Freedom_nm• вчера в 22:59

Чи можна оформити закордонний паспорт без

податкового номера?
Ситуація така, що у сина намає прописки, без неї не можемо оформити іпн, без іпн не оформляють закордонний паспорт. А прописатись не можемо, бо резерв+ вимагає авторизації через банкID, а це відповідно не можлово без коду.
Люблю Украину• вчера в 23:03
Синулі 30 рочків?
автор Freedom_nm • вчера в 23:03
Ответ дляЛюблю Украину
Синулі 30 рочків?
Люблю Украину• вчера в 23:03
Ответ дляFreedom_nm
В Україні паспорт отримують в 14, ви про таке чули?
автор Freedom_nm • вчера в 23:04
Ответ дляЛюблю Украину
Ви читали текст? Нам потрібен закордонний паспорт. ІД є.
Люблю Украину• вчера в 23:05
Взагалі якась маячня, в 14 отримують паспорт, іпн потрвбен для шкільного атестпту, тут приліпився ваш резерв плюс, внутрішнього паспорта нема у дитини, і тут треба аиявляється закордонний. Фігня на фігні у вас.
Люблю Украину• вчера в 23:05
Ответ дляFreedom_nm
В айді є іпн, ви в курсі?
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:06
Мы делали дочери в 15 лет загран. ИНН не было. Делали в дп документ
автор Freedom_nm • вчера в 23:06
Ответ дляЛюблю Украину
Да звідки ви взяли, що немає внутрішнього паспорта? Ід оформили. Потрібен закордонний. Шкільний атестат має, іпн не вимагали.
120-120-120 (не худею)• вчера в 23:07
Ответ дляЛюблю Украину
Не всі отримують в 14 , код теж не всім потрібен мінімум до 16
Люблю Украину• вчера в 23:08
Ответ дляFreedom_nm
Ще раз говорю: іпн у вашої дитини є, вітаю вас з цим! Він вписаний в айдіаарту і є в системі.
120-120-120 (не худею)• вчера в 23:08
Ответ дляЛюблю Украину
Ні, якщо його не було при подачі на паспорт і дитина ніде не прописана, то не вписаний
автор Freedom_nm • вчера в 23:08
Ответ дляЛюблю Украину
Немає іпн, ід картку оформлювали без нього
120-120-120 (не худею)• вчера в 23:10
Ответ дляFreedom_nm
В моєї дочки схожа ситуація, я відправила рекомендований лист в податкову в Києві, зараз на розгляді, чекаю відповіді
Море Щастя• вчера в 23:11
А старый его загран Вы просрочили или его и не было?
Люблю Украину• вчера в 23:11
Ответ дляFreedom_nm
Не знаю, які правила були 3 роки назад, але 2 роки тому айдікарту без іпн не видавали, сину 16.

Якщо батьки не реєструють місце проживання дитини, це є порушенням законодавства і прав дитини. Ви порушили, тепер виправляйте: реєструйте.
автор Freedom_nm • вчера в 23:11
Ответ дляМоре Щастя
Не було
120-120-120 (не худею)• вчера в 23:12
Ответ дляМоре Щастя
До 16 років для закордонного іпн не потрібен
автор Freedom_nm • вчера в 23:12
Ответ дляЛюблю Украину

Я б з радістю зареєструвала, але без коду не можу це зробити
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:12
Ответ дляЛюблю Украину
Может и есть где-то. Но, когда оформляли пластик айди, то не было ИНН у нас. И так сделали без этих данных.
Море Щастя• вчера в 23:12
Ответ дляFreedom_nm
Не було
Получается, сын никогда не выезжал с Украины?
автор Freedom_nm • вчера в 23:13
Ответ дляМоре Щастя
Так
Майданщица• вчера в 23:17
Ответ дляМоре Щастя
Таких много в Украине. Что так удивляет?
Срочнокпсихологу• вчера в 23:19
По новому правилу - нужен код. Автор, интернет много знает.

Украинцев обязали иметь регистрационный номер учетной карточки налогоплательщика (РНУКНП) для оформления паспорта на выезд за границу. Новое правила затронет абсолютное большинство граждан.

Новое положение вступило в силу в соответствии с постановлением Кабинета министров Украины от 24 декабря 2025 года №1709. Внесение идентификационного кода в заявление-анкету при оформлении загранпаспорта будет обязательным, но для двух категорий украинцев сделают исключения:
новорожденные дети;
лица, которые официально отказались от принятия РНОКПП по религиозным причинам и сообщили об этом соответствующий контролирующий орган.
Это нужно для синхронизации данных между информационной системой:
Министерства иностранных дел;
Единого государственного демографического реестра;
портала госуслуг Дія.
При отсутствии идентификационного номера (ИНН) такое взаимодействие невозможно. Это означает соответственно невозможность завершить процедуру оформления загранпаспорта.
Фиктивная• вчера в 23:18
Ответ дляЛюблю Украину
В айді є іпн, ви в курсі?
Не всегда
Не зви чайна• вчера в 23:18
Ответ дляFreedom_nm
Не було
Для оформлення ЗП РНОКПП не потрібно .
Моя улюблена страшко• вчера в 23:46
Ответ дляFreedom_nm
Так
В чому проблема піти в податкову і оформити відмову від іпн по релігійних обставинах Ви ж в Україні
Ду да ду да ду• сегодня в 00:26
Ответ для120-120-120 (не худею)
А який лись ви відправляли?
Які документи додавали?
Це треба надсилати по місцю прописки дитини? ( ми Херсон, але зараз за кордоном)
120-120-120 (не худею)• сегодня в 08:29
Ответ дляДу да ду да ду
А який лись ви відправляли?
Які документи додавали?
Відправила всі документи , які потрібно для коду , але без прописки в додала лист з поясненням