yulseva• 31 марта 2022

Одяг для тварин/собак буває в секонд хендах?

Можливо хтось купував.
Крыска-Алиска• 31 марта 2022
Послухаю, теж цікавить. Не можу знайти на чиха міні нічого.
YSL Innysia• 31 марта 2022
Бывает , но редко .
ikudria• 31 марта 2022
на шафе покупала пару раз
ikudria• 31 марта 2022
там иногда целыми комплектами продают. И новые вещи для собак.
asja2017• 31 марта 2022
Не знаю, чи є спеціальний для собак, але моя подруга купує футболки для немовлят. Її йоркширському терьеру підходять. Я купувала теплий вовняний светр і з нього шила светр для свого мопса
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляikudria
на шафе покупала пару раз
Я вот думала в интернете купить, но на шафе или игнор, или девочки отписывают, что не отправляют сейчас.. А щенок растёт и понимаю, что это одежда на полмесяца максимум для прогулок.
Marka34• 31 марта 2022
Ніколи не бачила в Економкласі. Хоч буваю багато років регулярно і не в одному. Дніпро.
Leka_Leka• 31 марта 2022
Ответ дляyulseva
посмотрите еще . Много людей работает. В Экономах с начала войны не было завоза. Проще всего таки порыть еще на Шафе и тут, на Киде
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляКрыска-Алиска
То якщо у вас доросла собачка, то варіантів купа. Зараз багато Інтернет магазинів відправляють та працюють.
У мене просто цуценя, то щомісячно під ріст купувати не варіант. А дорослому міні чіхуахуа маємо і комбєз, і куртку.
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляLeka_Leka
Дякую. У нас є завози в секондах, тільки вчора якийсь новий в місті відкрився(назв не знаю). Просто ніколи я там не була, то не знаю чи варто шукати..
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляMarka34
Дякую за відповідь)
Leka_Leka• 31 марта 2022
Ответ дляyulseva
варто. Моя подруга купує тільки в секонді, або на Кіді, шафі одяг на йорка. Це дуже дешевше, Единий мінус- прання.
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляasja2017
Дякую. Ви молодець! А у мене з шиттям великі проблеми..
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляLeka_Leka
О, дякую. Тоді придивлюсь).
asja2017• 31 марта 2022
Ответ дляyulseva
Це не важко. Погугліть светр для собаки з рукава
tushka123• 31 марта 2022
Ответ дляMarka34
Вот как раз в экономклассе подруга своей много раз и покупала.
tushka123• 31 марта 2022
Ответ дляyulseva
Бывает, не каждый раз, но частенько попадается. При том, что чаще лежит в корзиназ с детскими одежками.
Zvezdochkina• 31 марта 2022
Ответ дляtushka123
Только хотела написать.
Бывает. Но где лежит - не угадать
Везде надо просматривать.
JaSonechko• 31 марта 2022
Бывает,но я видела крайне редко. Вот прям совсем редко.
Можно детское по пузу ушивать.
Стаська2018• 31 марта 2022
Я вяжу свитерочки)) в наличии и под заказ))
Kirkaaa83• 31 марта 2022
Закажите на али в будущем)
ikudria• 31 марта 2022
Ответ дляKirkaaa83
Закажите на али в будущем)
Али пока на Украину не отправляет 😓
Крыска-Алиска• 31 марта 2022
Ответ дляyulseva
Міні
Крыска-Алиска• 31 марта 2022
Ответ дляyulseva
Теж цуценя 4 місяці
Margarita_Kashina• 31 марта 2022
У меня сфинкс, делала ей одежду из рукавов свитера. Там по сути пару дырок вырезать. Оно, конечно, не то, чтобы модно, но на безрыбье, как говорится... А там через время что-то закажете в и-нете)
автор yulseva • 31 марта 2022
Ответ дляKirkaaa83
Закажите на али в будущем)
Як виросте, то я готова купити нову з Інтернет магазину. Але поки росте, то щомісяця куртка чи светр за 600 грн, то занадто