Чи це фейк?
Another Lyolya• 04 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Якщо пошкодження дуже серйозне, то ремонт буде тривати довго, може навіть кілька років.
Егеж, от як ’кузю’ ремонтують)))
frumoasa17• 04 апреля 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Егеж, от як ’кузю’ ремонтують)))
Авіаносець складніше і дорожче, так він і старий ще, там напевно за що не візьмись, все «гниле», також у раші немає плавучих доків.
Another Lyolya• 04 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Не в тім справа, там дуже смішна історія із ним. Двома словами: корупція, корупція))
frumoasa17• 04 апреля 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Це і так знаємо
sweet-sweet• 04 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось, всі такого плану
Так сегодня Одесситы один кораблик послали на х’й. второй наполовину притопили. Это как раз тех пидеров, что Одессу и другие регионы обстреливали.
sweet-sweet• 04 апреля 2022
Британцев обожаю. Джонсон наш истинный друг. В отличии от мямли Байдена. Starstreak британцы ранее поставили. Там вылетает 3 ракеты сразу, моделируют цель и лупят конкретно, цель берет до 5 км минимум.,первые вертолеты наши защитники уже приземлили.