Amitta5• 04 апреля 2022

Кто не спит?

Сирена орет(( страшно так...
Вы в коридоре? Или в кроватке?
Может кто сразу в подвал?
Сижу, нервничаю....
Юля Неюля• 04 апреля 2022
В коридоре, сплю сидя

автор Samer19 • 04 апреля 2022
У меня многие знакомые вообще спят под сирену, в кровати!! Утром хорошо себя чувствуют. А я вечно на стрёме((( проблемы со сном пошли
xthyjujhbz• 04 апреля 2022
Не сплю
Kvitkaliliia• 04 апреля 2022
Ми в коридорі
marata• 04 апреля 2022
В коридорі (
lusavika• 04 апреля 2022
Мої сплять, я у ліжку, прислухаюсь. Страшно
Джулияробертс• 04 апреля 2022
Я не сплю, пока не в коридоре, прислушиваюсь, ветер сильный. Страшно.
автор Samer19 • 04 апреля 2022
Ответ дляДжулияробертс
У нас сегодня нет ветра. А то такой был, что крыши сносило
lorochka04• 04 апреля 2022
Так и не уснула, как ночь, так и бессоннье от страха 😔

феечка.• 04 апреля 2022
Дежурю у окна
xthyjujhbz• 04 апреля 2022
Отбой пошёл
lorochka04• 04 апреля 2022
Сегодня попались картинка, прямо себя увидела
Счастливый магазинчик• 04 апреля 2022
Ну, честно, я уже боюсь этого времени суток 🤬 Как только за 3 ночи- начинается
Как они достали 😰
Джулияробертс• 04 апреля 2022
Ответ дляSamer19
У нас тоже тогда был сильный, сейчас не такой, но все равно. Ещё и котёл включился, сейчас все звуки пугают.
lusavika• 04 апреля 2022
Відбій також
Cаванна• 04 апреля 2022
Не сплю, страшно
lorochka04• 04 апреля 2022
🙏🙏🙏 відбій потихеньку пішов
malush13• 04 апреля 2022
Так тільки тривога 20 хв як....
Джулияробертс• 04 апреля 2022
У нас нет отбоя...

@ альонка@• 04 апреля 2022
Хоч і спокійно, але не сплю.
Кожна ніч закінчується чимось поганим,тому не можу спати.
Немає навіть на грам переконання, що все буде добре.Чим далі тим гірші і страшніші новини,хочеться проснутися,але розумієш, що це не сон.
Manumycat• 04 апреля 2022
Ответ дляSamer19
Я так же уже давно
@nna• 04 апреля 2022
Поспиш тут
Матильдa• 04 апреля 2022
Звук на ночь отключаю, но я и так сплю в коридоре все время, смысл оповещения слушать среди ночи.
Наттала• 04 апреля 2022
Не могу спать, проблемы со сном. Страшно
Джулияробертс• 04 апреля 2022
Ответ дляМатильдa
Мы тоже спали, правда в частном доме. Но не высыпалась, неудобно было.
@nna• 04 апреля 2022
Пам´ятаєте, як ракета чи снаряд ще на початку війни влучив в Києві у будинок на Лобановського 6а? Сьогодні колега дзвонила, розповідала, що це було пряме попадання у квартиру її подруги і землячки, вона була вдома із дитиною, вони обидві неушкоджені навіть. Дитина знаходилася у туалеті, мама у коридорі, по правилу 2 стін. Я думаю, чи це дійсно це правило так працює, чи будинок такий кріпкий? Чи просто це вони у сорочці народилися...
@ альонка@• 04 апреля 2022
Ответ для@nna
У сорочці...
Подивіться на деякі будинки,там наскрізні є вильоти,тому думаю їм судилося жити.
@nna• 04 апреля 2022
Ответ для@ альонка@
У сорочці...
Там взагалі три квартири постраждали, здається у деяких були ноги поламані, не більше.
Відео самого попадання жахливе, його тоді по всіх каналах крутили. Я взагалі не могла подумати, що при такому у квартирі можуть вижити люди
@ альонка@• 04 апреля 2022
Ответ для@nna
Хай живуть всі!
Прошу Господа як і всі ,щоб захистив кожного і вдома,і в бою,і на посту!Не повинно так бути,не повинно...
@nna• 04 апреля 2022
Ответ для@ альонка@
Хай живуть всі!
+++