KiskaBarbariska• 31 марта 2022

Замовлення в інтернет-магазині в Інстаграмі

Дівчата, підкажіть, зробила замовлення. Вперше оплатила замовлення одразу. На цій сторінці замовляла вперше. В понеділок замовила, відправку обіцяли у вівторрк. Сьогодні четвер, тиша, на мої повідомлення не відповідають. Звичайно сама винна. Підкажіть платила через приват 24. Чи стикався хто з таким? Чи можна повернути гроші як помилково сплачені?
izolda500• 31 марта 2022
Покажіть сторінку де замовляли, можливо ще не встигли відправити , зараз я сама відправляю не щодня, часто сирени і немає як їхати на пошту

автор KiskaBarbariska • 31 марта 2022
Ответ дляizolda500
izolda500• 31 марта 2022
Ціни дуже дешеві, ви всю суму зразу кинули? Я зараз напишу чи вони працюють
автор KiskaBarbariska • 31 марта 2022
Ответ дляizolda500
Да.всю
lana_banana04• 31 марта 2022
Цены копеечные. Куртки новые на 150 силиконе не стоят 550 грн с наценкой. Все фото - перешивов. Сами подумайте. Или мошенники, или фуфло-перешивы.

Сочувствую, но в мирное время в 90% случаев никто ничего не возвращал - только морально давить на мошенников, находить в соцсетях родственников и т.д. А сейчас - тем более...
автор KiskaBarbariska • 31 марта 2022
Ответ дляlana_banana04

Эх( в первый раз так попала. Буду знать
автор KiskaBarbariska • 31 марта 2022
Ответ дляlana_banana04

А как понять в чс я у них? Сообщения отправляются но не прочитаны
lana_banana04• 31 марта 2022
Ответ дляKiskaBarbariska
Просто игнор. Иначе и сообщение не отправили бы, и посты не видели бы
автор KiskaBarbariska • 31 марта 2022
Ответ дляlana_banana04
Поняла. Спасибо

izolda500• 31 марта 2022
Поки мені не відповідають
автор KiskaBarbariska • 31 марта 2022
Ответ дляizolda500
Поки мені не відповідають
Дякую
izolda500• 01 апреля 2022
Відповідають
автор KiskaBarbariska • 01 апреля 2022
Ответ дляizolda500
Відповідають
Вам відповіли що працюють? Мені взагалі не відповідають