Elena.SH.• 04 апреля 2022

Настав час читати Псалом 108

Мабуть вже час...
Бо міра переповнилася.
baronessa-1• 05 апреля 2022
поверьте девочки,помогает ,сила огромная,когда нас много и все читаем,помолимся

kamilla11• 05 апреля 2022
Ответ дляКаллипсо
Ну так для этого есть гораздо более простой вариант. Проверен моими предками и без чтения длинных псалмов
Какой ?
AHetfield• 05 апреля 2022
Ответ дляbaronessa-1
Я вперше, коли молюсь, читаю будь яку молитву, відчуваю аж на фізичному рівні молитву. Не знаю як пояснити. Наче молитва з живота, м’язів, рук, ніг. Ніколи подібного не відчувала під час молитви. Хоча мене не назвати сильно набожною людиною, але вірю в силу молитви. Вірю і відчуваю.
Кампотик вишнёвый• 05 апреля 2022
Ответ дляКаллипсо
Ну так скажите нам пожалуйста
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляElena.SH.
Псалом 108

Боже хвали моєї! Не мовчи. Бо відкрилися на мене уста нечестиві й уста підступні; говорять про мене слова неправди. Словами ненависти звідусіль оточують мене і повстають проти мене без причини; за любов мою вони ворогують проти ме­не, я ж молюся; віддають мені злом за добро, і ненавистю – за любов мою. Постав над ним нечестивого, і диявол нехай стане праворуч нього. Коли стане на суд, хай він вийде осудженим, і молитва його буде йому за гріх. Нехай дні його будуть короткими і достоїнство його перейме інший. Діти його хай будуть сиротами і дружина його – вдовою. Будуть вони блукати та проси­ти хліба і будуть вигнані із домів їх. Хай позичкодавець його забере в нього все, і чужі розтягнуть добро його. Хай не буде йому заступ­ника, і ніхто не приголубить сиріт його; нехай згинуть усі нащадки його, і вже в наступному поколінні ніхто не згадає й імені його. Нехай згадаю­ть­ся перед Господом беззаконня батьків його, і гріх матері його не буде очищений. Нехай будуть вони повсякчас перед Господом, і Він знищить і спомин про них на землі, за те, що не виявив він милости, а переслідував людину бідну, беззахисну, засмучену серцем, щоб убити її. Він полюбив прокляття, воно і прийде на нього; не побажав благословення, – і воно одійшло від нього. Нехай він одягнеться в прокляття, наче в одежу, і нехай увійде воно, як вода, в утробу його і, як олива, в кості його; і нехай буде воно йому як одіж, в яку він одягається, і як пояс, яким він завжди підперізується. Ось така відплата від Господа ворогам моїм і тим, що говорять зло на душу мою! Ти ж, Господи, Господи, захисти мене заради імені Твого, бо блага милість Твоя. Спаси мене, бо я знеможений і вбогий, і серце моє поранене в мені. Я зникаю, як та тінь, що відхиляється; стрясаюся, як та сарана, що гонять її. Коліна мої знеси­ліли від посту, і тіло моє сохне без поживи. І став я посміховиськом для них: ті, що дивляться на мене, похитують головами. Допоможи мені, Господи, Боже мій! Спаси мене з милости Твоєї. Нехай пізнають, що це – Твоя рука і що це Ти, Господи, вчинив. Вони проклинають, а Ти благослови. Вони нападають, але нехай будуть посоромлені; а раб Твій нехай возрадується. А ворогів моїх нехай покриє безчестя і, як оде­жею, нехай вони покриються соромом своїм. А я голосно буду слави­ти Господа устами моїми і серед багатьох буду прославляти Його, бо Він стоїть праворуч бідного, щоб спасти його від тих, що шукають душу мою.
Удалено администрацией...
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляlaskovaya7
Я не розумію, як молитва може бути прокльоном. Може хтось пояснить?
Это псалом ветхого завета, когда главная идея: ОАО за око, зуб за зуб. Христиане - возлюби врага твоего и благословляйпроклинающих тебя
Кампотик вишнёвый• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
А ничего что вдовы сотни наш х девочек ?! И сироты сотки наших детей?! Ничего? Толерантность? Гуманность? Пошли они нахуй ,убивать!!!
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Прочла!
Пусть кара Божья обрушится на врагов наших россиян и их царя путина!!!!!!!
Христос: возлюби врага твоего и благословляйте проклинающих вас
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Псалмы это не проклятья
Учите историю религии. То, что вы скопировали - ветхий завет. Христос: возлюби врага твоего, молись за врага и благословляй проклинающих тебя.

Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Просто Бог скоріше за все хоче і чекає ваших молитв! 🤍
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
тому що біблійний старозавітний бог не біленький і пухнастенький няшечка.
щодо 108 псалма, то сьогоднішні тлумачники Святого письма кажуть, що то взагалі не так, то не про реальних ворогів, про гіпотетичних, або про Іуду (ага, коли жив цар Давид, а коли Іуда), і це все алегорично. але ніт. цар Давид просив у бога прокляття для своїх ворогів і всього того, що тут описано - і бог посилав це його ворогам.
Я в последнее время прошу дать людям ума и сочувствия. И справедливого возмездия. Но о последнем не нужно просить, оно и само придет. Никого не хочу проклинать.
Светланка_Ланка• 05 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Доцільніше просити Господа про встановлення справедливості
я про псалом 108. там не про справедливість, верніше, про неї такой, але мммм....м’яко кажучи, дещо специфічними методами.
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Я вам только написала идею христианства, это если вы считаете себя христианкой. Этот псалом противоречит идее христианства
Светланка_Ланка• 05 апреля 2022
Ответ дляКаллипсо
поділіться вашим варіантом
Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Ну подождите, Христос много говорил о ветхом завете, что вы перекручиваете. Точнее, о стихах ветхого завета.

И не все в новом завете было гладко и няшно.

В Евангелии от Луки мы находим похожие слова: Думаете ли вы, что Я пришел дать мир земле? Нет, говорю вам, но разделение; ибо отныне пятеро в одном доме станут разделяться, трое против двух, и двое против трех: отец будет против сына, и сын против отца; мать против дочери, и дочь против матери; свекровь против невестки своей, и невестка против свекрови своей (Лк. 12:51–53).
Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Ничего не противоречит из библии христианству, что за ересь?
Кампотик вишнёвый• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Вы знаете после всего что произошло в Буче,Ирпене,Бородянке,Мариуполе,Харькове пусть меня называют как хотят,согласна зваться как угодно и сделать что угодно что бы эти выблядки понесли кару ...мой Господь меня поймет и простит!!
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib

Ну так против, потому что кто то возьмёт христианскую идею на вооружение, а кто не возьмёт. Поэтому будет разлад, даже между родственниками.
Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Да.

Просто вы сказали, что что-то из библии противоречит христианству. Как прокоментируете?

Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Святые просили возмездия, это естественно. Дайте людям самим разобраться в общении с Богом, не надо указывать людям, пережившим горе!
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib
читайте внимательно новый завет. У Христа целая нагорная проповедь о том, что было раньше и что теперь - после его прихода.

Вы знаете, что было сказано: око за око и зуб за зуб.

А Я говорю вам: не сопротивляйся злому человеку, но если кто-нибудь ударит тебя по правой щеке, подставь ему и левую.

Желающему судиться с тобой и отобрать хитон твой, - отдай и другую одежду, а если кто-нибудь станет просить тебя пройти с ним одну милю, - пройди две.
Gal_etka• 05 апреля 2022
Есть у меня один знакомый из рпц. Смеется из «хохлов, майдаунов, упцшников, хохлосатанистов» как он говорит. Кидает мерзкие видео всем, издевается с людей, но всех поучает, все еретики кроме него.
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib
Да.

Христос по сути пришел свергнуть старую идеологию и установить новую.. так вы христиане?
DamianaD• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Я християнка.
Скажіть, чому не можна це читати після того, як дізнаєшся про наймолодшу згалтовану дитину в Бучі, якій було всього 2 роки?
Що згвалтовані діти в природний і неприродний спосіб до 12 років померли від групових згвалтувань?

Скажіть, що читати, щоб це зупинити?
Светланка_Ланка• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
але він є. він існує у Псалтирі і з цим нічого не поробиш, навіть якщо він Вам особисто не подобається і Вас шокує. в Біблії взагалі багато шокуючих фактів, але вона (обидва завіти, до речі) - головна книга християн.
Vika-N• 05 апреля 2022
Читаем все, пусть твари ответят перед Богом!
Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляlilu1990

Это не должно касаться военного времени. Послушайте священников – если к вам в дом пришли насиловать детей, подставите их щеку? Сейчас идет ВОЙНА и то что люди просят Бога отмщения (Моё отмщение, Я воздам – говорит Господь) это МЕНЬШЕЕ что они могут сделать.
Кампотик вишнёвый• 05 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Я християнка.

Скажіть, що читати, щоб це зупинити?
Боже какой ужас.....не видела это в пабликах,у меня их 21(((((( где??!!!
lilu1990• 05 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Я християнка.

Скажіть, що читати, щоб це зупинити?
Потому что это не по христиански. У Христа были совершенно другие идеи. Я прошу терпения и сил выдержать то, что не могу изменить. Возмездие и так придет, это не избежно, не нужно его накликать
Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Плюсую.