Ответ дляЕлена1265
Писали, что с 1 апреля
Ок, спасибо!)))
А какие дальше действия, кто знает ?)
Ответ дляБогдаРуся
а ви зареєструвалися як ВПО?
мені сказали що спочатку треба зареєструватися в сільраді, ЦНАПІ тощо, я вже два дні ходжу і все ніяк-то програма висне, то дані зникають.
після реєстрації ми є в реєстрі і тоді підтягнеться вДію.
Как нам сегодня сказали то можно будет в Дие эту справку получить)
Мы ходили в ЦНАП но получить нереально, талоны дают на 15 апреля
Ответ дляДарьюшка555
Ок, спасибо!)))
А какие дальше действия, кто знает ?)
при реєстрації якщо хочеш через Дію отримати гроші на картку, то тільки пишеш заяву щоб бути ВПО, там дві заяви, а якщо без Дії то ще одна заява на виплату коштів+ до копії паспорту і коду ще копія рахунку. У нас у діда Дії немає, але є бумажка з раунком, писала на нього заяву, а на себе, чоловіка і дітей хочу через Дію.
Ответ дляLotusA
А якщо в мене е справка впо попередня, то треба знову оформляти?
так, і цю забирають оригінал.
Сьогодні при нас оформлювали.
Але хтозна, може хтось щось не так зрозумів, вони комусь дзвонили питали, там сказали забрати. А якщо завтра додому їхати то нову робити? Не зрозуміло поки що.
але ця нова довідка діє по всій України.
Сьогодні при нас оформлювали.
Ответ дляshalti21
Мне в сельсовете сказали ждать что в дие будет, новую не делали
Вот и нам сказали пробовать через Дию
Ответ дляmamaejika
Я сегодня пошла в Цнап и подала заявление на ВПО, сказали 4-5 дней и подтянется в Дию
Это где такое сказали ?)))
Но получение справки ВПО, не есть оформление помощи, на фин. помощь нужно подавать отдельное заявление с реквизитами счета куда деньги приходят.Видела сегодня люди подавали.
Просто справку я сделала в управлении соц. защиты и она в Дии подтянулась, а вот на помощь хочу уже в Дии подать, чтобы не стоять в очереди. Но ещё никто не знает как это можно будет сделать.
Ответ дляLotusA
У меня в Дие есть прежняя справка, я не хочу ее менять, потому что это мое единственное доказательство проживания в моем городе, вдруг потом не пустят домой...
Вам саме бумажка важлива?
я б просто зробила копію і сказала що оригіналу немає.
у нас там люди були що крім паспорту взагалі ніяких документів не мали, ні на квартиру, ні загранпаспортів, бо тікали швидко. Думаю що є взагалі без паспортів.
мабуть то різні реєстри, бо виплата інакша.
консультуйтесь в цнапі, насильно ж ніхто не забере.
Ответ дляKyhia
Нам сегодня рассказывали что эти справки можно будет в Дие сделать ))
Справки ВПО )
Ответ дляKyhia
от і нам так сказали, а люди чекають Дію.
там в +Документі кажуть що з´явиться можливість добавити, коли людина буде в реєстрі.
Full House• 31 марта 2022
Я пошла в сельсовет, меня записали в тетрадку, справку никакую не дали. Ничего не понятно. Прошло уже 10 дней.
В конце сказали, если что-то будет, нам сообщат...
Ответ дляFull House
Я так понимаю они сами ничего не знают
Ответ дляFull House
10 днів назад ще нічого не знали, я тоді і в цнапі була, хотіла зареєструватися-відправили додому.
а тепер сказали у сільраді робити а там капець.
підіть перепитайте.
Ответ дляБогдаРуся
не знають
і про 450 за людину питала-не знають.
кажу Ви ж дивіться, ми тут з 25 лютого, щоб хазяйка не втратила виплату за березень, буде прикро. Нас 5 людей, це і газ і світло, вода, у неї субсидії немає.
і про 450 за людину питала-не знають.
Мне рассказали в цнапе, что хозяин сначала должен зарегистрироваться в реестре жилья для ВПО, а потом написать заявку на компенсацию. Для этого надо с собой иметь доки на жилье, копии своих и наших доков + справки ВПО, справка из банка, на какой счёт перечислять ему компенсацию будут.
Ответ дляVlada.da
акуеть скока документів
ну ОК,а де цей реєстр житла для ВПО?
і де писати цю заяву?
ну ОК,а де цей реєстр житла для ВПО?
і де писати цю заяву?
Ответ дляKyhia
Я сегодня была в собезе правда попасть не смогла, очередь большая, перенесли очередь на завтра, пойду ещё.
Так вот у них сразу дают справку и пишут заявление с реквизитами банка. Я была удивлена. Думала получу справку впо и сама потом подам через дию. Удивилась, что сразу все сделают.
Но блин как это долго... Мы стояли с 10 до 16.
Ответ дляrudko1992
я реквізити писала тільки на того у кого немає Дії.На себе, чоловіка і дітей ні.