уже настоящих орков.Вот зелёных и брали в плен или на раз-два ,а где бои шли ( (Бровары,Ирпень,Буча )-в Киевской области там жах.
Ну тогда логично можно допустить, хотя это всё на уровне слухов. Не пойман - не вор. Но надеюсь рано или поздно правда вскроется.
Veronika83• 31 марта 2022
Ответ дляnadia-74
Сужу по информации друзей. Одни из-под Киева, другие из Херсона. Вы очень правы.
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляТутточки
Удалено администрацией...
Мені вас школа, не дай бог, до вас постукають у двері росіяни, а ви не будете готові, ви не втічете, ви не сховаєте своєї дитини, бо не вірите в перехоплені розмови. І, доречі, ви чули ті розмови? Там же чудово чути вимову, акцент. Хоч багато, де говорять російською, але неможливо сплутати російськомовних з Харкова з тими ж російськомовними з кострами. Ви ж розумієте, що полонених нам показують одиниці, а вбивають українців тисячна армія орків. Чи, може, ви не вірите в те, що пілоти російських винищувачів знають і розуміють, що скидають бомби на жилі масиви Сум, Харкова... Вірите, що малодєнькіє пацани не знають, що відбувається в Маріуполі, чи то не ті малодєнькіє прирекли Ізюм, Ірпіть.....на знищення? Ви що, вважаєте, що коли вони цілять по українським містам, вони не розуміють, що кожен снаряд забере життя десятка дітей? Ви дійсно вірите в те, що скидаючи бомби на сховища з написом ’дети’, їм не до згвалтування? Звісно, в полон потрапляють самі слабі, ті, кого кинули, вони виглядають вбого, але таких одиниці. Єдине, що ми повинні запам´ятати на завжди, росіяни заточені знищити Українську націю як таку. Все!
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляVivaForever
Саме таке і казала наш волонтер, яка стикалася напряму з жертвами орків! Тікати, хапати дітей і тікати, ліпше сидіти в лісі і їсти мох, як свинособаки дістануться тебе або твоєї дитини.
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляKlerun
Ще раз питаю, ви особисто чули ті розмови? Там не можливо сплутати вимову, акцент. Треба все життя так говорити, того не зіграти. Добре, най з тими перехопленнями, що робити з жертвами, з тілами згвалтованих на смерть? Вони фейк???
Professional Visage• 31 марта 2022
То, что знаю про изнасилования в Ирпене/Буче... От тех кто там был, передавал инфо, ещё с того периода, когда нигде в сети никаких упоминаний не было. Это страшно, что эти орки творили, что пережили эти девочки и женщины... А скольких после насилия убито...
Об этом нужно говорить! И я с ужасом читаю женщин, которые советуют молчать, мол и так всё ясно! Не ясно! Лично мне в голову прийти не могло, что подобное может быть. Я лично не знаю таких зверств войны, и откуда? И уже писала об этом. Я могу предположить, что взорвут дом, убьют, но такое насилие мой мозг просто не принимает как возможный вариант событий. И не понимают ничего те, кто не сталкивался с этим. А об этом нужно кричать, на равные с тем, как взрывают больницы и дома, школы, чтобы весь мир знал, что творят эти нелюди. И для особо умных, я не говорю про обнародование личности жертв, я о фактах зверств, которые имели место быть.! Этим женщинам необходима профессиональная психологическая помощь, они должны быть уверены, что от окружающих получат только поддержку и помощь (любую), а не ’зачем об этом говорить, итак все ясно’ или ’сама виновата, что не уехала’ и тд
Yulia-3262• 31 марта 2022
Ответ дляKlerun
Удалено администрацией...
Не намагайтеся переконувати нас в заможності росіян, були, знаємо. Живуть гірше нас. Москва, Пітер це інші всесвіти . І зрозуміло хто їхав на війну з Україною , аж ніяк не ситі москвічі, а саме хлопці з різних ’глубінок’, яким до рівня українських сіл і містечок ніколи не дорости . Тому блендери і міксери для них чудо-чудне
Ответ дляYulia-3262
Вас послушать, победа не нужна была выходит.
А моя бабушка была в концлагере в Германии, и может быть это именно Ваш душистый фриц так был занят издевательствами над ней, что не успел к Вашей «невесте» и был убит.
Oleksa1551• 31 марта 2022
Ответ дляnadia-74
А лучше интервью с этими 12ти летними. Я точно знаю, что в США это ппц какое преступление, или в Великобритании. Там и много влиятельных женщин.--Ваши слова.
Вы не понимаете, что так никто никогда не делает?!
AvonUkraine• 31 марта 2022
Ответ дляKlerun
Удалено администрацией...
Ответ дляS4aste02
А что ж в этой теме может быть интерессным?-боль, страдание людей, детей которые это пережили.
Считаю что тема создана с психическтнездоровым желанием посмаковать и помусолить тему.
Это беда, огромная беда.
Очевидно то же, что было интересно в таких же тему ранее.
Oleksa1551• 31 марта 2022
Ответ дляnadia-74
Короче хорош
Ответ дляТутточки
Здесь буквально неделю назад была тема,я прочитала две страницы ,там девочка описывала ужасы с ее подругой Тема была на страниц 16,думала почитать но ее удалили,скорее срач начался.
Ответ дляYulia-3262
Я уже уловила ваше отношение к фашистам. Судя по первому фото вверху слева, это русские дикие захватчики пришли грабить культурный Берлин? Вы ничего не попутали? Может среди них и украинские затесались, не? А может они и Украину, и всю Европу освободили от нацизма? Зачем и это туда же? Поклонница евроассоциации с нацистской Германией?
AvonUkraine• 31 марта 2022
Ответ дляKlerun
Мне тоже кажется, что пропаганда пытается сгустить краски и расчеловечить совсем. Удачи вам, дай бог чтоб простые люди не пострадали.
Вы знаете даже мои подруги и знакомые ну вот не хотят в это верить ,говорю рубли настоящие дают ,они нет это фейк в Пскове печатают фальшивку .Говорю гуманитарку хорошую пенсионерам дают ,они нет не может просрочку с крыма везут и люди травятся.,пытаются мне навязать то ,что читают в наших новостях.
Нам обычному народу приходится приспосабливаться жить в таких условиях ,и с ними тоже .
Тем более уже писала город взяли без боя (армии было 12 человек ,которые против такой орды не устояли бросили танки и убежали и я их понимаю и не осуждаю мальчишки молодые срочники были.Оставили их тут одних в 5.30 с ними разговаривали соседи,а в 6.30 примерно колонны орды зашли.
Ответ дляЖужa
Ну ви і дивна. За звірства німців не писав хіба лінивий. Я написала відносно Червоної армії, яка несла ’освобождение’ та провела паралель з сьогоднішніми ’асвабадителями’.
Странная ?
Просто Вы привели не самый удачный пример, так как например мой дедушка ( и многих на этом форуме) был в рядах Красной армии, мой дошёл до Берлина и выходит, что Вы назвали его насильником … то есть Вы оскорбили память о нем.
Если я странная, тогда какая Вы ?
Ответ дляLa_ fleur
Странная ?
Если я странная, тогда какая Вы ?