поясню, чому виникло таке запитання.
я живу в 40 тис. містечку в київ. обл.
і нам в місцевий телеграм канал сьогодні приходить заклик відправлятись на деблокаду Маріуполя.
наші чоловіки захищають нас в теробороні, ЗСУ.
їхні де?
різниця в чисельності населення більше, чим в 10 раз.
не троль. не провокатор.
дійсно стало цікаво, ДЕ вони?
я живу в 40 тис. містечку в київ. обл.
їхні де?
не троль. не провокатор.
дійсно стало цікаво, ДЕ вони?
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
А что это за заклик через телеграмм?
копіювать?
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
А что это за заклик через телеграмм?
‼️Ми більше не чекаємо!
‼️Ми - починаємо діяти!
Оголошуємо набір до добровольчого підрозділу, котрий вирушить на деблокаду Маріуполя!
Якщо ти вмотивований, усвідомлюєш всі ризики та готовий вже зараз виїхати до точки збору, пиши сюди - @suchasnaarmiya
Наш номер -...
Вік від 18, військовий досвід, місце знаходження, оформлення до інших підрозділів - не мають значення
Зв´язок з журналістами, пропозиції по рекламі - ///
Просимо максимально репоста, від цього залежить доля останньої Фортеці Приазов´я!
‼️Ми - починаємо діяти!
Наш номер -...
Ответ дляksusha1155
Там де і ваші, закривайте тему.
наші - я написала де - і місцевій теробороні і ЗСУ.
Ответ дляartushik
Там проф военные не могут сделать деблокаду, нет такой возможности(
тобто рашистів дуже багато?
Ответ дляartushik
Только хотела написать, для такой операции надо люди, которые знают военное дело, а не просто выйти без оружия, или с оружием при этом не зная, что с ним делать. Нет смысла в 18 летних детях
Ответ дляdellaika
Силы неравные. Писали, что соотношение сил под Мариуполем было 1:12! Итак столько держатся, достойны восхищения.
дякую за пояснення.
А почему только мужчины? Почему все резко забыли про равноправие и про демократию, каждый вправе сам распоряжаться своей жизнью и решать, отдавать жизнь за родину или нет. И где сыновья олигархов и депутатов -почему никто не спрашивает? Тем более по телику показывают,что у нас очереди в военкомат из желающих воевать, где они все?
З другої сторони геть не розумію теорії коли маріупольці захищають Маріполь, Кияни захищають Київ а ... наприклад жителі Ужгороду взагалі на раслабоні.
Я з Херсону, і дуже багато наших військових були відправлені на схід країни, навіть думки не було що має бути якось по другому.
Ответ дляТанюша
а я не розумію, чому мої земляки мають гинути на Сході, а жителі Сходу сидіти в ЗУ.
чому моє місто захищають місцеві, а не жителі Сходу???
Ответ дляТанюша
Родич з Черкаської області. Відправили бо Сумської області. Однокласник подруги з Ужгорода зараз в Чернігівській.
Ответ дляанна 1986
Насправді бачу на умовній передовій багато достойних (як укрїнською мовою - достойний?) чоловіків.
Історики, психологи і т.п.
Щодо олігархів, якщо воно все життя крало на межі закону , яке воно дасть потомство? нікчемне
Історики, психологи і т.п.
Renesmeе 16• 02 апреля 2022
В Маріупіль зайшли в одне із перших міст, скажіть дякую що ви там не живете , боже які дебільні запитання
Natalia505• 02 апреля 2022
Ответ дляанна 1986
А кого питати? Завтра у Київ їхати, шукати депутатів, які на чартерних рейсах ще в перші дні війни повилітали за межі країни? )) Такі запитання тільки росколюють населення кому їх ставити і навіщо? Увас є ваше життя, ви його проживаєте як вам подобається, в чому проблема?
Natalia505• 02 апреля 2022
С приводу запитання, автор. Я думаю що поклали орки там населення багато, нажаль.
Ответ дляТанюша
Удалено администрацией...
Ответ дляNatalia505
на жаль, це так.
Renesmeе 16• 02 апреля 2022
Наші міста на західній доки інші отримали удар в перші дні зуміли організувати тероборону , здати кров, люди на сході цього зробити не встигли, ви хочете щоб вони із палками йшли на рашистів як живе м’ясо ?
Ответ дляMy Business
Ну то давайте кожен буде захищати своє містечко . Вам так буде ок?
Переселенці мають відразу реєструватися в місцевому військоматі, якщо він зареєструвався він має рівнозначні права і обовязки з вашими земляками.
Ответ дляТанюша
давайте так. Воювати має той, хто вміє воювати, и той у кого є чим воювати.
Результати хлопячого запалу (та ми їх щаз порвем) в Херсоні 2 березня.
Всі ці заклики в телеграммі можуть привести до біди.
а що в херсоні було? хіба його не тихо взяли? я думала там бої були лише з теробороною, якби були там зсу, то так просто херсон би не взяли.
Ответ дляRenesmeе 16
я нічого не хочу.
я запитую про те, що мені не ясно.
Natalia505• 02 апреля 2022
Ответ дляmikshyta
Удалено администрацией...
Це вам особисто жителі Ужгорада говорять і як багато таких жителів 10,120, 1000?