Є кума, яка часто нагнітає, що страшно, що вже продзвонюють чоловіків викликають до військкомітетів, що треба тікати, чи не тікаю я, хоча сама була у відносно спокійному місці України, всім страшно, але я доросла в мене є дитина і я не можу розкисати, тримаюся, живемо зараз в селі моїх батьків, у відносно спокійному місці ближче до ЗУ, після спілкування з нею я ще більше схвильована, вона нагнітає ще більше ситуацію, не давала про себе знати 2 -3 неділі і от сьогодні в 23:00 ти як ?
Я вже в Італії, дуже страшно і т.д.
Я вже ігнорую її
І є інша подруга з Кривого Рогу, оптимістка, коли не зателефоную у неї все добре і все буде Україна, я вдячна їй , оскільки такі люди дійсно вірять у пере ремогу і втілюють віру і надію.
Я вже в Італії, дуже страшно і т.д.
Я вже ігнорую її
У мене такий знайомий в Молдові..був..видалила його з друзів на ФБ.Це ж кошмар ((( тут і так тошно ,а він ще ’все пропало ,вы все умрете ,голод,холод и тд..’ Кожен ранок питання : ’Вы еще живы? ’ Забебав сочувствующий.Коли щось там було( чи не було хз?) на АЄС в Запорізькій обл. і вітерець мав дути у напрямку Молдови я зі злорадством про це йому повідомила і наголосила на тому,що ’шеф,всё пропало! Гипс снимают ,клиент уезжает’ мовляв,твоя черга пакувати валізу і валити подалі. Знав жеж ,що я в окупації глибокій з перших годин ,з самих перших ,бо на границі з Кримом ,будь він неладний, і ніяк не можна було вже виїхати,бо ті потвори були всюди .А коли задала питання ,чи зможе фінансово допомогти ,якщо скрутно геть буде, так відповів через добу,що мол ’все счета в итальянском банке ,а тут пенсия только’.Ну то зрозуміло ...Не потрібна мені така ’підтримка ’ .Я і так розумію всю ситуацію : що було,що є і що може бути погане ( не приведи Господи!) .Потрібно було написати,що виїхала до тебе -зустрічай,ото б вже всрався мабудь)
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
They wanna take me down
Wanna see me crawl
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
When I come to town for the last time
Pull up in a fast car for the first time
I come to say goodbye
You didn’t see me cry
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
A home
A home I find you
Mmh
A home
A home I find you
Mmh
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
They wanna take me down
Wanna see me crawl
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
When I come to town for the last time
I come to say goodbye
You didn’t see me cry
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
A home
A home I find you
Mmh
A home
A home I find you
Mmh
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
They wanna take me down
Wanna see me crawl
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
When I come to town for the last time
I come to say goodbye
You didn’t see me cry
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
A home
A home I find you
Mmh
A home
A home I find you
Mmh
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
They wanna take me down
Wanna see me crawl
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
When I come to town for the last time
I come to say goodbye
You didn’t see me cry
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
I got a million on my soul
Gotta build an army on my own
They put a bounty on my soul
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
Why won’t you leave me alone?
Leave me alone
I gotta be a man
A home
A home I find you
Mmh
A home
A home I find you
Mmh
I gotta find myself
Gotta find it now
I gotta be a man
I gotta find him now
I gotta be a man
I gotta be the man
diamond_shop• 04 апреля 2022
Ответ дляСоветчица
Ну не можу так відшити відразу.
учитесь, надо уметь отшивать иногда
diamond_shop• 04 апреля 2022
Ответ дляlaska_vo
І тут дівчата писали, що подібне серед виїхавших є, і моя подруга, сидячи в Германії, таке робила.
мені теж прикольно, повтікали, при тому не як багато хто за підвалів, а з нормальних безпечних місць, не чули жодного вибуху, сидять за кордоном та розказують ’ой я плачу, серце крається’, ой, їдьте вже, бо Київ будуть бомбити страшно, хочется обкласти та послати за кораблем
але бачила й інший варіант, дівчина розказує, мовляв що тут люди сидять, прокльонами сиплють, ото краще б перила попротирали у парадних, або якійсь бабусі принесли поїсти, та інше бла-бла як треба робити добрі справи замість сидіти в соцмережах
а далі ’от я у Варшаві’ і все, хочется вже дати по пиці тій ’волонтьорці’ бо по-перше - втекла сама, дітей в неї нема, бо якби втекла з дітьми, то як мої знайомі всі вже працювала б, щоб нагодувати дітей,
по-друге, вибачте, не бідна, бо волонтерити за кордоном не працюючи можуть собі дозволити або ті, хто живе у родичів та друзів на повному забезпеченні, або ті, в кого є вільні кошти й він має змогу не працювати, щоб заробити на шматок хліба
та й третє - до війни вона була коучем, звісно нафіг наразі цей коучинг нікому не потрібен, бо то - продаж повітря, може в мирний час то й добре, а наразі інші пріорітети
а ті хто тут лишилися піднімати економіку, багато хто під обстрілами, щоб хоч якісь податки сплатити та прогодувати дітей, ій не до вподоби, бо ж ниють та клянуть тих рашистів, але працюють на свою країну, поки вона модне пальто вигулює по Варшаві, та показує як капучіно на сонечку п’є
не заздрю ні грама, просто бісить, щось не вийшло коротко
Ответ дляЕвга-9246
В мене в реалі таких немає, а от ті, що тут, бісять нереально. Ті, що ниють на кожному кроці: ’Президент поганий, сша погане, зброї нам ніхто не дає, війна буде йти ще три роки мінімум...’. Сьогодні нове прочитала, що влада сама каже, що орки йдуть і ми вже їх не можемо зупинить...
Мене такі люди бісять неймовірно. Якщо, звичайно, це люди, а не рашистські тролі, тоді хоч сенс всього цього писання зрозумілий.
А якшо це дійсно реальні українки, то так і хочеться їх матом запитати: ’Якого ти х.. нагнітаєш, накликаєш, вводиш в депресію!? Яка ти в х.. українка після цього, якщо за вікном війна, а ти вирішила, що саме час в брудній білизні влади полазить чи дівчині, яка в підвалі тремтить, розказати, що по твоїх бл...ських сновидіннях їй там ще три роки сидіти. Це такий вид тупості чи ти просто не краща за орків?
Наталья557• 04 апреля 2022
Хоть нагнетай, хоть не нагнетай, а мне сложно представить как можно о сегодняшней ситуации говорить в положительном ключе. Реальность страшная. Если вам неприятно лишний раз от подруги слышать напоминания об этом - предложите обсудить нейтральные темы о фильмах, передачах, путешествиях или просто не общайтесь.
Люди по разному реагируют на стресс, опасность, войну. Эмпатам сложнее всего. Они сочувствуют окружающим. Эмпаты притягивают к себе, с ними хорошо по жизни, хорошие друзья. Но сейчас им очень сложно. Сейчас им нужна поддержка. Если эмпат не умеет прятать эмоции, блокировать их, то ему сейчас очень больно.
Ответ дляS_mille
Я не нагнітаю. Але на тих хто нагнітає, реагую нормально. Бо розумію, те що творить фашистська паРаша - то дійсно звєздец. То нелюди, очолює їх шизік з ядерною, тому вчинити можуть будь що.
Ну, я з розумінням ставлюся до дівчат з ’кнопкою’. А бісять ті які щось таке знають, яке вже 2 з 6 збулося, а ще й сон по п,яні наснився і війна буде 2 роки йти.
Irisha0604• 04 апреля 2022
Ответ дляBonya_A
Це слова Арестовича і воно дійсно так і є
Хто ще сприймає того Арестовича? Ні одного дня його не слухаю, розмови ні про що. Робота така в нього, таким як ми влити у вуха, що все прекрасно. І це на деяких дійсно діє. Але не на тих, хто тверезо вміє мислити
Ответ дляlaska_vo
Уже многие замечали - чем дальше от войны тем громче ’все пропало’.
Про все пропало я не слышала. А вот что не так все классно, как вещают - это факт.
Автор, по вашему вопросу: меня больше бесят те, у которых все зашибись. Такое ощущение, что либо люди потерялись в реальности и немного не себе, либо просто врут.
Ответ дляСоветчица
В цей не простий час у мене самої настрій скаче, але я нікому взагалі стараюся не телефонувати, всі рідні зі мною, а з іншими не хочеться спілкуватися, не має настрою, я не хочу нити і передавати комусь свій стан.
Я тоже не ною, с подружками стараемся не общаться на тему войны и не обсуждать новости. Разве что что-то значительное.
Говорим о бытовых вещах.
Ответ дляShaan
Так, є і такі, які живуть ніби нічого не сталося, з такими не спілкуюся теж.