Marmel@dka• 01 апреля 2022

Які документи необхідно взяти в РАЦС?

Дівчата підкажіть, заплуталася (, що я маю взяти з собою?(. Померлу поховали. З документами допомагали родичі, брали спочатку довідку з лікарні, її десь віддали? Бо збираюся в РАЦС, згадала про неї і не можу знайти (. На руках є лише документи померлої і дозвіл на поховання, чи потрібна ця довідка ще з лікарні? Можливо я десь її поклала (
Marusychka838608• 01 апреля 2022
Свекор помер вдома, довідку про смерть давали поліцейські, які приїхали і засвідчили. Цю довідку в РАЦСі поміняли на свідоцтво про смерть. Не знаю, як тепер, але раніше на це був короткий термін в кілька днів. Паспорт свекра точно залишився вдома.

автор Marmel@dka • 01 апреля 2022
Ответ дляMarusychka838608
Розібралася .. довідку про смерть нам дали в лікарні, мабуть так як вона була онко хвора, її занесла в РАЦС і паспорт теж вони забирають...ви мабуть помилилися, паспорт не можуть залишити коли людини немає в живих.. і мені виписали свідоцтво про смерть
Marusychka838608• 01 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
На рахунок паспорту написала, бо сама здивувалася. Теж була впевнена, що забирають. А свекруха мені його цього тижня показувала😳
автор Marmel@dka • 01 апреля 2022
Ответ дляMarusychka838608
Странно 😳.