Elena.SH.• 04 апреля 2022

Настав час читати Псалом 108

Мабуть вже час...
Бо міра переповнилася.
автор Elena.SH. • 04 апреля 2022
Псалом 108

Боже хвали моєї! Не мовчи. Бо відкрилися на мене уста нечестиві й уста підступні; говорять про мене слова неправди. Словами ненависти звідусіль оточують мене і повстають проти мене без причини; за любов мою вони ворогують проти ме­не, я ж молюся; віддають мені злом за добро, і ненавистю – за любов мою. Постав над ним нечестивого, і диявол нехай стане праворуч нього. Коли стане на суд, хай він вийде осудженим, і молитва його буде йому за гріх. Нехай дні його будуть короткими і достоїнство його перейме інший. Діти його хай будуть сиротами і дружина його – вдовою. Будуть вони блукати та проси­ти хліба і будуть вигнані із домів їх. Хай позичкодавець його забере в нього все, і чужі розтягнуть добро його. Хай не буде йому заступ­ника, і ніхто не приголубить сиріт його; нехай згинуть усі нащадки його, і вже в наступному поколінні ніхто не згадає й імені його. Нехай згадаю­ть­ся перед Господом беззаконня батьків його, і гріх матері його не буде очищений. Нехай будуть вони повсякчас перед Господом, і Він знищить і спомин про них на землі, за те, що не виявив він милости, а переслідував людину бідну, беззахисну, засмучену серцем, щоб убити її. Він полюбив прокляття, воно і прийде на нього; не побажав благословення, – і воно одійшло від нього. Нехай він одягнеться в прокляття, наче в одежу, і нехай увійде воно, як вода, в утробу його і, як олива, в кості його; і нехай буде воно йому як одіж, в яку він одягається, і як пояс, яким він завжди підперізується. Ось така відплата від Господа ворогам моїм і тим, що говорять зло на душу мою! Ти ж, Господи, Господи, захисти мене заради імені Твого, бо блага милість Твоя. Спаси мене, бо я знеможений і вбогий, і серце моє поранене в мені. Я зникаю, як та тінь, що відхиляється; стрясаюся, як та сарана, що гонять її. Коліна мої знеси­ліли від посту, і тіло моє сохне без поживи. І став я посміховиськом для них: ті, що дивляться на мене, похитують головами. Допоможи мені, Господи, Боже мій! Спаси мене з милости Твоєї. Нехай пізнають, що це – Твоя рука і що це Ти, Господи, вчинив. Вони проклинають, а Ти благослови. Вони нападають, але нехай будуть посоромлені; а раб Твій нехай возрадується. А ворогів моїх нехай покриє безчестя і, як оде­жею, нехай вони покриються соромом своїм. А я голосно буду слави­ти Господа устами моїми і серед багатьох буду прославляти Його, бо Він стоїть праворуч бідного, щоб спасти його від тих, що шукають душу мою.

laskovaya7• 04 апреля 2022
Я не розумію, як молитва може бути прокльоном. Може хтось пояснить?
Lilittte• 04 апреля 2022
Прочла!
Пусть кара Божья обрушится на врагов наших россиян и их царя путина!!!!!!!
Lilittte• 04 апреля 2022
Ответ дляlaskovaya7
Псалмы это не проклятья
Светланка_Ланка• 04 апреля 2022
я давно вже читаю, коли гнів переповнює. не кричу, не плачу, не тужу і не злюсь - виходжу на вулицю (я у приватному домі), стаю лицем у сторону раші і читаю напам’ять 108 і ще декілька. і допоки не попустить, можу і годину читать.
anna44• 04 апреля 2022
Ответ дляlaskovaya7
Псалмы писав Цар Давид, а це була людина не милосердя, а справжній воїн.
svetlapanna• 04 апреля 2022
Ответ дляlaskovaya7
Ця молитва була складена царем Давидом ще до появи на світ Ісуса Христа. Це прокльон, справді.Діє тільки в тому випадку, якщо той, кого клянеш, винен

Решка7777• 04 апреля 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
на память , поважаю !!
Светланка_Ланка• 04 апреля 2022
Ответ дляlaskovaya7
тому що біблійний старозавітний бог не біленький і пухнастенький няшечка.
щодо 108 псалма, то сьогоднішні тлумачники Святого письма кажуть, що то взагалі не так, то не про реальних ворогів, про гіпотетичних, або про Іуду (ага, коли жив цар Давид, а коли Іуда), і це все алегорично. але ніт. цар Давид просив у бога прокляття для своїх ворогів і всього того, що тут описано - і бог посилав це його ворогам.
svetlapanna• 04 апреля 2022
Ответ дляanna44
І на ньому було видно, як Бог ставиться до людей та ставлення до того, хто взиває до Бога
svetlapanna• 05 апреля 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Ви розумниця! А я тільки 90 ий на ще сугубо на стросло вянській, як прабабуся заповідала... а в перекладі Огієнка не вивчила (((
Oleksa1551• 05 апреля 2022
Ответ дляsvetlapanna
Нам Иисус велел жить уже по я новому завету
В виду этого я не очень понимаю иконы, и вот Псалмы тоже..
svetlapanna• 05 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Иконьі понимают только в православной вере.
А Псалмьі очень уважают еще и иудеи.
Иудеи, как известно, ждут своего Мессию и ИИсуса таковім не считают)
Marka34• 05 апреля 2022
Ответ дляlaskovaya7
Релігія - дивна річ.
Gal_etka• 05 апреля 2022
Ответ дляElena.SH.
Псалом 108

Я в шоці, наскільки добре описав ситуацію псалом😔
Za-Ra• 05 апреля 2022
Я таке читаю
Решка7777• 05 апреля 2022
спасибо автор , таки пора читать
я забыла про него((
khainus• 05 апреля 2022
можна і своїми словами, для чого ці молитви і псалми? Це просто мантра...Але якщо вам від цього легше...
Решка7777• 05 апреля 2022
Ответ дляZa-Ra
Я таке читаю
теж

Светланка_Ланка• 05 апреля 2022
тут є така штука - це саме прохання до Бога проклясти. Не сама людина проклинає, а просить Бога проклясти ворогів. тобто якщо вороги реально винні, то по Божій волі вони будуть прокляті, тому що Бог насправді знає, хто в цій ситуації дійсно винен. Людина нібито дистанціюється від прокльонів і покладає всю відповідальність на Бога. Це правильний підхід - просити саме Бога про кару, а не карати самому.
тому 108 і деякі інші псалми можна читати, хоч священники не дуже люблять говорити про такі речі. бо ’Діти його хай будуть сиротами і дружина його – вдовою’ дуже погано корелюється з ’полюби ближнього свого як самого себе’ і ’Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує.’
Каллипсо• 05 апреля 2022
Так а если враг женщина, а в псаломе про мужчину и вдову?
ИннусичкаЯ• 05 апреля 2022
Ответ дляsvetlapanna
Ну якщо так,то це наш варіант
Za-Ra• 05 апреля 2022
Ответ дляРешка7777
теж
Наша вчителька, дай Боже їй здоров‘я, скинула. Вона співає в церкві, дуже добра людина. Молюся за неї, за село, за Україну нашу!
Oleksa1551• 05 апреля 2022
Ответ дляsvetlapanna
А Псалмьі очень уважают еще и иудеи.
Я просто запуталась уже давным давно (
Я для себя определила так:что Старый завет мы читаем-изучаем, для общего как-бы понятия.
А по новому завету, кто верующие, должны жить. Это означает 10 заповедей, нести слово божье, ну, и молится богу через сына. То есть все, не богу напрямую. Ни, тем более Николаям, Серафимам, разным святым, Марии... А Иисусу. И никакими не напамять молитвами ниоткуда (я так понимаю и Псалмы сюда относятся),
А нет, используется многое, и даже в церкве, хотя написано в писании, тех, что эвангелие, вполне чётко.
По этому интересно, конечно
Каллипсо• 05 апреля 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Ну так для этого есть гораздо более простой вариант. Проверен моими предками и без чтения длинных псалмов
Marka34• 05 апреля 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Доцільніше просити Господа про встановлення справедливості
Каллипсо• 05 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Да, просто попросить по-другому - судить по поступкам. Меня бабушка научила. Если виновен - ответит, а нет - значит нет. Без проклёнов
Marka34• 05 апреля 2022
Ответ дляКаллипсо
Так, я саме про це
Lilittte• 05 апреля 2022
Ответ дляКаллипсо
Какой ?
baronessa-1• 05 апреля 2022
читаю,голосно и молюся за нашу Украину,дай Боже нам покою та збережи наших син1в 1 р1дних!та покарай нелюд1в рашист1в проклятих